Jump to content
Dogomania

klub pudla


aneta

Recommended Posts

  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli o mnie chodzi jak najbardziej jestem przeciwko lakierowaniu.

A jaki jest planowany sposób oceniania? Czy tak jak na innych wystawach czy może każdy kolor osobno? Czy spośród wystawianych pudli będzię wybierany ten najładniejszy bez względu na kolor i wielość?

Rozumiem, że sponsorzy mile widziani. A jeżeli chodzi o nagrody są jakieś preferencje lub ograniczenia?

Link to comment
Share on other sites

Pod względem rangi to jest wystawa krajowa i trzeba się trzymać regulaminu wystaw ZKwP, ale można przecież jakieś konkurencje dodatkowe zorganizować, np.

Najładniej poruszający się pudel, najładniejsza głowa, fryzura, sierść, najładniejszy kolor, najłądniejsze rodzeństwo, babka i wnuczki :wink: , jakieś wyścigi, itp wszystko zależy od naszej inwencji :D

W sprawie nagród najlepiej porozmawiać z Urbanowską, ale chodzi o to by każdy miał jakąś pamiątkę z tej wystawy :D

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie rasy nie uznane przez FCI mogą teraz uczestniczyć w wystawach, ale bez większości praw. Na pewno w osobnych klasach (tak jak to zresztą jest na klubowkach w czechach i Niemczech).

Ponieważ jutro będę dzwonić do Urbanowskiej, to zapytam i zorientuję się w ogóle co jest postanowione w kwestii wystawy, oprócz miejsca :D

Link to comment
Share on other sites

Cześć

Ja juz nie śpię.

Na zdjęciu niech zgadnę ogolony pudel - SUPER!!!

Czyje to i co mu się stało?

Do Warszawy chciałabym pojechać ale najpierw do Katowic. A czy ten sędzia w Wa-wie to taki od wszystkiego czy raczej w którejś rasie się specjalizuje?

Jedno mnie tylko zastanawia skąd oddziały wpadły na taki koszmarny pomysł jeżeli chodzi o wysokość opłat. Jakiś OBŁĘD.

Czyżby wszyscy zbierali na Światówkę? :-?

A może próbujemy dogonić Europę. Tylko dlaczego zaczynamy od tej strony? Mam jeszcze jeden pomysł ZK w Polsce postanowił ograniczyć liczbę aktywnych członków na rzecz niezrzeszonych lub zrzeszonych np. w PKPR.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...