Jump to content
Dogomania

Duduś odebrany z transportu od hycla w drodze na śmierć, maleńki 11 kg piesek pilne!!


cocacola

Recommended Posts

Duduś
maleńki piesek przeganiany z miejsca na miejsce, przeszkadzający wszystkim bo koczował na ulicy.
Ludzie wezwali na niego hycla i pomogli mu go łapać, dostał mocno łopata w głowe zeby sku..el nie uciekał, mimo to malutki
uciekał ile sił mu starczyło, goniony 2 samochodami został postrzelony środkiem nasennym przez osobę bez uprawnień.
Złapany, pobity, przerazony zaczął drogę ku śmierci -sławna akcja zarobkowa hycli gdzie psy sie utylizuje po kilku dniach aby przyjmowac nastepne i nastepne za co gminy płacą ogromne pieniądze.
liknki do poczytania co sie dzieje z bezpańskimi psami wyłapywanymi przez gminy.

[URL]http://www.boz.org.pl/raport/2005/zorganiz.htm[/URL]
[URL]http://www.viva.org.pl/index.php?id=153[/URL]
[URL]http://www.boz.org.pl/mz/kgb/010609_boz.pdf[/URL]
[URL]http://www.boz.org.pl/raport/2010/wstep.htm[/URL]

Duduś stracił nadzieje w ludzi choc nigdy do końca jej nie poznał ale nadzieja w nim była i jest nadal.
Jest 11 kg pieskiem bardzo miłym, sympatycznym, troszke jeszcze po tym wszystkim wystraszonym.
szukamy dla niego domu tymczasowego bo o stały nawet nie mam śmiałości prosić.
Duduś jest odrobaczony,zaszczepiony, ma swoją ksiazeczke zdrowia.
osoba która go odbiła z rąk oprawców nie moze go zatrzymac bo mieszka tam gdzie na Dudusia jest wyrok śmierci, miejscowi mówią ze go otrują jak wróci.
Dudus duzo nie potrzebuje, jest nieśmiały, moze mieszkać na ogrodzie ale nie na łańcuchu.
Duduś przekleństwo ludzi, istotka, która niczym nie zawiniła i która nie rozumie nienawiści pod jego kierunkiem odkąd przyszedł na świat zna tylko traumatyczne spotkania z wyzszym gatunkiem za jakiego sie ma człowiek.
prosze podaruj Dudkowi domek, bedzie najkochańszym przyjacielem.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/345a4e30225274dc.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1308/345a4e30225274dcgen.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/483ccda6e0e929d4.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1308/483ccda6e0e929d4gen.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e217011385d25949.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1308/e217011385d25949gen.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Do suczek bardzo sie cieszy ale nie jest natrętny natomiast do chłopaków gorzej potrafi pogonić obcego psa ale te co zna to neutralnie.Ogólnie to bardzo mądry i inteligentny psiak potrzebuje tylko troche uwagi i będzie ideałem...Pilny dom tymczasowy inaczej musi jechac do schroniska.
Bardzo prosze o pomoc w ogłaszaniu bidaczka:placz:

Link to comment
Share on other sites

Pani Karolino sposób w jaki został odłowiony ten pies podchodzi pod znęcanie się nad zwierzętami , myślę ,że powinn a to pani zgłosić na policję i do prokuratury. Wydaje mi się ,że pani tego nie zrobi ,ponieważ pomówienia i takie oszczerstwa też są ścigane prawem. Mimo ,że nie napisała pani moich danych i miejscowości z wklejonych linków można wywnioskować o kogo chodzi.
1 pies nie został odebrany oprawcom z transportu tylko został przywieziony na pani prośbę ze schroniska,
2 pies nie wabi się Duduś tylko KAROL i na takie imię reaguje . Tak go nazwał pan który go dokarmiał
3 żadni ludzie nie pomagali mi go łapać
4 jaką łopatą dostał w głowę skoro nie wożę łopaty w samochodzie i po co miałbym to robić skoro do niego strzelałem i to tylko kwestia czasu kiedy uśnie
5 pies został odrobaczony i zaszczepiony w schronisku i pani dostała potwierdzenie szczepienia
6 mówiła pani ,że znalazła mu dom w Sopocie tylko musi go nauczyć chodzić na smyczy
7 w miejscowości o której mowa czyli w Tłuszczu jeżdziłem z pracownikiem urzędu miasta . nie był on do pomocy tylko do wskazania psów ze zgoszenia . jeżdziliśmy jednym samochodem

wiec jesli chce pani wyciskać łzy forumowiczom to prosze wymyślać inne bajki z innyn negatywnym bohaterem, ponieważ tak jak pisałem na początku pomówienia są karalne

