Jump to content
Dogomania

Starszy, ślepy FAWOR odnalazł swoich kochających ludzi! Już w DS w Poznaniu :)


Marycha35

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='tana']Założę sie że myślał intensywnie co będzie na kolację :evil_lol:[/QUOTE]
Zafrapował go poziom TVP.....dowód na kanapie;)
Kochany, śliczny Fawko:):):) A Kresia cudna, tęskni za kumplem:) Buziaki dla Wszystkich z Bełchatowa!!!;)
Latary dwie po 15 zł poszły:)

Link to comment
Share on other sites

Izuli też oczywiście dziękuję :)

Nie chciałam pisać na razie żeby ne zapeszyć, ale skoro Maryś zapytałaś to musze powiedzieć, że bardzo szybko był efekt po tym antybiotyku. Dosłownie po 2 dawkach Fawko przestał prawie zupełnie kaszleć :):) Wczoraj wieczorem tylko raz odkrztusił trochę wydzieliny i był spokój :) Bardzo mnie to cieszy bo osobiście nie lubię antybiotyków, zwłaszcza kiedy nie do końca znany jest powód infekcji. Ale tutaj zdecydowanie widać poprawę :)

Link to comment
Share on other sites

Spoczko Maryś, przy takich zamianach pogody raczej ciężko jest uniknąć zmoknięcia ;) A Fawcio miał już kaszelek jak go wyciagałyśmy ze schronu, potem się uspokoiło, teraz znowu sie nasilił. Może faktycznie się lekko podziebił. Ale najważniejsze, że dziś jest lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Fawko całkiem dobrze się miewa. Kaszelek głównie wieczorem tak jakby Fawko jednorazowo się wykasływał na cały dzień. W ciągu dnia też mu się zdarzy ale to takie sapnięcie ;) bardziej. Poprzednio z dr Rutkowskim stwierdziliśmy, że należy to olać bo to jest naprawdę minimalne ;) Podsumowując jest poprawa :) Cieszę się, że u Remka też lepiej :):) Nie chorujemy chłopaczyska !!! Ja chwilowo w Kutnie - przyjechałam do Mamy i po odbiór Kreski ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...