Jump to content
Dogomania

SABA - szalona bokserka z "wystajaca szuflada " :D


Fixatywa

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote=Fixatywa;]heheh ale wiesz jacy sa ludzie "pani wezmie tego bandyte bo mi sie na dziecko rzuci, bydle jedno" :D :evil_lol: mam wtedy niezly polew szczegolnie ze Saba czasem sie wlasnego cienia boi :lol::evil_lol::loveu:[/quote]

Doskonale cię rozumiem. Ile to ja się nasłuchałam "niech pani weźmie tego wstrętngo psa!" A Kora nawet obcemu kotu pozwala ze swojej miski jeść. Nawet nie pomyśli, żeby mu choć kawałeczek uszczknąć jedzonka :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola&Kora']Doskonale cię rozumiem. Ile to ja się nasłuchałam "niech pani weźmie tego wstrętngo psa!" A Kora nawet obcemu kotu pozwala ze swojej miski jeść. Nawet nie pomyśli, żeby mu choć kawałeczek uszczknąć jedzonka :eviltong:[/quote]
Moja sie kotow boi :lol: dostala raz pazurem po nosie i w ogole ja te stworzenia nie interesuja:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola&Kora']I znowu cudowny boksiowy uśmiech :loveu: :loveu: Uwielbiam ją!!! Wielkie całusy w mokry nochalek![/quote]
Buziak przekazany :loveu: Ide z nia porozmawiac ze sniadanie jest jednak wazne i fajnie by bylo gdyby je zjadla :lol:

Pol godziny pozniej.

Po ciezkich bojach - ZJADLA !! :jupi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fixatywa']Buziak przekazany :loveu: Ide z nia porozmawiac ze sniadanie jest jednak wazne i fajnie by bylo gdyby je zjadla :lol:

Pol godziny pozniej.

Po ciezkich bojach - ZJADLA !! :jupi::loveu:[/quote]

Do czego posunie się twój pies, żebyś zmieniła coś w jego diecie?! :eviltong: ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...