Link to comment
Share on other sites

Apropos pomowien

-pies od razu po odebraniu go od pana pojechal do kilniki weterynaryjnej i byl w bardzo zlym stanie i mam na to zaswiadczenie od weterynarza

po2gie -jak sam sie pan przyznal w powzyszym poscie strzelal pan do psa nabojem usypiajacym nie majac do tego uprawnien!!!

po3cie sprawa zajmie sie prawdopobnie TV UWAGA ktora przedstawi jak wylapuje sie traktuje psy za OGROMNE KWOTY podatnikow

w tej chwili pies przebywa u specjalisty behawiorysty ktory nad nim pracuje po cudownym "odłowieniu"

Link to comment
Share on other sites

Witam,
nie wiem jak zostal odłowiony ten konktretny pies, ale jak potrzeba odłowic trudnego psa to duzo osob ktore znam, szanowanych dogomaniakow, zwraca sie do Alfa i Omegi.

Jesli pies przyjechal ze schroniska jak piszesz to raczej trzeba skontrolowac warunki w schronisku.

Nie potrafie sie ustosunkowac do artuków, nie znałam Alfy wtedy, ale sa niepokojące :(.

Brałam od Alfy kilka psów wciagu ostanich kilku miesiecy , były w rożnym stanie ale jak hycel moze odpowiadac za stan odławianego psa. Owszem jedna suczka ktora była przywieziona ze schroniska była chuda, smierdzaca i miała robale, ale obawiam sie ze z wiekszosci schronisk przyjechalaby w podobnym stanie :(. Niestety.

Mało tego, miałam oweczarka z bardzo szanowanej na dogo fundacji, który po pobycie w tym przybytku wyglądał jak szkielet, miał krwista biegunke i nie był leczony :(.

Nie jestem przyjaciólką, popleczniczka itp.
Nikt nie prosił mnie o to bym sie wypowiedziała w tym wątku.


Ale skoro Alfa przywiozł ci psa ze schroniska, po co piszesz ze pies bedzie musiał jechac do schroniska?

Link to comment
Share on other sites

o jakich uprawnieniach pani pisze , z jakich przepisów ma wynikać ,że muszę miec uprawnienia

pisze pani w ogłoszeniach że pies sie boi smyczy. a czy wcześniej chodził z panią na spacery na smyczy??

teraz wszyscy straszą telewizją bo to modny temat , a pani ma chyba parcie na szkło, ale jakos się nie obawiam

Link to comment
Share on other sites

Wielka szkoda ze tak ogromne pieniadze biore hycle za odlawianie psow i traktowanie ich w bardzo zly sposob zamiast spozytkowac te pieniadze naprawde dla psiakow.

Dudek wyjdzie na prosta ja doloze do tego wszelkich staran .

a pana nikt nie straszy notabene tak jak pan to robi w kazdym poscie ja tylko informuje wszystkch forumowiczow ze tv sie tym tematem zajmie

[B]{i bardzo dobrze ze staje sie to modny w telewizji temat moze w koncu czas zeby sie zajeto bezkarnym krzywdzeniem oraz zlym traktowaniem zwierzat}bardzo mnie to cieszy i mysle ze wszystkich ktorzy kochaja zwierzeta a nie na nich zarbaiaja[/B]

A co do parcia na szklo to zaczepka ponizej krytyki wiec pozostawiam to bez komentarza

Link to comment
Share on other sites

to ja z miłą chęcią przypomnę Pani coś o czym zapomniała...liczę na refleksje bo dobrze wiemy że kłamie Pani jak z nut...zastanawia mnie w imię czego bo na pewno nie zwierząt

