Jump to content
Dogomania

Zostań ROZBÓJNIKIEM AliBaby_ pomóż WYKRAŚĆ ŻYCIE!_ podejrzenie o NOWOTWÓR KOŚCI!


zuzlikowa

Recommended Posts

[quote name='Paulina_mickey']Przekopiowałam do swojego postu, jakby trzeba było jeszcze zmienić to pisz :)[/QUOTE]

Dzięki... teraz mogę wyrzucić ten przydługi fragment z powyższego postu... ZAPRASZAM też do nowego folderu Alika na FB(nie trzeba się logować by obejrzeć:lol:) z fotkami z nieco dłuższego spacerku!

[URL="http://www.facebook.com/home.php?sk=group_192021564159117&ap=1#%21/album.php?aid=39905&id=100001001892686&fbid=186767838033278"]http://www.facebook.com/home.php?sk=group_192021564159117&ap=1#!/album.php?aid=39905&id=100001001892686&fbid=186767838033278[/URL]

Za moment wracam i kilka info o tym jak Alik... ale za momencik:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja rzadko coś piszę ale zaglądam na bieżąco i do Alika i do Bogusia. Bardzo się cieszę, że tyle pozytywów na wątkach, że Wasz, dziewczyny, ogromny wysiłek i nasze skromne wkłady finansowe nie poszły na marne, że było i jest warto. w kwietniu znowu wspomogę chłopaków finansowo ile będę mogła i mocno za obu trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

No i jestem... Alik coraz bardziej "mężnieje" i jest coraz silniejszy fizycznie... odczuwa już, że czuje się lepiej i kto wie, czy i on nie zauważa różnicy przy poruszaniu się... na pewno wie, że nie ma bólu i strach, ten podświadomy strach przed wykonywaniem ruchów, które mogą przynieść ból i niesprawność... [B]pamięć obawy przed poruszaniem się niejako zaczyna być wypierana przez poczucie, że już jest dobrze, wspaniale i ,że wszystko już może...[/B]

I z jednej strony, nie jest to złe, ale zaczyna się właśnie etap, gdzie Alik nie chce zostawać sam, gdzie już by potruchtać próbował, gdzie już na zabawy z innymi psiakami ma ochotę, gdzie nawet doopkę do biegu chce podrywać, gdzie powoli wiek zaczyna dawać znać o sobie i nie mało ciekawość otaczającego świata... a to jeszcze nie czas na to!Teraz jeszcze musi się ograniczać w ruchu... jeszcze musi leżeć i nie obciążać tylnych łap... oj nie łatwo teraz będzie...oj, nie łatwo!
[B]Zaczął się okres hamowania instynktownej chęci ruchu i poczucia, że na wszystko może sobie pozwolić![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']ja rzadko coś piszę ale zaglądam na bieżąco i do Alika i do Bogusia. Bardzo się cieszę, że tyle pozytywów na wątkach, że Wasz, dziewczyny, ogromny wysiłek i nasze skromne wkłady finansowe nie poszły na marne, że było i jest warto. w kwietniu znowu wspomogę chłopaków finansowo ile będę mogła i mocno za obu trzymam kciuki[/QUOTE]

Yolanovi... na marne nie poszedł na 100%... dzięki ogromne!Pozostawiony sam sobie Alik nie miałby najmniejszej szansy i nie mógłby już dziś dokazywać i... drzwi demolować! Taka chorera zdolna i ludzia spragniona, że nawet takich brewerii się dopuścił!

Ale teraz pomóż "mentalnie" przekonywać smarkacza, że jeszcze nie jest tak zdrowy i pełen sił jak mu się zdaje... i że doopkę jeszcze częściej ma mieć przyklejoną do podłoża, a... łapy precz od drzwi!

Aleśmy sobie benio-żmiję na klacie wyhodowali... drzwi rozdrapującą...:shake:... jeszcze ojajkać nad smarkiem zacznę...

