Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

A ja aż tyle nie chce :P

 

 

Ja też tyle nie chce :P U nas znowu male ocieplenie zapowiadają. ;)

 

Jak można nie chcieć tyle śniegu w zimę?!

Dla mnie zima, gdzie jest 5-10cm śniegu (albo wcale :mad:) to nie zima :P W zimę ma być mróz i min. pół metra śniegu :D

Link to comment
Share on other sites

Ja wolę 10/15cm :p Jak byłam dzieckiem chodzącym np na sanki to wolałam dużo śniegu, byłam przeszczęśliwa, ale jako starszej priorytety się zmieniły- patrząc na odśnieżanie z lat poprzednich na pierwszym miejscu uplasowałam potrzebę wyjazdu do szkoły, innych miejsc koniecznych do odwiedzenia/ spacery z psem w korzystniejszych warunkach :p

Link to comment
Share on other sites

Przesadzacie :P

Prawdziwa zima ma mieć dużo śniegu :D Odśnieżanie nie jest takie tragiczne/męczące. Ja tam lubię odśnieżać przed domem, potem posypię solą i jest kilka dni spokoju :P

Odśnieżanie auta, to też nie problem ;) Miotełka i po kilku minutach autko nadaje się do jazdy :)

Ogólnie rzecz biorąc, to ja wolę wstać te 10-15 minut (czy nawet pół godziny :P) szybciej jeśli trzeba gdzieś wyjść/jechać, ale cieszyć się tym, że zima jest zimą, a nie czymś co tylko przypomina zimę :P

Link to comment
Share on other sites

Zapowiadali lato i było,teraz zimę zapowiadają może w końcu przyjdzie,uwielbiam białe Boże Narodzenie :)

 

Białe Boże Narodzenie to podstawa :)

Pamiętam jak za dzieciaka był obowiązkowy spacer w śniegu po kolacji Wigilijnej :wub: To właśnie dużo śniegu daje ten klimat świąteczny ;)

 

a ja chcę śnieg i na saneczki.....

 

Choć jedna normalna ;) :*

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...