Jump to content
Dogomania

Starszy pies Pato zostaje na zawsze u Blood


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zgadzan się z Tobą Justyno 85,myślę że dla dobra pieska należałoby wykasować posty"przepychanki słowne".Ludzie powinni poznać zwierzę,jak najwięcej się o nim dowiedzieć,a te posty,no cóż w nienajlepszym świetle pokazują skądinąd wartościowych ludzi,którym dobro zwierząt leży na sercu.pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Jestesmy w domu Pato widac ze byl psem domowym w autku wie jak jezdzic i przespal na mnie polowe drogi ;)
Aktualnie spaceruje ze moim Wipem ktory nie odstepuje go na krok..widac ze nie za latwo mu chodzic ale ciekawosc zwycieza
moja staruszka stwierdzila ze znow pies to sobie ide i nas olala;p
a co do kotow totalna obojetnosc obu stron...popatrzyly powachaly i tyle
porobimy fotki i wieczorkiem wrzuce narazie uciekam sprawdzic jak zwiedzanie pozdrawiamy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blood']Jestesmy w domu Pato widac ze byl psem domowym w autku wie jak jezdzic i przespal na mnie polowe drogi ;)
Aktualnie spaceruje ze moim Wipem ktory nie odstepuje go na krok..widac ze nie za latwo mu chodzic ale ciekawosc zwycieza
moja staruszka stwierdzila ze znow pies to sobie ide i nas olala;p
a co do kotow totalna obojetnosc obu stron...popatrzyly powachaly i tyle
porobimy fotki i wieczorkiem wrzuce narazie uciekam sprawdzic jak zwiedzanie pozdrawiamy;)[/QUOTE]


Wie,że dostał szanse,więc nie będzie marudził,wychylał sie i zaakceptuje wszystko :)ten pies zdecydowanie na to zasługiwał.dzięki wielkie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blood']Jestesmy w domu Pato widac ze byl psem domowym w autku wie jak jezdzic i przespal na mnie polowe drogi ;)
Aktualnie spaceruje ze moim Wipem ktory nie odstepuje go na krok..widac ze nie za latwo mu chodzic ale ciekawosc zwycieza
moja staruszka stwierdzila ze znow pies to sobie ide i nas olala;p
a co do kotow totalna obojetnosc obu stron...popatrzyly powachaly i tyle
porobimy fotki i wieczorkiem wrzuce narazie uciekam sprawdzic jak zwiedzanie pozdrawiamy;)[/QUOTE]

super wiesci!

Link to comment
Share on other sites

Sliczny troche wystraszony zdezorientowany ale teraz spi pod luzkiem kolo mnie i chrapie ;)
Patus wie ze troche smierdzi ale trudno nie moze byc idealnie;)
[IMG]http://i54.tinypic.com/25zlbt1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i55.tinypic.com/2zxnlh0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam porannie;)
Nie wiem dziwczyny czy wiecie jak trafił Pato do schroniska?
Bo widac ze domowy pies jest bardzo madry i usłuchliwy;)
Z kotami sie zaprzyjaznil nawet spali razem-niestety nie zdarzyłam fotki zrobic ;p
Nie wskakuje na luzka ani ze stołu nie sciaga nic ;)
Wczoraj gdy tylko dalam mu koszyk wiklinowy i powiedzialam zeby sie połozyl na miejscu to poszedl do koszyka ;)
Noc przespał spokojnie -na szczescie w innym pokoju bo strasznie chrpusia;;)
Zostal ogloszony 1 nadwornym psem kucharza bo pilnowal mojego krzyska przy gotowaniu;)
Zreszta krzysiek strasznie sie bidami przejol ze schroniska i przyznal mi racje ze nie kupimy psa tylko bedziemy adoptowac;)

Nawet mama przyjechala Patusia zobaczyc i zaraz przygotowala zestawik zeby rana sie goila szybciej- srodki jak przy amputowanych konczynach. Mama sie tym akurat zajmuje to sie cieszyla ze pomoze ;)
Niestety nie 1 raz widze taki stan moj dobermanek tez zaniemogl na nogi i bardzo nam go przypomina;(

Wieczoram niestety zaczol dyszec i popiskiwac ;( dostal srodek przeciwbolowy rozpuszczony w wodzie i zaraz po nim zasnol...chyba pomoglo..
a dzis zobaczylam innego psa sczesliwy stanol pod drzwiami zeby go wypuscic ...potem zadrapal w drzwi i czekal az go wpuscimy;)
skakal jak wariat ale widac zapomina sie ze nogi juz nie te;;p
Jest jednym slowiem kochany
i jeszcze jedna fotka![IMG]http://i56.tinypic.com/2lbmfia.jpg[/IMG]Uwielbiam te mine;p

Link to comment
Share on other sites

Własnie przyjechal mnie w pracy odwiedzic troche wystraszony byl jak go krzysiek wyciagal z auta ale jak zobaczyl ze to do mnie przyjechal to ogonek juz sie nie przestaje cieszyc;)
Jemy sobie kabanosy i Pato pozdrawia;);*i zyczy wszystkiego naj z okazji dnia kobiet;)

Link to comment
Share on other sites

cieszę się Blood,że jak mówisz Pato jest kochanym chłopaczkiem.Myśłę,że on już czuje że znalazł się u siebie i jest szczęśliwy,oby zdrowie mu jak najdłużej dopisywało.Dziękujemy za życzenia od Patusia i proszę go od nas pięknie wygłaskać.Pozdrowienia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...