Link to comment
Share on other sites

niech rozrabia, należy mu się w jego wieku, tyle, że nie bardzo mu jeszcze wolno... no ale maluch się tym przejmował na pewno nie będzie:evil_lol:ja tam lubię charakterne stworzenia. wiem, że za to dla opiekunów większy teraz problem, żeby go w ryzach utrzymać i nie zmarnować efektu operacji. doświadczeni ludziska dadzą radę a dla nas radość, że mały zdrowieje, pokazuje swoją naturkę i chce mu się być radosnym, rozrabiającym dzieciakiem. Ogromne dzięki za fajne, bieżące relacje z sytuacji u Alika.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [CENTER] [SIZE=5][B]Raport z obecnego stanu Kuferka operacyjnego Alika[/B]:[/SIZE]
[SIZE=4]Koszty do zapłacenia w lecznicy(operacja,opieka szpitalna)...[B]2350pln[/B][/SIZE]
[SIZE=4][B] koszt karmy[/B] specjalistycznej(ROYAL CANIN Mobility Larger Dogs- wg gramatury ok.18kg/m-c)[/SIZE][SIZE=4][B]...320zł/m-c[/B][/SIZE]
[SIZE=4]koszt transportu (Wrocław- Radomsko)... [B]150zł[/B]
podkłady, antybiotyki, środki opatrunkowe(przypuszczalna)...[B]180zł[/B][/SIZE]

.[SIZE=4]Zebrana kwota...[SIZE=5][B]2319, 85pln[/B][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=4] [COLOR=Red][B][SIZE=5]...jeszcze do zebrania...680, 15pln...[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]



[B][SIZE=3]Dziękujemy wszystkim za najdrobniejszą nawet pomoc [/SIZE][/B][SIZE=6][COLOR=Red]
[COLOR=black][B][SIZE=3]i prosimy z Alikiem... nie zapominajcie o nim[/SIZE][/B][/COLOR]
DZIĘKI OGROMNE!!![/COLOR][/SIZE]
[URL="http://img844.imageshack.us/i/sercem.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6541/sercem.jpg[/IMG][/URL]



...wklejam na błysk coby nam wydatki się nie zwiększyły np. jeszcze o drzwi:diabloti:, które to... malutkie biedniutkie, zmarnowane dziecko:evil_lol::shake:... a niech go cwaniaka- jak to sprytnie umie się pokazać !!!!
Doopa jeszcze nie potrafi nawet podbiec, ale łebsko pracuje pełną parą i wymyśliło wykorzystanie łap przednich:mad:... ale już został uprzedzony- następna taka breweria i nie odczepi się od człeka!:diabloti:...ciekawam, czy to aż tak mu sie spodoba?
Teraz potrafił zupełnie zlekceważyć, skądinąd ulubionego Oskara, by jednak wymyślić i spróbować zrealizować, wielką ucieczkę/ wycieczkę do Pańci... a to cwaniak jeden!I jakoś się swoim głosem jak dzwon, wcale nie zdradził...
[/CENTER]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']niech rozrabia, należy mu się w jego wieku, tyle, że nie bardzo mu jeszcze wolno... no ale maluch się tym przejmował na pewno nie będzie:evil_lol:ja tam lubię charakterne stworzenia. wiem, że za to dla opiekunów większy teraz problem, żeby go w ryzach utrzymać i nie zmarnować efektu operacji. doświadczeni ludziska dadzą radę a dla nas radość, że mały zdrowieje, pokazuje swoją naturkę i chce mu się być radosnym, rozrabiającym dzieciakiem. Ogromne dzięki za fajne, bieżące relacje z sytuacji u Alika.[/QUOTE]

hahaha... jak mi dziewczyny przekazywały te informacje jakoś nie brzmiało to radośnie:cool3:... ale fakt jest faktem- wiedzą co robić i same przyznają, że lubią charakterne psy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:ale czy mówiąc o charakternych miały na względzie demolujące drzwi?...:evil_lol:...

