Jump to content
Dogomania

Spanielkowata Polly (malutka, ok. 10 kg)- już w domku :-)


Madziek

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Madziek']Polly jest bezpieczna :) wzięła ją do siebie tymczasowo trenerka psów tutaj w Opolu. Także Polly przejdzie trening nie siusiania w domu i zostawania samej :) Póki co od kilku godzin jest ju*ż w nowym DT i do tej pory nie było siku.
Polly ma do towarzystwa psią koleżankę.
Ufff udało się, teraz możemy spokojnie szukać domu :)[/QUOTE]
Kamień z serca! :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ss']gdzie sunia ma ogłoszenia?[/QUOTE]

Jeszcze nie ma, bo jak pisze Madziek, ona jeszcze nie jest gotowa do adopcji. Pollunia teraz przechodzi kurs nauki czystości i normalnego życia w rodzinie.

Link to comment
Share on other sites

hmm... szkoda... ja jestem przekonana że lepiej żeby domek czekał na nią, niż ona na domek..
Nie łatwo jest teraz o domki nawet dla rasowców.. może warto to jeszcze przemyśleć?
Jakby co to służe paroma ogłoszeniami

Link to comment
Share on other sites

Śliczny piesek, jak dla mnie 100kroć ładniejszy od cocker spaniela, jak by się udało to ją adoptuję, mam mieszkanko z ogródkiem, więc miała by wybieg wg potrzeb, nie wyłączając spacerów. Ale to dopiero po weekendzie, bo już wstępnie są chętni :-(

Link to comment
Share on other sites

Super! Wiadomo nigdy nic nie wiadomo, lecz jeśli Polly trafi do kogoś innego to nie zdecydowała byś się na innego spanielka? Miała bym fajne kandydatki :razz:
A czemu nas Madziek nie informujesz co się dzieje z sunią? :mad:

Link to comment
Share on other sites

W jej typie raczej nie, ale spanieli i owszem :D Lecz jeśli byś poszukała dobrze na dogo to napewno znajdziesz coś w typie Polly :D Narazie wejdź tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203019-cocker-spanielki-maja-DT-Ale-pilnie-szukamy-DS[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/76073-Spaniele-do-adopcji/page101[/url]
[url]http://www.cockerspaniel.webd.pl/viewforum.php?f=25[/url]

Link to comment
Share on other sites

Psunia fajnie, że znalazłaś innego pieska :-)

A co do Polly to właściwie możemy już chyba odetchnąć i powiedzieć, że Polly ma domek :) zostaje w rodzinie swojego DT (adoptuje ją mama Izy, u której Pollinka teraz mieszka). Polly zostanie właściwie moją sąsiadką ;-) Telefonów w jej sprawie trochę było i starałam się namawiać co niektórych na inne pieski.
Polly w międzyczasie przyplątała się cieczka, więc musimy chwilę poczekać ze sterylizacją (btw.. jeśli ktoś może dorzucić grosik... ;-) ). Ma też zapalenie ucha, które jest obecnie leczone.
Polly nie ma już w ogóle problemu z załatwianiem się w domu. Boi się mężczyzn i dosyć panicznie na nich reaguje. Poza tym już się "ustabilizowała" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...