Jump to content
Dogomania

Obóz ZAGŁADY w **OL**!! Pomocy


Gandzia

Recommended Posts

Cóż to za brednie.?!To już przegięcie...moze mi powiedziecie,że Pałke obchodzi los zwierzat.?Phii...dobre sobie.!
"(...)- Czesto bywaja jeszcze
bardziej okrutni: zostawiaja zwierze przywiazane do drzewa.Skazuja je tym samym na smierc z glodu i z pragnienia - dodaje Palka."
Wiekszej sciemy już nie mogli dac.!!![IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dogomaniacy z Olkusza i okolic wklejam wam watek chrzanowski i prosze pilnie o pomoc w przygotowaniu plaktu ktorym mozna bedzie oplakatowac protest przeciwko akcji w libiazu. Ostatnie posty na tym watku mowia o akcji wylapywania psow i kotow w Libiazu przez schronisko w OL. Oprocz tego zamierzam osobiscie pojsc do UM Libiaz w tej sprawie.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68471[/URL]

[B][SIZE=7]PILNE!!!!![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

W UM w libiazu dowiedzialam sie dzis ze na przyszly rok Libiaz jeszcze nie podpisal umowy z OL. Akcja wylapywania bezdomnych zwierzat na terenie Libiaza odbywa sie co miesiac. :-( Dwa razy w roku jest podane do publicznej wiadomosci mieszkancow, wlasnie ku przestrodze. :shake: A wogole to duzo pieskow nie wylapuja, czasem dwa lub siedem a jezeli wylapane psy posiadaja obroze z numerkami to nie sa odwozone do schroniska. :p W takim razie skad w schronisku w Olkuszu tyle psow? :crazyeye: Moze ktos z was blizej mieszkajacych jest w stanie to wyjasnic.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ewciu o twoim przypadku opowiedzialm oczywiscie nie mowiac o kogo chodzi w odpowiedzi uslyszalam bo nie mial numerku. Zreszta nie chcialam tam rozmawiac o schronisku bo ta dyskusja prowadzila by do nikad. Powiedzieli mi tylko ze rozpatrza nasze pismo a wiesz ze na pismo odpowiedz dostac musimy. Coz procedura ta moze potwac ale tak jest w kazdym urzedzie. Narazie mozemy tylko cierpliwie czekac.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

A to ci dopiero wlasciel schroniska z Bozej laski, :angryy: potrzebuje klatki pulapki do wylapywania dzikich kotow, :shake: patrzcie obudzil sie tak jakby od wczoraj mial schronisko :evil_lol: ten porzadny obywatel :diabloti: stawiajacy obok schronu wille nie ma na klatke.:mad: My juz od conajmniej dwoch miesiecy jestesmy w posiadani takiego sprzetu.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Faktem jest ze nie wiadomo jak sie facetowi do d...py dobrac, nikt nie ma wstepu do schroniska. Schronisko nie posiada zadnej strony psow do adopcji, nikt tez na dogo nie chce otworzyc ust jak zabrac sie do tego przekletego schronu. a ja nie widze innej mozliwosci, jak tylko poprzez pisma do urzedow o kontrole w tym schronisku ale wszystkim wiadomo jak urzednicy interesuja sie tego typu sprawami.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

A moze by sprobowac tak jak to opisuje watek w Krzyczkach, patrz post 1586, osoba podaje namiary na siebie w celu wydrukowania plakatu ktory ja osobiscie juz sciagnelam, pytanie tylko do wszystkich zainteresowanych czy zgadzacie sie na oplakatowanie Olkusza, Trzebini, Libiaza, Chrzanowa, Babic. Bo wlasnie te miejscowosci maja podpisana umowe z OL, moze ktos wie jeszcze o innych miastach? Prosimy o wypowiedzi osob zainteresowanych, w jaki sposob mozna zorganizowac akcje przciwko OL.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100669&page=159[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jak to możliwe , że można psa zabrać komuś z posesji jeżeli pies jest w stanie wycieńczenia albo jest zagłodzony a nie można nic zrobiś s...... , który ma prywatne schronisko i zagłodzonych jest tam kilkadziesiąt psów. Ludzie gdzie my żyjemy? Czy tylko "zwykli ludzie " jak my interesują się losem tych porzuconych, skrzywdzonych przez nasz gatunek istot? Boże dlaczego na to wszystko pozwalasz? Niedługo jestem na dogo, ale przykłady można mnożyć..... Ada jeje masz rację na tamtym wątku jest pospolite ruszenie. Czas by ludzie poznali te mordownie, zakłady utylizacji czy jak je nazwać. Ja mieszkam w Warszawie a o tamtym schronie nie słyszałam i o tym co jest niedaleko niego też niestety . Ludzie po prostu nie wiedzą o ich istnieniu i to jest problem.A tam przelewa się krew jak i w wielu innych miejscach. Umierają bezbronne, cierpiąc w osamotnieniu , wydając ciche jęki,niedoczekawszy się pomocy..... ta niemoc rozwala serce człowiekowi......

Link to comment
Share on other sites

Ja to ostatnio oswiecilam dziewczyny coze mna na wokal chodza,ze u nas w schronie cos takiego sie dzieje....:shake: Ludzie nic nei wiedza,jak sie nie interesuja takimi sprawami to nic nie wiedza,albo nei chca wiedziec...:angryy:
Ja mam zamiar sie tam kiedys wybrac zobaczyc jak sie sprawy maja,ale jestem niepelnoletnia i pewnie bez doroslego mnie nie wpuszcza...:roll:
Ja jestem jak najbardziej za rozklejaniem plakatów...tylko...czy to potem nie bedziemy miec przez to jakis nieprzyjemnosci.?Tak tylko pytam bo nasze prawo jest choreee...:shake:

Link to comment
Share on other sites

W obecnej sytuacji jedyne co mozna zrobic to zabierac z tamtad psy, była kilka podejsc zamkniecia schroniska bez skutecznych jak narazie, byla TV, gazety, Toz krakowski , w sadzie nic nie dało sie wskurac, bo chyba nawet nie udało zalozyc sie sprawy, wiecej na ten temat wie frotka. Efekt calej zadymy byl taki ,ze nie chcieli wpuszczac do schroniska nikogo i jeszcze niektore osoby z dogo były szykanowane , były o tym watki. Obecnie , chociaz mozna tam wejsc i zabrac jakies psy nie robia z tym problemu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...