Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Prezenty ladne ;)

My sobie nie robimy prezentów , dużo jest u Nas dzieci do obdarowania więc sobie już odpuszczamy ;)

Chociaż w sumie kupilismy sobie puzle , Sebek z jakaś budowlą a ja z małą dzidzią :D tylko kiedy to układac , ja jeszcze mam zalefłe z MC ;)

Mnie czekają fajne dalsze świeta , młody chyba załapał przeziębienie od Staska i co chwile wyje , teraz mu dalam lipomal i tantum verde popsikałam mu gardelko to usnal , mam nadzieje ze do rana pospi spokojnie sobie ;)

Dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

Bry :P

 

 

 

 

 

 

Na dworze 15.5'C mdleje.gif

Pojechaliśmy z młodym na plac zabaw. Wzięliśmy też Torę, bo nie daleko jest jezioro :)

No i Bogdan bawił się z Theodorem na placu zabaw, a ja z Torą nad jeziorem. Suka wymoczyła tyłek :D

I tak sobie potem siedziałam na ławce, suka szwendała się obok. Na ławkę obok, dosiadło się starsze małżeństwo, na oko 65-70lat.

Jeszcze facet dobrze nie usiadł, a już z kieszeni wyciągnął psie smakołyki :D Najpierw mi sucz nakarmił, a potem się z nią bawił :)

I w ten sposób sucz, wróciła do domu zmęczona i szczęśliwa :D

Troszkę mnie państwo zaskoczyli, bo psa widzieli pierwszy raz w życiu, nie małych gabarytów, a jednak nie bali się jej w ogóle.

Zdziwieni byli, że 6-cio letni pies jest taki chętny do zabawy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...