Jump to content
Dogomania

Mam już sanie !!!!


party

Recommended Posts

hihi.. przeciez ja mowie o facetach... ;)... a to co innego :P ..oni dohrzewaja pozniej ... tu patrz. Szybszy ;)...hihi

no ale tak serio... to ja tez mam wielokrotnosc 16 lat.. :)

no to cio!kobieta zawsze jest piękna i mądra(czego nie można powiedzieć o facecie)nie ważne ile ma lat.....

Link to comment
Share on other sites

...wkurwiać itd....

za to slowko to jednak bede traktowac Cie jak malolate..sorki ;)...dorosli wstawiaja *** albo zamieniaja literki :)

ale ucz sie ucz, nauka to potegi klucz.. :)

no coż....to mi nie wyszło....ale tak to gwiazdki są....************.....

za oknem też........

tajraga........a czy oni Cię nie wkurzają czasem???Np. kiedy masz zły dzień, wszystko Cię drażni, wchodzisz na forum żeby sobie odpocząć, pogadac z fajnymi ludzmi a oni tak Cię traktują........jak nic....

Link to comment
Share on other sites

Ty chyba ubóstwiasz mnie nękać, gnębić, ośmieszać, wk***ać itd....

Dobra, masz "Lesia" jako lekturę obowiązkową - poczytasz, pogadamy o żartach, OK?

Pozdrawiam

muszę Cię zmartwić.....jestem w klasie z wykładowym hiszpańskim która trwa 4 lata....na polskim mamy tylko dzieła literatury hiszpańskiej np. teraz Don Kichote...Servantesa....

Link to comment
Share on other sites

hehe.. a Ty czytasz tylko to co musisz? bo z tego wynika ze tak wynika ;)

no jeszcze muszę przeczytać lekturkę "Rebecca" na prywatny angielski.....

ach....jako właścicielka collie zagłębiam się w książkę"Lassie, wróc!".....

P.S.Tajraga, mam w tyg. 18 godzin hiszpańskiego i uwierz mi, że ostatnią rzeczą na jaką mam ochotę po powrocie do domu jest czytanie książek...

wolę sobie z psem wyjść na spacer-przyjemniejsze i mniej nerwów...

Pozdrawiam...

Aaaaa.....miałaś iść spać....

Link to comment
Share on other sites

Np. kiedy masz zły dzień, wszystko Cię drażni, wchodzisz na forum żeby sobie odpocząć, pogadac z fajnymi ludzmi a oni tak Cię traktują........jak nic....

Może jak masz zły dzień, to tylko Ci sie wydaje że "jak nic"? Poza tym np. na OffTopic nie spodziewasz się chyba sensu i powagi... a ten topic juz dawno na Offa by wyleciał, ale PaYooKa jeszcze dziś nie ma, Metroska też gdzies sie zapodziała, wiec możemy sobie odejść od tematu - wrócą, to sie nam to skończy :)

PaYooK!!!

Gdzie sie podziewasz? Pisz no szybko w topicu >Bear Bell< - licze na Ciebie...

Pozdrawiam, ide spać, net zwalniam dla młodszych.

a czy ja pisałam cos o sensie i powadze???chciałam sobie miło z wami pogadać tylko....

jeżeli net zostawiasz młodszym czyli jak rozumuję mnie(bo przecież ja jeszcze dziecko jestem...) to Cię zmartwię bo ja idę spać...

Tobie życzę słodkich snów i żebyś się na mnie już nie wkurzał(czy tu powinnam użyć ***???)ani ja na Ciebie i Wojtasa.......

Link to comment
Share on other sites

Kobitki nie wmawiajcie mi, że nie lecicie na Horyzonta- jakbyście nie leciały, to tyle nie miałybyście do powiedzenia w tej kwestii. A Wojtas, owszem zazdrośnik, Horyzont robi jako luzak i ma dużo czasu. Ja nie. Ty Diana14 jak będziesz miała szpica będziemy rozmawiać, teraz to nie ma o czym :wink: ... Chyba, że masz z Horyzontem. A Ty Horyzont weź się za moje sanki wreszcie. :D

Hmm Wojtas to to znaczy ze Ty tez lecisz na Horyzonta bo masz tyle do powiedzenia ? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Kobitki nie wmawiajcie mi, że nie lecicie na Horyzonta- jakbyście nie leciały, to tyle nie miałybyście do powiedzenia w tej kwestii. A Wojtas, owszem zazdrośnik, Horyzont robi jako luzak i ma dużo czasu. Ja nie. Ty Diana14 jak będziesz miała szpica będziemy rozmawiać, teraz to nie ma o czym :wink: ... Chyba, że masz z Horyzontem. A Ty Horyzont weź się za moje sanki wreszcie. :D