Jedno jest na mur beton pewne- Alik musiał mieć charakter i inteligencję, by radzić sobie w tej niestabilnej i nieopanowalnej magmie dziwnych zachowań jakie na co dzień spotykał "w domu"... i na pewno charakter ma!...tak samo jak inteligencję. I całe szczęście lubi mieć jasne granice tego co dobre i pożądane, a co złe i nie chciane... lubi,ale nie znaczy to, że nie będzie jeszcze próbował- jak napisałaś- dzieciak to jeszcze :lol: i przyznam, że [B]czekam na pierwszą dziecięcą, radosną i pychem, i oczami fotkę Alika[/B]... bardzo czekam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']tydzien temu wysłalam obiecane 10zł pod moim nickiem doszło????????[/QUOTE]


[SIZE=4][COLOR=darkred][B]Wpływy do kuferka operacyjnego Misia, który został AliBabą, by życie złemu losowi wydrzeć:[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkred]
[/COLOR]
[LIST]
[*][COLOR=darkred]_Małgorzata F. z Krakowa(5. 03)... 100zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Małgorzata F. z Krakowa (6.03 )... bazarek kwiaciarnia... 20zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_yolanovi(6.03)... 30zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_szarfa(7.03)... 50zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_d.msi(8.03)...bazarek kwiaciarnia... 30zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Barbara Janina B. (9.03)...10zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Edyta K. (9.03)... 100zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Agnieszka Małgorzata T. (9.03)... 40, 27zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_winter7 (9.03)... 300zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Małgorzata M. (9.03)... 200zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_magdus84 (10.03)... 52, 52zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Lucyna L-K (10.03)... 100zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Urszula P.(10.03)... 50zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_MyrkurDagur(11.03)... 20zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Dorota W-A (11.03)... 30zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Mirosława M (11.03)... 50zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_magdus84(11.03)...bazarek kwiaciarnia... 32, 06zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Pies Wolny (14.03)... 100zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_GURDUN (14.03)... 30zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_estranger/ allegro/-(14.03)... 10zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_OTOLALUŚ/ allegro/-(14.03)... 15zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Magdalena Justyna K.(14.03)... 50zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Kinga W. Łapczyca /Fundacja Bernardyn- wpływy dla Alika/(14.03)... 20zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Livka i Nikus (15.03)... 50zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_safjanka/allegro?/(15.03)... 10zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_ewaka1959/ allegro/(15.03)... 10zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_zwierzleniwiec/ allegro/(14.03)... 30zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_salgreg/ allegro/(14.03)... 10zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Don Oskar/ allegro/(14.03)... 5zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Kamelleon2005/ allegro/(14.03)...5zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_pohulanka/ allegro/(14.03)...5zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Madzia1959/ allegro/(14.03)...15zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_kazekp47/ allegro/(14.03)...20zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_camelia21/ allegro/(14.03)...15zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_magda69/ allegro/(14.03)...5zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Jadwiga J-Z(16.03)... 50zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Paweł H.(16.03)...5zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Dorota W-A(16.03)... 20ZŁ[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Katja2010[/COLOR][COLOR=darkred]/Fundacja Bernardyn- wpływy dla Alika/[/COLOR][COLOR=darkred] (16.03)...10ZŁ
[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_KTK1(17.03)...10zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Paulina mickey- bazarek kwiatowy(17.03)... 140zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Izabela Lucyna Sz-H(17.03)... 150zł[/COLOR]
[*][B][COLOR=black]_FV (17.03)...10zł[/COLOR][/B]
[*][COLOR=darkred]_LORRMAR(16.03)... 10zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_hanja an(16.03)...20zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Łukasz O. (18.03)...10zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Dorota Beata K. (18.03)... 200zł
[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_ADEK_891(21.03.2011)...50zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_wojnareq(21.03.2011)... 5zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Magdalena D. Gdańsk(21.03.2011)...10zł[/COLOR]
[/LIST]
[COLOR=darkred]-----------------------------------------------[/COLOR]
[COLOR=darkred]razem...[B]2289, 85zł[/B][/COLOR]
[COLOR=darkred]
[/COLOR]
[COLOR=darkred](22.03.2011...kwota 4 wpłatami przekazana na konto Fundacji Bernardyn w celu pokrycia kosztów operacji i opieki po operacyjnej , leczenia, transportu...zabezpieczenia potrzeb AliBaby...wpłaty wykazane w folderze Alika na stronie Fundacji...)[/COLOR]
[COLOR=darkred]
[/COLOR]

