Jump to content
Dogomania

SABA - szalona bokserka z "wystajaca szuflada " :D


Fixatywa

Recommended Posts

heheh to nie o diete chodzi ;) ona jest raz ze niejadkiem, dwa lubi sie draznic o jedzenie. Leci wtedy po kogos, dobiega do miski i zaczyna warczec jakby ktos chcial jej to zabrac :D Taki maly rytual, potem wcina i chodzi dumna oblizujac sie i pokazujac jak jej smakowalo <bec>. Ja nie mowilam ze Saba jest "normalna" :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fixatywa']heheh to nie o diete chodzi ;) ona jest raz ze niejadkiem, dwa lubi sie draznic o jedzenie. Leci wtedy po kogos, dobiega do miski i zaczyna warczec jakby ktos chcial jej to zabrac :D Taki maly rytual, potem wcina i chodzi dumna oblizujac sie i pokazujac jak jej smakowalo <bec>. Ja nie mowilam ze Saba jest "normalna" :D :D :D[/quote]

bo boksie nie są "normalne" :evil_lol: , boksie to są boksie :evil_lol: i już :evil_lol:

witamy w gromadce bokseromaniaków :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fixatywa']Heheh Saba tez lubi czipsy, szczegolnie ten dzwiek chrupania :D wyglada wtedy jakby polknela trampka i wystawaly jej sznurowki :D[/quote]

Już sobie wyobrażam jak nagle Sabuni w tej sytuacji zachce się otrzepać...:-D ... te "sznurówki" fruwające po całym pokoju...:eviltong:
A ch, skąd ja to znam... Kora ślini się zawsze kiedy coś jem... bleee :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Świetna foteczka:multi: :multi: :multi:
[IMG]http://img489.imageshack.us/img489/2212/morzevw3.jpg[/IMG]

Hie hie, śliniący boksiu to jest to, a najlepiej jeszcze, jak po jedzeniu wytrze się w Twoje spodnie:razz:[/quote]

hahaha zwłaszcza gdy się spieszysz na ważne spotkanie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fixatywa'][IMG]http://img437.imageshack.us/img437/3088/kotekxz7.jpg[/IMG]

Najukochansza zabawka, z nia sie kapie, z nia jezdzi na wycieczki :evil_lol:[/quote]
boksiu zadusi kotka:evil_lol:
ostatnio był opis tej zabawki w "Moim psie" ale nie sadziłam że jest tak wielki ten kotek, a jest z twardej gumy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jupi']boksiu zadusi kotka:evil_lol:
ostatnio był opis tej zabawki w "Moim psie" ale nie sadziłam że jest tak wielki ten kotek, a jest z twardej gumy?[/quote]
No właśnie, a ja nie mogłam sobie przypomnieć, skąd ja kojarzę tą zabawkę:p Bardzo fajna:p :p A ja ostatnio zastanawiałam się na tzw. ,,inteligentnymi zabawkami":eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jupi']boksiu zadusi kotka:evil_lol:
ostatnio był opis tej zabawki w "Moim psie" ale nie sadziłam że jest tak wielki ten kotek, a jest z twardej gumy?[/quote]

Jest wytrzymaly, Saba go nie przegryzla a z natury rozwla wszystkie zabawki :D guma taka ze sie ugina pod zabkami ale sie nie dziurawi, taka miesista jest, wytrzymuje nawet szarpanie --> Saba ma pysk, ja ogon i dawaj kto pierwszy pusci :D Nawet nie chce pisac co ten koteczek przezyl :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Świetna foteczka:multi: :multi: :multi:
[IMG]http://img489.imageshack.us/img489/2212/morzevw3.jpg[/IMG]

Hie hie, śliniący boksiu to jest to, a najlepiej jeszcze, jak po jedzeniu wytrze się w Twoje spodnie:razz:[/quote]

a co dopiero jak sie z tych sznurowek otrzepie w windzie...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']To musi być komiczny widok:evil_lol: :evil_lol: Choć domyślam się, że nie dla wszystkich:diabloti: :evil_lol:[/quote]

Zawsze w takim momencie mi sie przypomina scena z Betovena, jak tam sie psiak otrzepuje, tak pieknie w zwolnionym tempie :lol::evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fixatywa']Zawsze w takim momencie mi sie przypomina scena z Betovena, jak tam sie psiak otrzepuje, tak pieknie w zwolnionym tempie :lol::evil_lol::diabloti:[/quote]
z boksiam raczej nie da się nic zrobić w zwolnionym tempie :evil_lol: , jest tylko trzask w lewo, trzask w prawo i lecą sznurówki do zupy :diabloti: :diabloti: :diabloti:

witam szufladkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...