Jump to content
Dogomania

Suczka w typie Flat Coated Retriever szuka właścicieli, ma ok rok.


laverte

Recommended Posts

Ktokolwiek chciałby adoptować śliczna suczkę w typie Flat Coated Retriever?
Ma około rok, jest bardzo grzeczna, zna podstawowe komendy. Uwielbia towarzystwo człowieka... Szuka właścicieli!

Została znaleziona 22/II w okolicy Tenczynek / Krzeszowice / Kraków.Jest bardzo zadbana. Chętna do pracy i do kontaktu, ale nie nachalna. Idealnie dogaduje się z innymi psami, akceptuje też koty.

Suczka ma cieczkę, ale miejsce znalezienia wskazuje na to, że została porzucona... W panice podbiegała do nadjeżdżających samochodów, szukała, piszczała...

Chętnych zapraszamy do kontaktu.
[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/182245_144210092308457_102538043142329_286922_4975270_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=green]Mania jest psem kochającym ludzi! Cały czas jest w okolicy człowieka, ale jednocześnie nie jest nachalna. Jak się jej powie, żeby sobie "poszła" na legowisko, to niezwłocznie to czyni. Nie ma też zapędów, żeby dziadowała przy stole podczas jedzenia... Podczas spacerów jeśli jest spuszczona ze smyczy odbiega może na 5m max, ale nie dalej, nie ma pomysłów, żeby próbować gdzieś dalej sobie odbiegać. Jak tylko się na nią cmoknie, to natychmiast się melduje przy nodze. Dlatego sądzę, że szanse, iż komuś uciekła na spacerze (z powodu cieczki) są naprawdę nikłe. Fakt iż jest taka grzeczna myślę jest bardziej zasługa niej samej, niż jakiejś wielkiej pracy człowieka. Owszem, podstawowe komendy zna, ale poza tym, jest to po prostu dobry poczciwy piesek.
Mamy już oko na domek, więc mam nadzieję, że się wszystko uda!
No a sterylka za około miesiąc, niezależnie od tego do kogo by miała trafić.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Pisałam wczoraj do Laverte prywatną wiadomość, a widzę, że odpowiedzi na moje pytania są tu, na forum. :-)
Czy rzeczywiście jest już upatrzony domek dla suczki? Czy to mój mail zasugerował, że taki jest?
Czy do czasu sterylizacji suczka będzie w DT?
Jeszcze jedno: czy Mania jest przyzwyczajona do zostawania w domu np. 3-4 godziny? Czy nie wariuje wtedy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...