[COLOR=darkred][B]Wpływy bezpośrednio na konto Fundacji Bernardyn z przeznaczeniem dla AliBaby:[/B][/COLOR]

[LIST]
[*][COLOR=darkred]_Kinga W. Łapczyca /Fundacja Bernardyn- wpływy dla Alika/(14.03)... 20zł[/COLOR]
[*][COLOR=darkred]_Katja2010/Fundacja Bernardyn- wpływy dla Alika/(16.03)...10ZŁ[/COLOR]
[/LIST]

[COLOR=darkred][B]--------------------------------------[/B][/COLOR]
[COLOR=darkred]razem... [B]30zł[/B][/COLOR]


Wyszczególniony na czarno wpływ jest chyba od Ciebie (Dominika B. z Więcborka)... w tytule miałam taki dziwny wpis -[B]FV[/B]... dlatego tak wpisałam licząc, że w razie czego wpłacający się odezwie... jeśli to Twoja wpłata, to zmienię na nicka-OK?
[COLOR=darkred]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Roma skończyłam ogłoszenia dla Milusia, kto następny?[/QUOTE]

Zdecydowanie teraz najpilniejszy do ogłoszeń jest Misio!Postaram się jeszcze dzisiaj tekst zrobić i allegro...
a potem sunia z ranami na boku z Elbląga...i benio z oczkami chorymi(ślepaczek) z Gdyni

Link to comment
Share on other sites

cytuje .......................
Raport z obecnego stanu Kuferka operacyjnego Alika:
Koszty do zapłacenia w lecznicy(operacja,opieka szpitalna)...2350pln
koszt karmy specjalistycznej(ROYAL CANIN Mobility Larger Dogs- wg gramatury ok.18kg/m-c)...320zł/m-c
koszt transportu (Wrocław- Radomsko)... 150zł
podkłady, antybiotyki, środki opatrunkowe(przypuszczalna)...180zł

.Zebrana kwota...2319, 85pln
...jeszcze do zebrania...680, 15pln...



Dziękujemy wszystkim za najdrobniejszą nawet pomoc
i prosimy z Alikiem... nie zapominajcie o nim
DZIĘKI OGROMNE!!!







[B][SIZE="6"]jeszcze tylko tyle albo az tyle pomózcie kochani[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Nie zawsze piszę, ale zaglądam, 15 złotych dla Alika wysłane ;-).[/QUOTE]


[quote name='szafranekm']Obiecane przeze mnie pieniążki (50 zł ) wpłaciłam wczoraj na konto fundacji Bernardyn, gdzie Alik teraz przebywa.[/QUOTE]

Dziękuję... jak tylko pojawią się na koncie zostaną wpisane w zestawienie...

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęły środki od:
_ Małgorzaty Wąsińskiej... 100zł (wpłata celowa na Recovery Balance)
_JULAHAJ...10zł
_pagaba1...10zł
_madda0...10zł
_Rity K Z z Gorzowa Wlkp... 25zł

...dziękujemy! Uaktualniam rozliczenie na stronie 1...

[INDENT] [CENTER] [SIZE=5][B]Raport z obecnego stanu Kuferka operacyjnego Alika[/B]:[/SIZE]
[SIZE=4]Koszty do zapłacenia w lecznicy(operacja,opieka szpitalna)...[B]2350pln[/B][/SIZE]
[SIZE=4][B] koszt karmy[/B] specjalistycznej(ROYAL CANIN Mobility Larger Dogs- wg gramatury ok.18kg/m-c)[/SIZE][SIZE=4][B]...320zł/m-c[/B][/SIZE]
[SIZE=4]koszt transportu (Wrocław- Radomsko)... [B]150zł[/B]
podkłady, antybiotyki, środki opatrunkowe(przypuszczalna)...[B]180zł[/B][/SIZE]

.[SIZE=4]Zebrana kwota...[SIZE=5][B]2374, 85pln[/B][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=4] [COLOR=Red][B][SIZE=5]...jeszcze do zebrania...625, 15pln...[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]



