Jump to content
Dogomania

Ostatni przystanek psów po przejściach i kłopoty z kasą...


Recommended Posts

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pikola']Melduje sie:lol:Przy ogloszeniach pomoge,ale dopiero od polowy kwietnia bo teraz nie wiem w co rece wlozyc:shake:Tylko musza byc fotki i tekst:lol:[/QUOTE]

No i super :)
Dzięki serdeczne każda para rąk nam się tutaj przyda ;)
Ja też czekam na zdjęcia i fajne opisy. :)
Sama mam już tyle do roboty przy tych psiakach, i bazarki i ogłoszenia i inne, ze też nie wyrabiam, ale czego nie robi się dla psiaków, tak słodkich jak te. :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Melduje sie:lol:Przy ogloszeniach pomoge,ale dopiero od polowy kwietnia bo teraz nie wiem w co rece wlozyc:shake:Tylko musza byc fotki i tekst:lol:[/QUOTE]

nie stresuj sie ... damy ci oddetchnac....
wielkie dzieki

Link to comment
Share on other sites

A ja myslami jestem z Wami. Szkoda, ze z p. Bernardem mieszkamy tak daleko od siebie. Fajnie by bylo polaczyc sily i wspolnie zadzialac przy zwierzakach.
Powodzenia i dziekuje Wam ze jestescie z Panem i mu pomagacie. Juz sama obecnosc zyczliwych ludzi jest ogromna radoscią(przynajmniej dla mnie).
Pozdrawiam cieplo, wiosennie.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, tak sobie czesto myslalam.... ze wspolnie byloby duzo latwiej dzialac...

On walczy tam u siebie, czesto sam boryka sie z trudnosciami zycia codziennego...zdobywaniem karmy, jazdami do veta,,,,,, wolontariuszy albo regularnej pomocy nie ma... sporadycznie zagladaja dziewczyny ... ale z drugiej strony Debowa lezy daleko od Boga i ludzi...i nie kazdy moze sobie ot tak tam podskoczyc na chwile...

A jakby przy zwierzakach nie bylo dosyc roboty, to przeciez jeszcze zwierzeta gospodarskie tez trzeba oporzadzic... krowki, konie, swinki nie mowiac o kurach i innym ptactwie...
dom i zajecia domowe, pole i wszytko to na jego glowie...


Nie wiem ale Bernard chyba nie zaglada na dogo, bo na to nie ma po prostu czasu.... a szkoda jakby poczytal i zobaczyl ile cioteczek stara sie pomoc jego zwierzakom toby dopiero sie ucieszyl....

Link to comment
Share on other sites

Cieszy sie i tak, wiem o tym. Rozmawialam kilka razy telefonicznie, wiec wiem. Takie czasy, ze nawet podzwonic do woli nie ma jak, bo impulsy lecą.
Dobrze, ze ma Was i n wlasnie taka odleglosc to bardzo duzo dzialacie u Pana Benka. Bez skromnosci prosze Pan;)
Trzymajcie się :kciuki::hand:

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy bardzo i cieszymy sie z kazdego woreczka

zgadzam sie ze szkoda marnowac kase na wysylki... zawsze to pare kilo karmy wiecej....

ja bym proponowala aby w takim przypadku pieniazki przesylac bezposrednio do pana Bernarda,

pan Bernard zakupi sobie wtedy karme jak bedzie uwazal

Jak uwazacie cioteczki?

Link to comment
Share on other sites

Myśle, ze to będzie bardzo dobry pomysł. : )
P. Bernard z pewnością sie ucieszy :)
Jakby ciocie miały wysyłać karmę pocztą, to poniosą podwójne koszta. Raz , ze za karmę trzeba bedzie zapłacić, a dwa jeszcze za przesyłke, a karma wcale nie jest taka lekka, i podejrzewam ze troszeczkę pieniązków by poszło. A tak to pieniążki trafią bezpośrednio na konto P. Bernarda i on będzie mógł wtedy kupić więcej tej karmy . ; )

Link to comment
Share on other sites

super
przywiez duzo zdjec i materialow do ogloszen
i...
stratujemy
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225386-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-30-6z%C5%82-50-10z%C5%82-i-inne-Zapraszam%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225386-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-30-6z%C5%82-50-10z%C5%82-i-inne-Zapraszam%21%21%21[/URL]

mysle ze na pierwszy ogien puscimy Znajdka i Ciapciusia????

cioteczki ile pakiecikow bierzemy?

Link to comment
Share on other sites

A tu znów taka cisza, no co jest z wami cioteczki. Opowiadajcie, jak wam tam idzie? Czy są jakieś nowe pomysły? ;)
Jak idą przygotowania do świąt? :) Jutro zamierzam iść poświęcić swoją piękna palmę , wy też?
Pewnie zaraz mnie tu okrzyczycie, ze nie na temat piszę, ale skoro czekamy od dziewczyn na wieści i zdjęcia. To możemy chociaż pogadać sobię na inny temat. I przy okazji wątek bedzie trzymał si cały czas na górze ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...