[SIZE=4]art 212 kk
§ 1. [B][COLOR=red]Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4]

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,[/SIZE] [SIZE=4]podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.[/SIZE] [SIZE=4]

§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. [/SIZE] [SIZE=4]

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Z czym niby klamie ze odebralam psa w ciezkim stanie psychicznym jak i fizycznym??i mam zaswiadczenie wterynarza o jego stanie

weterynarz powiedzial ze pies musial byc sle traktowany wiec straszenie jakimis paragrafami jest raczej bezpodstawne i nie na miejscu i rowniez ponizej krytyki

skonczylam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cocacola']Duduś
maleńki piesek przeganiany z miejsca na miejsce, przeszkadzający wszystkim bo koczował na ulicy.
Ludzie wezwali na niego hycla i pomogli mu go łapać, [COLOR=red]dostał mocno łopata w głowe zeby sku..el nie uciekał[/COLOR], mimo to malutki
uciekał ile sił mu starczyło, [COLOR=red]goniony 2 samochodami został postrzelony środkiem nasennym przez osobę bez uprawnień[/COLOR].
Złapany, [COLOR=red]pobity[/COLOR], przerazony [COLOR=red]zaczął drogę ku śmierci[/COLOR] -sławna akcja zarobkowa hycli gdzie [COLOR=red]psy sie utylizuje[/COLOR] po kilku dniach aby przyjmowac nastepne i nastepne za co gminy płacą ogromne pieniądze.
liknki do poczytania co sie dzieje z bezpańskimi psami wyłapywanymi przez gminy.

.[/QUOTE]

to sa kłamstwa i o tym doskonale wiem ja hycel pan z gminy i wreszcie Pani!
jakim prawem pisze Pani ze pies trafi do schroniska skoro zostal z niego wyadoptowany?
Pies mial trafic do sopotu wiec znowu kłamstwa?

[URL]http://www.ratujzwierzeta.pl/?p=5109[/URL]
[URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-maly-Dudus-rozpaczliwie-prosi-o-dom-W0QQAdIdZ264054995[/URL]

w tych jak i innych ogłoszeniach także Pani kłamie

nadal utrzymuje Pani takie stanowisko?na Pani miejscu raczej bym sie zastanowila...no chyba ze chce Pani wplacic pieniadze na zwierzeta z placowki ktora wskaze rzeczony hycel?doskonale Pani wie ze sie sama pograza...podziwiam takie zakłamanie...i prosze przestac odgrazac sie telewizja bo juz widzę jak na pewno podejmie temat ktory "nadala" mu osoba o tak szerokiej wyobrazni...

Link to comment
Share on other sites

Witam ze tak sie wtrące ale z tego co tu przeczytalem a znam prawo bardzo dobrze ta Pani nikogo nie pomawia tylko stwierdza fakty radzilbym na przyszlosc zaznojomic sie z definicjami prawnymi oraz interpretacja prawa bo to uzywane takich paragrafow w stosunku do kogos kto nie lamie prawa {lub nie mamy pewnosci czy je lamie}rowniez bywa karalne mozna to znalezc w internecie lub literaturze

to tyle dziekuje
Marian

Link to comment
Share on other sites

to prosze poznac prawo jeszcze lepiej a posiadanie kilku nickow przez jedna osobe jest lamaniem regulaminu dogomani tak samo jak i pomawianie

[I][B]3. OPINIA, KRYTYKA[/B]

Jeśli chcesz przedstawić opinię na temat kogoś/czegoś, [B]niech będzie to opinia oparta na Twoich osobistych doświadczeniach, poparta dowodami, a także podpisana Twoim imieniem i nazwiskiem. Każda inna jest niewiarygodna.[/B] Krytyka anonimowa będzie usunięta, wobec czego zastanów się zanim zaczniesz kogoś krytykować z imienia i nazwiska lub w sposób jednoznacznie identyfikujący. Publikowanie danych osobowych i teleadresowych, a także prywatnych wiadomości innych osób jest zabronione.


