Jump to content
Dogomania

PRZYSTAŃ OCALENIE - teraz Oni potrzbują pomocy! POMÓŻ i Ty...


Klaudus__

Recommended Posts

:lol:[quote name='masiowa']

a mi wszystkie zdjecia z przystani poszly sie kochac wraz z padnietym dyskiem :([/QUOTE]

to smutne :-( szkoda :-(
A zdjęcia wszystkich zwierzaków są cudowne, Ale ten psiak z tą marchewką przypomina mi mojego Dinusia (już od wielu lat za TM
[*]) też uwielbiał marchewki.
Są takie kochane i miały ogromne szczęście że znalazły się w Przystani Ocalenie, bo mogą spokojnie dalej żyć

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Możecie pomóc temu cudownemu miejscu.Wraz z fundacja Viva z Katowic Urządzamy kiermasz, z którego całe zyski wspomogą Przystań Ocalenie. Sprzedawać będziemy rzeczy, które nam przekażecie. Każdy w domu ma jakieś przeczytane książki, nietrafione prezenty, zabawki czy ciuchy, które nie leżą na was tak jakbyście chcieli ksiązki i inne ;) Teraz te przedmioty mogą pomóc zwierzętom.
Tutaj lista lokalnych koordynatorów do których można sie zgłaszać
[url]http://vivakatowice.ubf.pl/news.php[/url]
jeżeli ktoś nie ma facebooka możecie pisac tu do mnie ja pośle dalej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pliszka']Rozesłałam po znajomych, nie mogę przestać myśleć o Przystani.
Słuchajcie, a może jakieś cegiełki na Allegro, albo jakieś fanty by wystawić? Zawsze by się zebrało parę złotych...[/QUOTE]
Przekazałabym do licytacji na allegro 2 pisanki ażurowe z gęsich wydmuszek. Gdyby ktoś zechciał się tym zająć, chętnie podeślę zdjecia z opisem.
Jeżeli nie zrobię mini bazarek z licytacją na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Przekazałabym do licytacji na allegro 2 pisanki ażurowe z gęsich wydmuszek. Gdyby ktoś zechciał się tym zająć, chętnie podeślę zdjecia z opisem.
Jeżeli nie zrobię mini bazarek z licytacją na dogo.[/QUOTE]
a przystań ma swoje konto na Allegro?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DarkWater']a przystań ma swoje konto na Allegro?[/QUOTE]
Kiedyś mieli, potem musieli zawiesić.
Właśnie dostałam maila od Pani Grażynki z Przystani Ocalenie z prośbą o przekazanie pisanek na kiermasz wielkanocny, z którego dochód ma być przeznaczony na mieszkańców Przystani.
Będę musiała zdecydować, czy przekazać na kiermasz, czy do licytacji.

Link to comment
Share on other sites

TERAZ TY PODAJ ŁAPĘ!!! - Piwnica pod Baranami charytatywnie dla ZWIERZĄT!!!

Urszula Makosz zaprosił(a) Cię · Udostępnij · Wydarzenie publiczne.Albumy znajomych

..To mój Miluś:) Czy ktoś wie, jak nazywa się ten taniec?

utworzony przez: Urszula Makosz

.XIV Dzień Judaizmu

utworzony przez: Urszula MakoszUtwórz reklamęSponsorowane

.Pobierz Google Chrome

google.com

Przeglądaj Twoje ulubione strony z szybkością Chrome. Zainstaluj darmową przeglądarkę w kilka sekund..Nowy dzień, nowa fryzura

groupon.pl

Chcesz zmienić coś w swoim wyglądzie? Eksperymentuj u fryzjera - do 70% taniej!.Powiedz samotności nie!

edarling.pl

Idź przez świat u boku ukochanej osoby! Na eDarling możesz odnależć swoje szczęście!.Zadecyduje Twój głos!

Zostań jurorem! Zadecyduj, co będzie się nosić w Warszawie! Wybierz oficjalną torbę Złotych Tarasów!.Termin 8 kwietnia · 18:30 - 23:00



--------------------------------------------------------------------------------


Lokalizacja Piwnica pod Baranami, Kraków, Rynek Główny 27



--------------------------------------------------------------------------------


Stworzone przez: Piwnica pod Baranami



--------------------------------------------------------------------------------


Więcej informacji Zapraszamy wszystkich WIELBICIELI ZWIERZĄT (tych o wielkim sercu, tych wspaniałomyślnych, tych o zasobnym portfelu i tych którzy podzielą się tym, co mają) 8 kwietnia 2011 r. od godziny 18.30 do Piwnicy pod Baranami na AKCJĘ CHARYTATYWNĄ pod tytułem „Teraz Ty podaj łapę”

na rzecz ZWIERZAKÓW znajdujących się pod opieką PRZYSTANI OCALENIE.

Przystań Ocalenie uratowała wiele zwierzęcych istnień, ale pomóc może każdy z nas, potrzeba ...naprawdę niewiele. (Zobaczcie sami: [url]http://www.przystanocalenie.pl/[/url])

Dołączcie do nas, by poznać i wesprzeć podopiecznych Przystani, a przy okazji miło spędzić piątkowy wieczór.

W programie: AUKCJA - licytacja obrazów i ciekawych przedmiotów ofiarowanych przez Wspaniałe Postacie Krakowa;

KONCERT Piwnicznych Artystów i naszych Przyjaciół;

KRAMY z ciastami i pamiątkami;

NIESPODZIANKI oraz

WYSTAWA fotografii ocalonych zwierząt - poznacie ocalone konie: m.in. Petrę, Kaszmirka, Misia, Dolly, Lumena, Vitę i Metaxe, krowy: m.in. Borutkę, Franię, Honoratkę, Milkę...; psy: m.in. Smutka, Murzynka, Anię, Jowitę, Lenkę, Lusię..., koty: Bartosza, Szkieletkę, Mańka, Piracika..., kozy: Agatkę, Olusię, Filipka..., świnki: Hajdi, Klusię i Mimi, owce: Hanusię, Jaśka i Jarka, Marcysię, Malwinę, Sylwusia... i wielu innych naszych Przyjaciół!!!



UWAGA: Ważna informacja dla osób, które wysprzątały szafy na wiosnę! Prowadzimy ZBIÓRKĘ przedmiotów przydatnych dla zwierząt - takich jak KOCE, GARNKI, MISKI, prosimy również o KARMĘ i środki czystości. Można śmiało przynieść do nas każdą - nawet najbardziej symboliczną ilość! Wszystko się przyda!

Bardzo serdecznie Was zapraszamy!!!



inicjatywa i organizacja - Urszula Makosz - 48 502 393 296

wspołpraca - Patrycja Krauze - 48 502 73 96 73

koordynacja - Bogdan Micek - Impresariat Piwnicy pod Baranami - 48 12 421 25 kochani rozsylajcie zapraszamy

Uwaga! monsterpolska.pl to serwis dla tych, co nie boją się sukcesu
[url]http://linkint.pl/f2945[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...