Jump to content
Dogomania

Fiona, onkowata sunia, W Nowym DS


kora78

Recommended Posts

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kora78']mam kolejna deklaarcje od Grubej Berty 20zl miesiecznie :)
marta, chyba ze przerobimy na 30zl, z T... bo ona ma bezpieczenstwo finansowe na jakis czas?[/QUOTE]

To do mnie? Nie wiem o co chodzi ;)

Xmartix koniecznie musi zrobić zdjęcie, jak bedzie jechał [B]psiowóz [/B]:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ja się zgłaszam z deklaracją stała 10 zł tylko poproszę o nr konta na pw (przepraszam jeśli gdzieś tu jest, jeszcze nie doczytałam dobrze wątku). Deklaracja jest przerzucona z wątku psa Rysia, który... sam sobie znalazł dom :lol: Uciekł z DT i odnalazł się w domu osoby, która go przygarnęła już na stałe. Ta niesamowita historia ma jeszcze kilka "smaczków", ale zapraszam do lektury tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174054-Rysio-znowu-zgin%C4%85%C5%82...-szukamy-Ci%C4%99-piesku"]Rychu[/URL]

Może Fiona będzie miała tyle szczęścia co i ten wariat kudłaty :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']
Może Fiona będzie miała tyle szczęścia co i ten wariat kudłaty :kciuki:[/QUOTE]

dzieki MAdcacie za deklaracje i za obecnosc. Kora podesle ci nr konta.

A ja zapraszam na uzupelniony juz bazarek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204733-Kosmetykowy-zawrot-glowy-cos-do-makijazu-i-cos-do-pielegnacji-(do-30.03)-GOTOWE?p=16555554#post16555554[/URL]

Kora sprawdzisz mi pozniej czy nr3 to na pewno ten kolor co napisalam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']Ja się zgłaszam z deklaracją stała 10 zł tylko poproszę o nr konta na pw (przepraszam jeśli gdzieś tu jest, jeszcze nie doczytałam dobrze wątku). Deklaracja jest przerzucona z wątku psa Rysia, który... sam sobie znalazł dom :lol: Uciekł z DT i odnalazł się w domu osoby, która go przygarnęła już na stałe. Ta niesamowita historia ma jeszcze kilka "smaczków", ale zapraszam do lektury tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174054-Rysio-znowu-zgin%C4%85%C5%82...-szukamy-Ci%C4%99-piesku"]Rychu[/URL]

Może Fiona będzie miała tyle szczęścia co i ten wariat kudłaty :kciuki:[/QUOTE]


dziekujemy!! :)

moj rocznik jestes :)

ale swietna historia z Rychem :)

Link to comment
Share on other sites

Mam już numer do xmatrix. Zaraz napiszę do Niej PW z moim. Na pewno się jakoś dogadamy:)

Na razie moje poszukiwania DT na te kilka dni spełzają na niczym, ale nie tracę nadziei;) Coś się musi wymyślić.

My spieszymy się jak możemy z remontem, ale wiadomo jak jest...:/ W dodatku dopadło mnie choróbsko i wczorajszy dzień miałam raczej spisany na straty:angryy: Dobrze, że TŻ to robotny Chłopak:wink::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']no to gratulacje dla TZa i poklepanie po ramieniu, na rozped, zeby zdazyl :) [I][COLOR=darkorchid]a jak skonczy zdazajac, to dostanie wielkie podziekowania od nas [/COLOR][/I]:)

jade pkp po 12stej, juz przesadzone, chyba, ze mi ucieknie, albo cos, tfu, tfu[/QUOTE]

To będę trzymała za słowo;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']:)


Evelka, podaj mi jeszcze namiary na siebie na pm, bo zapomnialam, tel, adres itp. a dowod do popoludnia, ok? kolo 17stej bym mogla drukowac, tylko wtedy[/QUOTE]

Zaraz wszystko wyślę:)
A dowód wysłałam dopiero niedawno, bo wywaliło mi wcześniej neta!:angryy: I już się stresowałam, że nie zacznie działać przed 17, ale na szczęście wszystko się udało:)

A w takim razie dzisiaj ostatnia noc Fionki w schronisku!:multi: Szykuj się piękna Panienko:)

Link to comment
Share on other sites

ciekawe czy fionka sie juz spakowala?

a ja zapraszam cioteczki na kosmetykowy bazar co by suczke wesprzec a przy okazji cos mamie na dzien matki wybrac ... albo sobie na 1 kwietnia ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204733-Kosmetykowy-zawrot-glowy-pomysly-na-prezent-czy-dzien-mamy-(do-30.03)-GOTOWE[/URL]

Link to comment
Share on other sites

beataczl, Fiona jedzie jutro, nie dzis. pomieszalo Ci sie :)

ja juz naszykowana, obroze 2 do wyboru, smycz, szampon przeciwpchelny dla matix i 4 tabletki na robaki= w sumie na 40kg, oraz kaganiec na dlugi pysk sredniego psa...

koszt tabletek to 14zl, kazda po 3,5. Dehinacel
prawie kupilam tez Fiprexa, ale.. kasy mi zabraklo... :( na psa powyzej 40kg za 23zl, lub jakis odpowiednik F... za 20zl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']beataczl, Fiona jedzie jutro, nie dzis. pomieszalo Ci sie :)

ja juz naszykowana, obroze 2 do wyboru, smycz, [B]szampon przeciwpchelny [U]dla matix[/U] i 4 tabletki na robaki[/B]= w sumie na 40kg, oraz kaganiec na dlugi pysk sredniego psa...

koszt tabletek to 14zl, kazda po 3,5. Dehinacel
prawie kupilam tez Fiprexa, ale.. kasy mi zabraklo... :( na psa powyzej 40kg za 23zl, lub jakis odpowiednik F... za 20zl.[/QUOTE]

[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_72.gif[/IMG]

Cieszę się, że Fionka już jedzie. Spora jest!

Link to comment
Share on other sites

buhahahah nie wiedzialam ze matix (zapewne xmatrix) gustuje w szamponach przeciwpchelnych no i ze potrzebuje tabletki na robale. Xmatrix nie jedz tych psich bo i tak nie pomoga , ja ci na pm doradze co jest najlepsze ;)
Swoja droga dziewczyny to wy ciekawe konwersacje miedzy soba musicie prowadzic ... :D

Link to comment
Share on other sites

x MARTI (od Marty) x :mad:

co do tabletek - hehe, taki syndrom pomagacza psów :D

psiowóz zamknięty (2 psy w jedną, 3 psy w drugą) - przegięłam.. może jest ochotnik by jechać z nami??? :) pomógłby
wczoraj jechaliśmy sportową "beemką" na interwencje, ledwo 4 osoby się zmieściły, a jeszcze do tego 1 duży pies i 1 sredni (zaloze watek temu to wstawie) na kolanach które na siebie szczerzyły kły.... haahahaha,[B] chcieć to móc![/B]

Link to comment
Share on other sites

za godzinke wychodze. zajrzalam ostatni raz przed wyjazdem.

nie rozsylalam osobom sprzed 2 dni nr konta, bo wciaz nie wiedzialam,czy moje, czy Zosi123. Wieczorem bede juz u siebie w domu, to sie tym wszystkim zajme do konca.

kizi,, :):)
matrix.. tak latwiej, ja tak bede pisac juz zawsze :)
o 14.22 bede na dworcu we wrocku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...