[/I]

Link to comment
Share on other sites

kłamstwa zawsze mają krótkie nogi i zawsze wyjdą na jaw nie pozwolę na to aby byle kto pomawiał placówkę której pomagam wyadoptowywać psy przez jakieś swoje chore zwidy skazywał je na dłuższy pobyt w schronisku!

Skoro ma się odwagę pisać publicznie takie brednie to trzeba za nie odpowiedzieć to raz a dwa skoro znasz prawo to wiesz że za nie zgłoszenie przestępstwa także można odpowiedzieć więc do dzieła! Idź zgłoś wyśmieją Cię prędzej niż ktokolwiek inny!

Link to comment
Share on other sites

Po banerku widze ze jestes osobą zajmującą sie adopcjami psów z Kolna i jest na necie wiele postów w których stajesz w obronie za Kolnem jak i za panem hyclem.
Bronisz Kolna bronisz hycla ok to twoja sprawa i twoje sumienie swiadczy to tylko o twojej niewiedzy w temacie.W Kolnie nie byłam i sie nie bede wypowidac.
w celach pomówienia kolejne opublikowane linki -na które nie ma prokuratorskiej umowy zabraniajacej czego pewnie nie wiesz
[URL]http://www.viva.org.pl/index.php?id=153[/URL]
[URL]http://www.boz.org.pl/raport/2010/wstep.htm[/URL]


oczywiscie rozumiem bronienie kolezków ale ta cała sprawa tyczy sie czegos wiecej - chodzi o bezkarne krzywdzenie zwierząt i opłacanie tego procederu przez gminy co za tym idzie przez nas podatniów. nie wiem czy czytałaś wszelkie raporty dotyczące działalnosci pana hycla w jakie miejsca doprowadzał psy i nie zareagował, dowoził tam nastepne i nastepne bo zysk wazniejszy. Jedna osoba sie bogaci kosztem bezpańskich zwierząt a problem narasta o 10 % kazdego roku.Czyli nie jest to wyjscie z sytuacji. Znałam psa przed i wiem jaki wrócił po i wjakim stanie do tej pory jest, jest jeszcze krew na sniegu.
a od straszenia to są duchy

Link to comment
Share on other sites

odpowiedz na moje pytania i ustosunkuj sie do tego co podkreslilam ci na czerwono,zreszta widze ze jednak unikasz konfrontacji bo nie tylko na moje pytania nie odpowiedzialas...co masz do ukrycia?
nikogo nie musze bronic procz moich psow bo doskonale wiesz gdzie lezy prawda wyrazic swoja opinie moge i wlasnie to robie bo wiem jak jest i ze po prostu bezczelnie klamiesz, powtarzam w imie czego?bo na pewno nie dobra zwierzat!

zglosilas juz sprawe do prokuratury czy dalej straszysz tylko tv?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=TT824o00]Skutecznym i powszechnie akceptowanym środkiem marketingowym stał się szantaż moralny. Nikogo nie dziwi sytuacja, gdy utrzymywane z publicznych pieniędzy schronisko za jedyna wizytówkę w internecie ma stronę wolontariuszy poświęconą ratowaniu zwierząt z tego schroniska, a nie do tego schroniska -czy to sie zgadza?
[LEFT]




W przekonaniu publiczności celem działania
schronisk dla bezdomnych zwierząt jest
opieka, a podstawowym kierunkiem rozchodu
zwierząt ze schronisk jest ich „adopcja”.
Potwierdzają to raporty nadzoru Inspekcji
Weterynaryjnej nad schroniskami. Porównanie
danych z kolejnych lat z tych samych
schronisk oraz porównanie z innymi danymi
świadczy jednak o czymś innym. Dane Inspekcji
o losach zwierząt nie są bowiem wynikiem
kontroli (w tym inwentaryzacji) a
jedynie swobodną relacją z oświadczeń prowadzących
schroniska.
Praktyka „adopcji” zwierząt ze schronisk jest
chwalebna, ale całkowicie pozaprawna, co
sprawia, że nie podlega żadnej formalnej weryfikacji.
W tej sytuacji rejestr adopcji – o ile
w ogóle jest prowadzony – bywa swobodnie[/LEFT]
fałszowany i manipulowany.

problem bezpanskich psów jest i jak widac bedzie nadal skoro jest grupka ludzi którym zalezy zeby na tym zarabiac i zamiast szukac rowiazania problemu na skale całego kraju walczą o swoje dochody, tak wiec w naszym kraju obnizenie bezdomnosci zwierząt nikomu sie nie opłaca, z psem mozna zrobic wszystko czego dowodem są wyroki w zawieszeniu lub umorenia.
Rozumiem waszą walke o dochody ja mam inne zdanie na ten temat.
i na tym kończe ta rozmowe z osobami niekompetentnymi, na forum sytuacji nie zmienie dzieki linkom moze wiecej osob pozna prawde.

