Jump to content
Dogomania

Claudia ma 2 lata, już w NOWYM DOMU.


Noemi1

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha sekret urody zdradzony totalnie - Claudysia prosiątko!!!:)
powiem szczerze, że jestem teraz tak zmęczona i zmoknięta że chętnie bym się nawet w takie błoto walnęła:)

szkoda że ten domek nie dla Niunieczki, ale będzie inny na pewno - bezpsowy i bezkotowy;)

Link to comment
Share on other sites

No wreszcie kiedyś musi być :)

A ja Wam powiem, że Ritka grzeje już doopkę w nowym domu z ogrodem. Biedny Puszek został sam :( Ale jutro dostanie nową koleżankę :)
Tylko w razie jak skończą mi się środki do życia to nie będę miała gdzie zamieszkać :( A tak liczyłam, że mnie Ritka do boksu przygarnie :)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze nie pamiętam :( Chyba Agnieszka ją tam wstawiała, ale ja chyba też, bo uznałam, że jak będzie 2 razy to lepiej. Jutro jeszcze sprawdzę i jej odnowię na wszelki wypadek, albo zrobię nowe, jak nie zrobiłam.

Bela ja jeszcze pomyślałam, jeżeli ta Pani nie wzięła żadnego psiaka o Nince, ona co prawda jest takim pomieszaniem owczarka z husky i jest od nich mniejsza, ale to bardzo sympatyczna sunia i bardzo przyjacielska do wszystkich i wszystkiego.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/203470-Nina-szczeniaczka-z-cmentarza.Po-wyprowadzce-od-Tattoi-nie-ma-dok%C4%85d-i%C5%9B%C4%87-POMOCY%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/203470-Nina-szczeniaczka-z-cmentarza.Po-wyprowadzce-od-Tattoi-nie-ma-dok%C4%85d-i%C5%9B%C4%87-POMOCY%21%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']A czy wstawilas ją na owczarki w potrzebie ? Ja tam nie jestem zalogowana, niestety.[/QUOTE]

Bela wielkie dzięki za wskazanie tego portalu, bo Claudynki tam nie było. Już założyłam jej tam wydarzenie/ogłoszenie. Jeju może tam ją ktoś wypatrzy, kto kocha owczarki i umie się nimi zajmować. To kochana sunieczka ale czasem jędzulka, choć moim zdaniem przy właściwym podejściu bardzo łatwa do ogarnięcia :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Bela, za pobranie banerka :) Może faktycznie tak ktoś tu do nas jeszcze zajrzy :)
Dzwonił jeden Pan z Ostrowi i chciał ją na łańcuch. Wogóle jakoś tak dziwnie gadał. Chyba dobrze, że jednak nie przyjechał. Ona swoje już na łańcuchu spędziła. Była kiedyś jedna Pani w schronisku, ale to była totalna pomyłka. Starsza kobieta, drobna, niepełnosprawna, z niewielkimi środkami do życia i jeszcze się obraziła, że Caludia za mała, a widziała ją w boksie, który jest ze 30 cm niżej od poziomu chodnika.
No i pisała też w jej sprawie Pani, ale zrezygnowała, i nie wiem czy ta Pani nie jest na CzK. I to koniec :(

Link to comment
Share on other sites

No nie bardzo konsultuje, ale Claudia ma SUPER opiekunkę i wiem, że byle komu jej nie dadzą, chyba, że by nie bylo akurat opiekunki, ale to rzadki przypadek :) Ja w schronisku na razie nie jestem jeszcze oficjalnym wolontariuszem, ale mam nadzieję, że to się w tym tygodniu zmieni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']A tutaj Claudia jest ?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/8669-Owczarki-Niemieckie-do-adopcji.-Og%C5%82aszajcie-te%C5%BC-ONki-na-www.owczarki.eu!/page72[/url][/QUOTE]

Bela dzięki za info, sprawdziłam, nie tam nie była ogłaszana, już dorzuciłam. Jeżeli przyjdą Ci jeszcze jakieś pomysły do głowy, to napisz proszę, a ją tam dorzucę inaczej nigdy nie znajdzie domku.

[quote name='KWL']Jutro poznasz kilku nowych podopiecznych, niektórzy już chętnie spacerują, innym jeszcze nie za bardzo to wychodzi :-)[/QUOTE]

Już nie mogę się doczekać, zaraz się zbieram, ale muszę jeszcze załatwić po drodze 2 sprawy :)

Link to comment
Share on other sites

Relacja z dnia wczorajszego :)
Zoja poszła na spacer, nie chciała wracać do schroniska, więc kręciła mną w kółko i tak pół godziny spacerowałyśmy z jedną małą przerwą :)
Uwielbia gotowane jedzonko :)
Zamiast Rity jest teraz Aza, bardzo chudzieńka i jeszcze przerażona.
Niestety z racji ciągle padającego deszczu, czasem bardzo intensywnie (dziękujemy KWL za zamówienie :) ) nie zrobiła ani jednego zdjęcia :(
Wieczorem poszukam niewykorzystanych zdjęć Claudynki, która tym razem odbyła pełną kąpiel błotną. W obawie o stan aparatu nie została ona uwieczniona :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']A ja tez mam dobry dom dla ONka/Onki do 5 lat. Ale są wymagania. W domu jest kot i dzieci, pies powinien byc łagodny i ogólnie nieproblemowy.[/QUOTE]

Bela nie wiem jak Ci mam dziękować za zainteresowanie Claudynką
:modla::modla::modla:

[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/195/s060big.jpg[/IMG]

Claudia z dziećmi nie powinna mieć kłopotów, w tej rodzinie od której została zabrana był około 10 letni chłopiec i chyba go lubiła, ale o koty bardzo się martwię :(
Wiem, że to jeszcze nie jej domek, ale ufam, że wreszcie znajdzie ten wymarzony :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Trzymam kciukacze, dopiero przeczytałam losy sunieczki. OJ domek cudny wskazany:)[/QUOTE]

Dzięki, że do nas zajrzałaś :) Zapraszamy częściej, chociaż żeby podrzucić :)

[quote name='Agnieszka_K']i jak tam z tym domkiem kiedy będzie coś wiadomo, bo aż mnie skręca?:)[/QUOTE]

Z domkiem nadal nic nie wiadomo :( A ja do tego nie załapałam się na szkolenie w schorenie :( Moja wina, bo za późno złożyłam wniosek :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...