[B][SIZE=3]Dziękujemy wszystkim za najdrobniejszą nawet pomoc [/SIZE][/B][SIZE=6][COLOR=Red]
[COLOR=black][B][SIZE=3]i prosimy z Alikiem... nie zapominajcie o nim[/SIZE][/B][/COLOR]
DZIĘKI OGROMNE!!![/COLOR][/SIZE]
[URL="http://img844.imageshack.us/i/sercem.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6541/sercem.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'] [B]czekam na pierwszą dziecięcą, radosną i pychem, i oczami fotkę Alika[/B]... bardzo czekam![/QUOTE]
zuzliczku doczekamy się już niebawem . . . A to, że Alik zaczyna się "rozkręcać" ;) było do przewidzenia - jak już mówiłam pierwszy tydzień po operacji jest o tyle "łatwy", że psiak "boi się" stawiać pierwsze kroki bo kojarzy je z bólem, dodatkowo zadek boli bo pocharatany operacyjnie. Ja byłam w ogromnym szoku jakie zdolności regeneracyjne ma pies - jak patrzyłam na Bustera w pierwszych dniach po operacji to odczuwałam wielki niepokój, że "tak mu już zostanie" ;) Oj, mieli ze mną ciężko u Niedzielskiego bo dzwoniłam z każdą pierdołą co po chwilę :roll::roll: I te ich zapewnienia, że jeszcze "zatęsknię" za takim Busterem - jakoś do mnie nie trafiały... A tydzień później to drżałam, że "za szybko", "za intensywnie" się porusza :shake::shake:
Kochany ALiczku nie fisiuj już tak i zostaw drzwi w spokoju :mad: Teraz musisz nabierać sił na nowe, lepsze, życie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buster']zuzliczku doczekamy się już niebawem . . . A to, że Alik zaczyna się "rozkręcać" ;) było do przewidzenia - jak już mówiłam pierwszy tydzień po operacji jest o tyle "łatwy", że psiak "boi się" stawiać pierwsze kroki bo kojarzy je z bólem, dodatkowo zadek boli bo pocharatany operacyjnie. Ja byłam w ogromnym szoku jakie zdolności regeneracyjne ma pies - jak patrzyłam na Bustera w pierwszych dniach po operacji to odczuwałam wielki niepokój, że "tak mu już zostanie" ;) Oj, mieli ze mną ciężko u Niedzielskiego bo dzwoniłam z każdą pierdołą co po chwilę :roll::roll: I te ich zapewnienia, że jeszcze "zatęsknię" za takim Busterem - jakoś do mnie nie trafiały... A tydzień później to drżałam, że "za szybko", "za intensywnie" się porusza :shake::shake:
Kochany ALiczku nie fisiuj już tak i zostaw drzwi w spokoju :mad: Teraz musisz nabierać sił na nowe, lepsze, życie![/QUOTE]

Ojej, żeby ten apel dotarł do tego łobuziaka... dzięki za sprowadzenie do normy... łatwiej wtedy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Same dobre wieści :loveu::loveu::loveu: , idę do Miśka, a co u Zuzki ?[/QUOTE]

...nie wszystkie takie dobre jakbym chciała... a Zuzka- tak po cichu na ucho: Bierze jeszcze biseptol, szwy ma jednak wyciągnięte i już nic się nie sączy...smaruję jeszcze maścią, ale wygląda,że nareszcie powinno być dobrze.

I bardzo proszę...wpadnijcie do Miśka- tym razem nie popisałam się chyba mądrością,więc psiak pomysłów i wsparcia potrzebuje...:oops:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204528-Bernardyny_matka-w-wysokiej-ci%C4%85%C5%BCy-i-syn_-W-TRAGICZNYCH-WARUNKACH_-POMYS%C5%81Y_dt_-PILNE%21"]http://www.dogomania.pl/threads/204528-Bernardyny_matka-w-wysokiej-ci%C4%85%C5%BCy-i-syn_-W-TRAGICZNYCH-WARUNKACH_-POMYS%C5%81Y_dt_-PILNE![/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...