Jump to content
Dogomania

Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!


jaanna019

Recommended Posts

:oops: przepraszam, ale chyba dwa razy napisałam to samo. U Borysa wszystko w porządku, chyba coraz bardziej się otwiera, kiedyś tylko trochę się cieszył jak wracałam, teraz cieszy się całym sobą, i jak wracam z pracy, to łazi za mną krok w krok , siedzi pod łazienką, dokąd się nie położymy. Idzie na posłanie i czeka ..............a jak zobaczy,że nakrywam się kołdrą, to robi myk i rozkłada sie jak długi wzdłuż ściany i wtula pysk mi pod ramię i tak zasypiamy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nufka']Witam, :multi:jestem właścicielką Borysa, mam nadzieję, że dołączę do waszego grona, strasznie jestem zdenerwowana...............[/QUOTE]
Ależ nie ma powodu :)
Cieszymy się, że jesteś z nami :loveu: Na pewno szybko sie rozgościsz. Ucałowania dla Boryska :)
PS. To pisałam ja, Aneta, która miała okazję Was poznać jeszcze w Jurowcach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nufka']Witam, :multi:jestem właścicielką Borysa, mam nadzieję, że dołączę do waszego grona, strasznie jestem zdenerwowana...............[/QUOTE]

Witaj, ciesze się bardzo, ze jesteś i bedziemy miały informacje z pierwszej ręki o naszym ulubieńcu, a przy okazji poznasz naszą dożą i n ie tylko dożą rodzinę :) Wpadnij też na inne wątki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nufka']Witam, :multi:jestem właścicielką Borysa, mam nadzieję, że dołączę do waszego grona, strasznie jestem zdenerwowana...............[/QUOTE]

Witam serdecznie i cieszę się bardzo,że BORYSEK mam cudowny domek

Link to comment
Share on other sites

:multi:Dziękuję wam wszystkim za serdeczne przywitanie, nie odezwałam sie wcześniej bo dopiero wróciłam z pracy, a właściwie po pracy siedziałam jeszcze na policji , bo musiałam zgłosić zaginięcie mojego wychowanka, wyszedł rano do szkoły, a potem przepadł.
Musiałam się jeszcze wyściskać z Borysem, teraz też siedzi przy komputerze i przeszkadza mi pisać.
Jeszcze raz witam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

:multi: Witam chciałam podesłać zdjęcia Borysa,/ Rysia, Ryszarda / jak zażywa mkapieli słonecznej na balkonie, ale nie umiem./poczekam aż przyjdzie syn ,to mi pomoże/. A swoją drogą, mam ciągle obawy, czy mi z tego balkonu nie zeskoczy.....

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za "wcinkę" na watku Boryska, wybaczcie.......ale takie dwa brzące potrzebuja pomocy.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251620-Br%C4%85zowa-i-Kape%C4%87-przed-Radysami-ukrywaj%C4%85-si%C4%99-zamkni%C4%99te-w-hali-magazynowej?p=21955772#post21955772[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nufka']:multi: Witam chciałam podesłać zdjęcia Borysa,/ Rysia, Ryszarda / jak zażywa mkapieli słonecznej na balkonie, ale nie umiem./poczekam aż przyjdzie syn ,to mi pomoże/. A swoją drogą, mam ciągle obawy, czy mi z tego balkonu nie zeskoczy.....[/QUOTE]

Iwonko! A czy on głupi? Gdzie mu będzie lepiej??? A na zdjęcia poczekamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Ania próbowała kilkakrotnie, ale się jej nie udało, a to ona zakładała wątek.[/QUOTE]

trzeba zrobić zaawansowaną edycję i wówczas można zmienić

pierwszy post robi się : edytuj post potem edycja zaawansowana i tam jest na górze tytuł i można zmieniać do woli ;)

Edited by psi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...