Jump to content
Dogomania

Emi zostaje w DT


Kasia77

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='togaa']Oooo...czyżby wakacje w Beskidach ?[/QUOTE]

tak nie do końca :) , trzeba dzieciom zorganizować jakoś wakacje, więc troszkę tu troszkę tam :) ,
ale między innymi chcemy "zahaczyć' o Bielsko (bo jak by można było nie odwiedzić Fredzia! :) ), tylko nic znaleźć nie moge żeby było ładnie i cena zdrowa
moze cos podpowiecie ? najlepiej jakiś domek , dla 4 osób na dwie trzy noce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']tak nie do końca :) , trzeba dzieciom zorganizować jakoś wakacje, więc troszkę tu troszkę tam :) ,
ale między innymi chcemy "zahaczyć' o Bielsko (bo jak by można było nie odwiedzić Fredzia! :) ), tylko nic znaleźć nie moge żeby było ładnie i cena zdrowa
moze cos podpowiecie ? najlepiej jakiś domek , dla 4 osób na dwie trzy noce[/QUOTE]

toż to [B]togaa[/B] zaraz ci ofertami posypie:cool3: jako mieszkaniec:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam nadzieję, że Kasia będzie mogła poznać Emi osobiście jak będzie w Beskidach. Ja po ostatnim nalocie rodziny też chyba wyjadę chociaż na parę dni. U Emi niestety po staremu, nic się nie dzieje. Sezon wakacyjny więc mało kto myśli o przygarnięciu psiaka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Emi jest u nas dosyć długo. Bardzo się do nas przywiązała i my do niej też. Dlatego cała rodzina postanowiła, że Emcia zostaje u nas !!!!! Teraz nie potrafiłabym oddać jej rodzinie, której nie znam, a szanse że znajdzie się ktoś z moich znajomych są żadne. Tak więc Emi ma dom u nas. Na szczęście zgadza się z naszymi psiakami, które też ją bardzo lubią. Cieszę się, że cała moja rodzinka była zgodna więc łatwiej było podjąć taką decyzję.
Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób mi pomogli. Nie będę wymieniać bo mogę kogoś pominąć. Wasza pomoc była nieoceniona i byliście dla mnie dużym wsparciem w bardzo trudnych momentach. Jeszcze raz wielkie dzięki !!!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fredziu123']Emi jest u nas dosyć długo. Bardzo się do nas przywiązała i my do niej też. Dlatego cała rodzina postanowiła, że Emcia zostaje u nas !!!!! Teraz nie potrafiłabym oddać jej rodzinie, której nie znam, a szanse że znajdzie się ktoś z moich znajomych są żadne. Tak więc Emi ma dom u nas. Na szczęście zgadza się z naszymi psiakami, które też ją bardzo lubią. Cieszę się, że cała moja rodzinka była zgodna więc łatwiej było podjąć taką decyzję.[/QUOTE]

Fredziu super wiesci bardzo sie ciesze:multi:

Link to comment
Share on other sites

Też się cieszę, że Emi została z nami. Wiem, że nie będzie lekko bo gromadka spora - 3 psiaki , 2 koty a trójkę dzieci pominę milczeniem :lol:. Jednak mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze i większych problemów nie będzie. Wszystkie psiaki zdrowe i szczęśliwe i tak trzymać !!!!

Link to comment
Share on other sites

zapraszam cioteczki z okolic:

[CENTER][COLOR=#000000][B]SERDECZNIE ZAPRASZAMY [COLOR=#ff0000]NA STOISKO NASZEGO STOWARZYSZENIA[/COLOR][/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER][B]PODCZAS OBCHODÓW TYGODNIA KULTURY BESKIDZKIEJ W ŻYWCU[/B][/CENTER]
[CENTER][B][COLOR=#ff0000]W DNIACH 30-31 lipca 2011 oraz 6-7 sierpnia 2011[/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER][B]na którym znajdą się:[/B][/CENTER]
[CENTER][B][COLOR=#ff0000]-materiały promocyjne Stowarzyszenia[/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#ff0000][B]-Kącik adopcyjny [/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#ff0000][B]- prowadzenie zbiorki publicznej na rzecz bezdomnych i pokrzywdzonych przez człowieka zwierząt.[/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Fredziu123']Dzięki za pozdrowionka i postaram się wkleić parę fotek całej gromadki[/QUOTE]

czekamy na fotki, przyda sie cos miłego dla oczu, bo u Nas niestety same choroby. Niki nie żyje, umarła niedługo po Zorze, z Maksiem jest fatalnie,ma liczne przeżuty i to w miejscu najgorszym z mozliwych, jego życie liczymy juz w tygodniach i to niewielu , Pineska choruje non stop,jak nie amputacje , to wszystko inne, Dorota sie rozchorowała mocno- wątroba i trzustka,
Misia po operacji usunięcia guza - rak bardzo złośliwy
Więcej czasu siedze u weterynarza niż w domu i jeszcze " na szczęście" przytrafiło mi sie to: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214093-M%C5%82ody-przyjacielski-szuka-domu-pilne[/url]!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...