Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

[quote name='Aleksandra95']o rany, to niefajnie :/[/QUOTE]

[quote name='marta.k9080']fajna kurtka :)
pech po całości niestety:roll:można się wk*rwic[/QUOTE]

Już wczoraj jak jechaliśmy do znajomych, to auto nie chciało odpalić :mad: Ale za 3 czy 4 razem odpaliło ;) A dziś chyba z 15 razy próbowałam i nic :mad: Bałam się, że w końcu akumulator mi padnie :roll:
Koleś postawił diagnozę, że powiesiła się pompa paliwa. Bogdan wrócił z pracy i próbowaliśmy sami zdiagnozować i chyba koleś miał rację ;) Także teraz musimy kupić nową pompę i wymienić :roll:
Dobrze, że Thoeś to w miarę dobrze zniósł :)

Marta, chciałam inny kolor kurtki, ale czarna była pierwszą jaką dostałam w ręce w swoim rozmiarze, a ludzi oczywiście w Lidl'u było multum, więc odpuściłam szukania innego koloru i wzięłam czarną ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='magdabroy']
Marta, chciałam inny kolor kurtki, ale czarna była pierwszą jaką dostałam w ręce w swoim rozmiarze, a ludzi oczywiście w Lidl'u było multum, więc odpuściłam szukania innego koloru i wzięłam czarną ;)[/QUOTE]

jak zwykle,dobrze że w ogóle zdobyłaś tą kurtkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='magdabroy']Byłam tam o 7:55 :diabloti:[/QUOTE]

a wtedy :przygotowani ,do startu...i dawaj kto pierwszy, ten ma kurtkę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='magdabroy']Ja byłam z Thesoiem, więc chyba nikt się nie spodziewał, że ja na promocję wpadłam :diabloti:[/QUOTE]

dobry kamuflaż :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy'][URL]http://www.lidl.de/de/Skimode-ab-07-10[/URL] ta czarna ;)

Byłam umówiona u pediatry na 9 rano na szczepienie Theosia. Byłam tak około 8:50. Czekałam godzinę czasu, zanim Theosia zaszczepili :mad: Byłam taka zła, że już po pół godzinie się upomniałam, że my czekamy. Nie miałam dla niego jedzenia ani picia, a o 10 Theoś je drugie śniadanie :roll:
Jakby tego było mało, to jak wyszłam od lekarza, to okazało się, że auto nie chce mi odpalić :angryy: Kombinowałam ponad pół godziny, aż w końcu się poddałam i zadzwoniłam po ADAC (pomoc drogowa). Zanim koleś przyjechał, to była godzina 12,a Theoś już mi na rękach usypiał-dobrze, że nie płakał. Na szczęście obok parkingu gdzie stałam był Real, to kupiła Theosiowi jedzenie i picie zanim mi koleś przyjechał ;) Kolesiowi udało się odpalić auto i zanim dotarłam do domu, to była prawie godz. 13 :roll:[/QUOTE]
to tylko pozazdrościć tak cierpliwego i dzielnego synusia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']to tylko pozazdrościć tak cierpliwego i dzielnego synusia :)[/QUOTE]

[quote name='Franca81']Wspolczuje takiego poniedzialku.... Dobrze ze zakupy sie udaly i synus spisal sie na medal![/QUOTE]

[quote name='bira']U nas też są te kurtki w Lidlu, akurat dzisiaj gazetke dostałam... ale znając tutejszego Lidlu to i w piątek będzie ich pełno :-)

przeżyć z autem nie zazdroszczę... za to cierpliwego dziecka Tak ;-)[/QUOTE]

Ja się sama zdziwiłam, że tak to dobrze zniósł :crazyeye: W sumie to były dla niego 3h nudów ;)

Kasia, to Holendrzy z Hagi są inni niż ci z Venlo, bo połowa ludzi na promocjach, to Holendrzy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ale ugotowałam pyyyyyyyyyyyyyyyyszną zupkę kalafiorową dla Theosia :loveu: [SIZE=1]Teraz żałuję, że ugotowałam tak mało, bo tylko dla niego na 2 dni [/SIZE]:roll:

[SIZE=2]Mam tyle jabłek, że nie wiem co z nimi robić [/SIZE]:hmmmm: Dziś zrobiłam 3L soku jabłkowo-marchewkowego ;) W czwartek chyba zrobię szarlotkę :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']
[SIZE=2]Mam tyle jabłek, że nie wiem co z nimi robić [/SIZE]:hmmmm: Dziś zrobiłam 3L soku jabłkowo-marchewkowego ;) W czwartek chyba zrobię szarlotkę :p[/QUOTE]ja dziś popełniłam owoce z kruszonką. jagody, jabłka, maliny, kruszonka i do piekarnika. gorące, prosto z piekarnika z lodami śmietankowymi.....mmmmmmmmmmmmmmm....raz na jakiś czas można, co nie? ;)


same jabłka zapiekane z cynamonem też są pyszne :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...