Hmm Wojtas to to znaczy ze Ty tez lecisz na Horyzonta bo masz tyle do powiedzenia ? :hmmmm:

dobre podsumowanie.....ale oni już śpią....a ja też idę....

papapapapa

Link to comment
Share on other sites

Oj dziewczyny- 10-l etnia Dianka i Carragan, Wy to lecicie na Horyzonta- od wczoraj zapisałyście 2 strony :o . Poza tym, Horyzont włączał się tylko sporadycznie. Co do brzydkich słów- proszę nie uzywać na forum. Horyzont- ja chcę po te sanki do Ciebie przyjechać osobiście, kapujesz teraz?

Link to comment
Share on other sites

Oj dziewczyny- 10-l etnia Dianka i Carragan, Wy to lecicie na Horyzonta- od wczoraj zapisałyście 2 strony :o . Poza tym, Horyzont włączał się tylko sporadycznie. Co do brzydkich słów- proszę nie uzywać na forum. Horyzont- ja chcę po te sanki do Ciebie przyjechać osobiście, kapujesz teraz?

100 latek się odezwał....naucz się wreszcie ile mamy lat albo się wogóle nie odzywaj....

Carry, weź go trzepnij(to pewnie też bluźnierstwo)bo ja już siły nie mam...

człowiek chyba myśli, że jak się z kimś gada to znaczy, że się na niego "leci".Sorry ale ja nie wiedźma żebym latała.A jeśli to Ci przeszkadza, że sobie gadamy to tego nie czytaj...nie dziwię się, że na innych forum za tobą nie przepadają....

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

ZH tylko nie spal tych sanek, one tez sa z drewna. 8)

A zastanawialiscie sie juz nad sensem meczenia sie nad tymi sankami? No bo niestety zanosi sie na to, ze nie bedzie zbyt wiele sniegu w tym roku. Nie latwiej z wozkiem? Jest w ogole jakas roznica miedzy saniami a wozkiem?

Link to comment
Share on other sites

PaYooK!!!

Gdzie sie podziewasz? Pisz no szybko w topicu >Bear Bell< - licze na Ciebie...

Pay wróci dopiero gdzies za tydzień bo jest w Jakuszycach.

A zastanawialiscie sie juz nad sensem meczenia sie nad tymi sankami? No bo niestety zanosi sie na to, ze nie bedzie zbyt wiele sniegu w tym roku. Nie latwiej z wozkiem? Jest w ogole jakas roznica miedzy saniami a wozkiem?

No ale po sniegu np. na zawodach trzeba jechać na saniach a nie na wozku. A śnieg to mysle, że jeszcze bedzie.

Link to comment
Share on other sites

Tu właśnie wyszło dyletanctwo nie szpicomaniaków. Dianka14 ja na innych forum nie bywam, bo intersują mnie tylko psy. Horyzont, ja mogę do Ciebie nie jechać, malamuciska nie ciągnąć, natomiast na zawodach to o tyle możemy się nie spotkać, bo ja rzadko bywam, gdyż mój pies jest jeszcze za młody na takie starty. Ja liczęna to, że wersja dla mnie którą zrobisz mam nadzieję za jakiś czas będzie już w pełni ulepszona, choć ja Ci nie będę za pomocny bo jestem głąb w takich sprawach. Może faktyvcznie wersja z toboganem będzie najlepsza? musisz Ty ocenić i wybrać, ja pokrywam koszty pomagam duchowo i stawiam dobrą flaszkę. Poza tym te sanie nie musząbyć na tę zimę, gdyż Timur ma dopiero 9 miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

Tu właśnie wyszło dyletanctwo nie szpicomaniaków. Dianka14 ja na innych forum nie bywam, bo intersują mnie tylko psy.

No ale jak Cię zapraszałam na forum to nie na offa tylko na pasterskie do mnie(rasy bryryjskie).Myślałam, że to też są psy....

A Twój piesio to malamutek, tak??Malamutki są śliczne...na klubówce wrześniowej był taki śliczny na ulotce i katalogu....

P.S.A tak na serio to niech będzie pokój....nie chcę się tu z nikim kłucić...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...