Jump to content
Dogomania

Starszy, ślepy FAWOR odnalazł swoich kochających ludzi! Już w DS w Poznaniu :)


Marycha35

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Faworek straszne traci sierść!!! Dzisiaj wyczesaliśmy mu z Marcinem całą reklamówkę kłaków. Taki puszek mu wychodzi jakby podsierstek, nie wiem jak to nazwać... Czy to normalne? Ja już się zamartwiam, bo mam wrażenie, że ma brzydsza sierść teraz, a przy ogonie ma łupież... Może tak linieje bo mu za ciepło?

Link to comment
Share on other sites

Anuś, o tym samym rozmawiałam z moim doktorem. Ponoć tak jest teraz nagminnie. Nie Ty, nie ja, czyli nie my pierwsze to zgłaszamy. Czuję, że jak wykąpię Mańkę, a to się jej do jutra odwleka, to wyjdzie mi łysa. Wszędzie mam tony sierści. A łupież. Traf sprawił, że zabrakło mi ostatnio psiego szampony więc zrobiłam eksperyment. Wykąpałam psa z łupieżem w ludzkim szamponie siarkowym i... pies żyje, ma się znakomicie, a łupieżu niet.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie my czeszemy, czeszemy i mam wrażenie, że za chwile nam jakiś łysy placek wyskoczy ;) Ale nie wyskakuje jak na razie ;) To pocieszyłaś mnie trochę jak zwykle Izuś:loveu: Fawka szorowalismy najpierw psim szamponem, ale przy jego sierści takie mycie niewiele dało. Nastepnym razem już użyliśmy ludzkiego szamponu pokrzywowego ;) i było dużo lepiej. Od tego czasu (jakieś 1,5 miesiąca temu) nie był kąpany.
Serdeczne uściski od Fawka dla Mani;)

Link to comment
Share on other sites

Moja obłażę wszystkie, nawet krótkowłosa Jolanta... Wróć...nie obłażą ogolone Fira i Remiś. Trudno, wyglądają jak kosmici ale dobre i tyle. Sierść odkryłam nawet w zabezpieczonej cukierniczce, dość tego cyrku. ;-) Aaaa, a jaki mam sierściowy kosmos koci to mała bania, to samo się dzieje. Przegłaszczę i mam dłoń jak yeti.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue][B]Zapraszam serdecznie na kolejny bazarek na Faworka, darczyńcą fantów jest tu powtórnie Kochana Smyku :loveu:.[/B][/COLOR] Podnoszenie bazarku rzecz jasna jest również mile widziane. :lol:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/211913-Urocze-damskie-buciki-na-Faworka-do-4.08-do-g.20!-Gor%C4%85co-zapraszamy[/url]!

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście pozdrawiamy wszystkie liniejące Mańki :):):) a co!
Smyku kochamy Cię!!! I Izę też!!! ;););)
Wieczorem będę się widziała z Magdą, zamówiłam trzeci worek karmy, od razu się z nią rozliczę i zapłacę połowę kasiory za nowy worek bo Kreska faworkowi podjadała ostatnio ;) Smaczny ten Regal -mówia psiaki:):):)

Link to comment
Share on other sites

Widziałam się z Madzią dziś. Jaka to kochana babeczka jest:loveu: Wzięłam kolejny worek Regala. Madzia nie mogła mi niestety nic konkretnego powiedzieć bo się nie może doprosić rachunku za te karmy Faworkowe. Za Acanę jest 100 zł, natomiast za Regala na razie zapłaciłam Madzi 150 zł (po 75 za każdy worek). Jak będzie ten rachunek to najwyżej ja dopłace jak będzie za mało.

A rozliczenie Fawkowej skarpety wygląda następująco:)

452 zł -przelane od Borówki
-120 zł - badanie krwi + żel do oczu
-100 zł - worek Acany
-75 zł - worek Regala
-75 zł - worek Regala ( 35 zł zapłaciłam ja ;)
=[B]117 zł[/B]

+ 26 zł - bazarek z fantami od Smyku zrobiony przez majqę :loveu:
= [B][COLOR="#ff0000"][SIZE="5"]143 zł[/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...