[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]nadal czekam na sprostowanie kłamstw- [SIZE=4]milczenie[/SIZE] na ten temat [SIZE=4]mówi samo za siebie[/SIZE][/COLOR][/B]
[COLOR=red][B]
rozumiem że sprawa została zgłoszona do prokuratury?przypominam że jeśli wiesz o przestępstwie i tego nie zgłosisz jesteś współwinna![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

zawsze bede za usypianiem slepych miotow!a ban nie byl za chec uspienia tylko za kłotnie z idiota ktory najpierw je przygarna a pozniej chcial wyrzucic tak wiec przykro mi ale skoro nie wiesz to nie pisz glupot chociaz juz wiemy ze to najlatwiej ci przychodzi

[COLOR=red][B]CZEKAM AZ USTOSUNKUJESZ SIE DO SWOICH KLAMST chociaz doskonale wiem ze tego nie zrobisz bo niby jak skoro to wszystko co napisalas wyssalas z palca...

CZY ZGLOSILAS SPRAWE DO PROKURATURY?OCZYWISCIE ZE NIE BO BOISZ SIE KONSEKWENCJI ZA SKLADANIE FALSZYWYCH OSWIADCZEN...


[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

W dużym skrócie:
piesek jest pod opieką behawiorysty, znalazł sie sponsor który zaoferował opłacenie leczenia i opłate za hotelik. w przyszłym miesiacu rusza akcja szukania mu najlepszego domku pod słońcem.do tego czasu bedzie w spokoju wracał do normalnosci.
linki z ogłoszeniami będa na wszystkich portalach wysle je i tu.
psa odwiedziło wiele osób z organizacji które preceder znają i te osoby obserwują wątek w jaki sposób jestem zastraszana paragrafami i innymi tego typu.
cała ta dyskusja ma na celu pokazanie jak działają osoby które psiakom powinny pomagac, w ostatnich latach w niewyjasnionych okolicznościach uśmiercono kilka tysiecy bezpańskich psów i kotów które nie miały głosu, ich śmierc była opłacana przez gminy -kazdy moze w swojej gminie sprawdzic jakie kwoty dostają osoby za wyłapywanie bezpańskich zwierząt i samemu sie przekonac czy wszystkie trafiają do adopcji i schronisk.W cenie tej pies ma zapewniony transport (m.in w przeszłości transport do dołów w Kręzelu).
dziekuje to moj ostatni post!

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="darkgreen"]Cocacola, rzucasz bardzo ciężkie oskarżenia, których w zasadzie nie popierasz żadnymi dowodami. Twierdzisz, że masz zaświadczenie o stanie zdrowia psa od weterynarza - więc wklej tutaj skan. To chyba żadna tajemnica?
Rzucanie oskarżeń - to bardzo prosta sprawa, zwłaszcza przez internet.

Trochę to wygląda jak wątek o hyclach i ich nielegalnym procederze, a chyba nie taka jest idea wątku?
Wytykanie komuś bana jest tutaj kompletnie nie na miejscu.
Anonimowe oskarżenia, nie poparte żadnymi dowodami, zwłaszcza gdy głos zabrała druga strona - są niedopuszczalne.
Zderzają się tutaj 2 kompletnie sprzeczne wersje, więc która jest właściwa?
Proszę o wyjaśnienie tej sprawy, w przeciwnym razie wątek zostanie zamknięty.
Zniszczyć czyjąś reputację jest bardzo łatwo.
Odbudować ją i odzyskać zaufanie ludzi jest bardzo trudno...[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...