Jump to content
Dogomania

Obóz ZAGŁADY w **OL**!! Pomocy


Gandzia

Recommended Posts

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostatnio nie mieliśmy takiego problemu jak psy bezdomne ale znów się pojawił i do tego jest zatrudniony Wolbromski wet już gdzieś o nim pisałam:mad: totalny kretyn:mad: dostaje tyle samo ile dostałoby schronisko (ale po ich interwencjach podobno te same psy pojaiwały się na ulicach) wyłapuje psy i albo ma je oddać do schroniska albo ma jej sam przeczymać jakis czas jak się nie znajdzie właściciel albo chętny usypia:angryy: ale są ludzie którzy mówi, że bawi się w myśliwego i tak załatwia te psy:mad: niczym drugi P***** z Olkusza..:placz: Niestety nikt nie ma na to żądnego wpływu... Prosty przykłąd mój pies 2 dni po zabraniu ze schroniska przyszedł sąsiad pies szczekał ten się wystraszył i ją wypuścił.. rozwiesiliśmy ogłoszenia itd.. (uciekła w niedziele rano) w poniedziałek pod wieczór ,, moja sąsiadka zadzwoniła po weta żeby ją zabrał po spała na kaltce"!!pojechaliśmy zaraz po tym do weta.. faktycznie była jakas taka nie swoja w ciasnej klatce.. Przyszliśmy po swojego psa.. -180zł ..- jak 180zł jak to nasz pies?? zabralismy go ze schronika i nam uciekł dziwne żeby pies się przez jeden dzień przyzwyczaił!!Kiedy ja oddacie do schjroniak to ja zabierzemy odrazu!! - My nie musimy jej odwozić wykopienie dół wrzucimy i zakopiemy..:mad: To juz było przegięcie. pojechalismy na straż miejska i oddał nam psa bez szemrania:angryy: Moja noga u tego idioty tylko raz stanęła kiedy nie było innego aa kot był w fatalnym stanie:mad: TO JEST NASZE WSPANIAŁE MIASTO!!decyzja zapadła za panowania poprzedniego burmistrza...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=red][B][U]PILNE!!!!!!!!!![/U][/B][/COLOR][/SIZE]
Wszyscy tylko płaczą, że nikt nic nie robi, a czy ktoś złożył doniesienie na policję? Taki coś można zrobić choćby na podstawie własnych obserwacji.
Do czwartku potrzebuję oświadczenia osób, które miały styczność ze schroniskiem. Oświadczenia wyglądać powinny następująco: oświadczam, że będąc wtedy i wtedy w schronisku widziałam ...., byłam potraktowana ......., zwierzę adoptowane było w takim i takim stanie itp. Każde oświadczenie musi być czytelnie podpisane z imieniem, nazwiskiem, adresem i numerem telefonu kontaktowego. My dostarczymy to do prokuratury. Pamiętajcie, że teraz los zwierząt w tym schronisku zależy od wszystkich, którzy tam byli. Mile widziane ewentualne kserokopie obdukcji zwierzaków zabranych (oryginały należy sobie zostawić do ewentualnego wglądu).
Wszystko muszę mieć najpóźniej do czwartku do południa!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

kurcze rozpisalam sie i nie przyjelo mojej odp!

ja do petycji sie dolaczam -prosze o adres na pw!
zaswiadczenie fuksa mozemy miec w pon dopiero bo wtedy bedziemy w orzeszu wklinice! jesli koniecznie do czwartku to moze faks albo mail bo nie sadze zeby skan mieli!! Ksera powiedz jak to widzisz!

oby sie wreszcie udalo!:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...