Jump to content
Dogomania

RUFUS - Niewidomy ONek


Romka

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w końcu i ja zawitałam na wątku Rufusa :)

Chłopaka poznałyśmy razem z Pyrdką, jak odwoziłyśmy naszą Sambę-tancereczkę do hoteliku do Sylwii.
Rufus mimo iż nie widzi, radzi sobie świetnie i taki kochany piesio z niego :)

Bardzo się cieszę, że udało się znaleźć domek dla tego szacownego pana, bądź psiaku w końcu szczęśliwy :)

A nowy domek - zdobył mój szacunek i uznanie - nie każdy chce adoptować dużego, niewidomego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anawa']Popłakałam się....................

:hand: :Dog_run:


Mam nadzieję, że to było moje ogłoszenie:
[URL]http://tablica.pl/oferta/mam-na-imie-rufus-IDi28L.html[/URL][/QUOTE]
Tak,Anawa to było ogłoszenie z Tablicy.Ale nowy domek zgłosił się do Irenaki,więc...pewnie to było ogłoszenie Irenaki.Ale dla Ciebie jak zawsze wielki dzięki!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Wzruszyłam się, jak przeczytałam, że Rufi na walizkach. Chyba gdzieś głęboko nie wierzyłam, że znajdzie dom. Tak bardzo się cieszę. Jedź kochanie, ciesz się życiem, bądź na swoich włościach, kochaj i bądź bardzo, bardzo kochany :)[/QUOTE]
Cantadorro,jak też w to wierzyłam...teraz już będzie tylko lepiej.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Tak,Anawa to było ogłoszenie z Tablicy.Ale nowy domek zgłosił się do Irenaki,więc...pewnie to było ogłoszenie Irenaki.Ale dla Ciebie jak zawsze wielki dzięki!:lol::lol::lol:[/QUOTE]

I znów to nie moja zasługa............ :-(
Ale i tak baaaaaardzo sie cieszę :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anawa']I znów to nie moja zasługa............ :-(
Ale i tak baaaaaardzo sie cieszę :multi:[/QUOTE]



nie wiadomo..., a może to właśnie Anawa??? :lol:
ANAWA jakoś dobrze pasuje do Krakowa... ;) muzycznie, magicznie...
może to magia...
SKRZYWDZONY PIES TRAFIŁ DO SCHRONISKA, ZALĘKNIONY , WYSTRASZONY, ZAMKNIĘTY W SOBIE, NIE WYCHODZIŁ Z BUDY... JA TO PAMIĘTAM, SERCE MI PĘKAŁO... MINĘŁO TROCHĘ CZASU I ...RUFUS FUNKCJONUJE JAK NORMALNIE, WIDZĄCY PIES!!!
NIE ZOSTAŁ UŚPIONY!!! PRZESZEDŁ KONSULTACJE OCZU W NAJLEPSZYCH W POLSCE LECZNICACH!!! POKONAŁ STRACH I ODZYSKAŁ ZAUFANIE W LUDZI!!! WIERZYŁAM, ŻE ZNAJDZIE SIĘ DOM DLA TAK WYJĄTKOWEGO PSA. JEDNO CZEGO NAPRAWDĘ ŻAŁUJĘ TO FAKT, ŻE NIE MOGĘ ZAPEWNIĆ RUFUSOWI WARUNKÓW, ABY BYŁ SZCZĘŚLIWY W MOIM DOMU, NA ZAWSZE ZE MNĄ. MOCNO WIERZĘ, ŻE BĘDZIE SZCZĘŚLIWY W NOWYM DOMU.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='romka'][size=4][color=red]szukamy transportu na trasie łowicz-kraków lub łódz-kraków!!!![/color][/size][/quote]
niekorzystny zbieg okoliczności sprawił, że pan stażysta z hoteliku sylwiaso ma uszkodzoną chłodnicę w swoim samochodzie. Zaproponowaliśmy samochód zastępczy jednak to nie jest rozwiązanie. Rozumiemy, że najbezpieczniej jeździ się swoim autem.

Link to comment
Share on other sites

jak super :)
bardzo się cieszę :)


A przy okazji zapraszam na bazarki w moim podpisie oraz

[url=http://www.dogomania.pl/threads/216342-Nowe-kurtki-zimowe-XXL-bielizna-buty-ramki-do-zdj%C4%99%C4%87-do-31.10-do-godz.-23-30.?p=17844065#post17844065]Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Ciekawe, czy Rufi choć odrobinkę czuję, że święci się jakaś zmiana :)[/QUOTE]
mam wrażenie , że czuje :lol: W minioną sobotę zabrałyśmy go z Romką na długi spacer, Rufusek jest zawsze bardzo radosny, ale podczas tego spaceru był szczęśliwy wyjątkowo... nie odstępował nas na krok, podskakiwał- obie z Romką stwierdziłyśmy, że chyba czuje, że nadchodzi zmiana... oj łzawię...

Link to comment
Share on other sites

Psy chyba to czują, nie zapomnę zachowania psa o imieniu Słodzik; podczas spaceru w schronisku wtulił się we mnie nieoczekiwanie i tak trwał, wszyscy się śmiali z jego zachowania, bo nigdy wcześniej tak nie robił, a po dwóch dniach Słodzik był w nowym domku- czego nikt z nas nie przewidział!!! Słodzik był bardzo związany ze mną i do tej pory zastanawiamy się, czy on w ten sposób żegnał się ze mną na ostatnim schroniskowym spacerku??? Odwiedziłam go z Romką po pewnym czasie na wizycie poadopcyjnej- wzruszające spotkanie, dobrze trafił szczęściarz.
Rufusku, tobie również życzymy szczęśliwego domku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...