Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts


A gdzieś kiedyś słyszałam, że jak pierwsze dwoje dzieci jest tej samej płci, to kolejne, na 70% też będzie tej samej płci :P
Więc szanse na córkę maleją :D :P


Moge Cie pocieszyć, mój brat ma 2 synów, a trzecie urodziło sie dziewczynka :)
Inny przyklad, to moja kuzynka ma dwóch synów, trzecie również okazalo sie dziewczynką ;-)
Link to comment
Share on other sites

Dobudujesz :D

 

Jak dasz mi na ten cel kilkadziesiąt tyś. euro, to nie wiedzę problemu ;) :P

 

Moge Cie pocieszyć, mój brat ma 2 synów, a trzecie urodziło sie dziewczynka :)
Inny przyklad, to moja kuzynka ma dwóch synów, trzecie również okazalo sie dziewczynką ;-)

 

Dla mnie żadne pocieszenie, bo ja na dwójce kończę ;)

Link to comment
Share on other sites

to rób częściej niż co 4 lata ;p

 

To nie wiele zmieni :P

Po każdej ciąży, powrót do pracy na minimum rok, potem ciąża, potem rok wychowawczego. To i tak wychodzi przerwa 3 lata, więc taka 10 dzieci zajęłaby mi w najlepszym wypadku 15 lat :P No i nie ma gwarancji, że będzie każda ciążą bliźniaczą :P

No chyba że, pozbieracie się na dogo, spiszemy akt notarialny i będziecie mi płacić co miesięczną pensję, to mogę rodzić co rok :P

Link to comment
Share on other sites

Hej Aguś :)

 

Dzięki za cieplutkie pozdrowionka, bo u mnie dziś zimno :P

Jak zawoziłam młodego do przedszkola, to było 0'C, a teraz jest zaledwie 4'C ;) Szkoda tylko, że nie ma śniegu :(

No ale wykorzystałam niską temperaturę :)

Wyciągnęłam wszystkie zapasy z zamrażarki, wyniosłam na dwór i zamrażarkę na święta mam już rozmrożoną i gotową na duże ilości jedzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć Aniu :)

 

Samopoczucie całkiem, całkiem ;)

Mam nawet sporo energii i dziś już zrobiłam 2 prania, poprasowałam kolejny kosz ubranek dla maluszka i rozmroziłam zamrażarkę :)

Synuś, póki co, aż tak bardzo nie dokucza ;) Choć pewnie niedługo nie będzie mi tak fajnie, bo będzie miał mniej miejsca, a więc będzie mi się obrywać po żebrach albo po pęcherzu :D

Za to ten starszy daje się we znaki ;) Theodor chce jechać na basen, bo już chyba z miesiąc nie byliśmy :/

Ale ciągle mu z nosa leci i nie chcę, żeby był nawrót choroby. Tak więc dziecko rozpiera energia, a ja przez to mam urwanie głowy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...