Jump to content
Dogomania

klub pudla


aneta

Recommended Posts

Europejska - mam nadzieję że zdarzy się cud i wymienią sędzinę, byle nie na "czeską" albo Zsusanna Petik nie na swoim terenie okaże się bezstronnym i kompetentnym jurorem.

A może tak do Argentyny?

Klub - składki są nazbierane, ale nie bylo to łatwe i do ostatniej chwili nie bylo wiadome czy będzie ta upragniona "100" czy nie.

Oczywiście, jak co roku będziemy w Poznaniu.

Mam sentyment do tej wystawy i od 1996 roku nie opuściłam ani jednej, zawsze jestem przynajmniej jako widz :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Wreszcie Klub został ostatecznie zatwierdzony i może zacząć działać.

Na wystawie w Poznaniu otrzymaliśmy pierwszy Biuletyn informacyjny, cieniutki :wink: , ale od czegoś trzeba zacząć.

I pierwszy sukces :D

zgoda na organizację Wystawy krajowej Pudli 11.06.2005 w Ostrowie Wielkopolskim (w przeddzień wystawy w kaliszu) :D :D :D

oczywiście zorganizowany będzie również piknik powystawowy

Są plany wydawania Magazynu Klubu Pudla, a w nim relacje z wystaw, zdjęcia naszych pudli, reklamy hodowli, reproduktorow i spodziewanych miotów.

Można ruszyć wreszcie ze stroną internetową.

Są chęci, ale jak to wszystko będzie zorganizowane zależy od nas, członków, bo również musimy w tym aktywnie uczestniczyć, a nie tylko stać z boku....

Macie jakieś ciekawe pomysły, jakieś refleksje, życzenia... :question:

Link to comment
Share on other sites

Super, Super, Super.

Tylko dlaczego nie dostałam w Poznaniu Biuletynu :cry:

Czy masz na myśli jakiś szczególny sposób aktywności? Prawdę mówiąc to trochę trudno wyobrazić mi sobie to wspólne działanie zważywszy na fakt że jesteśmy rozsiani po całej Polsce. Może jakieś podpowiedzi?

I&A&I

Link to comment
Share on other sites

ojejku nic nie wiedziałam,byłoby super jakby była str,a o porządnym biuletynie to pomarzyć

... o porządnym biuletynie też marzymy, ale biuletyn jest na miarę możliwości klubu, a te są dość skromne :cry: ...

przydałby się jakiś hojny sponsor...

Ale najważniejsze już jest : pierwsza krajowa wystawa pudli i bezstronny sędzia (o wysokim autorytecie i znajomości rasy) :D

Link to comment
Share on other sites

Sumienia nie masz? Rany i z kim ja się zadaję? Normalnie "pudlary" albo raczej pulardy bez serca. :evil:

A takie masz miłe psy (podobno jaki właściciel taki pies) - Lucky przesympatyczny. Czy on aby na pewno jest Twój :wink:

No dobra to może powiesz chociaż czy nasz czy zagramaniczny?

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ma dwie ręce, dwie nogi, jedną głowę, włosy też ma...

Nie wiem jak to rozwiązać, ale można wprowadzić "oficjalny" zakaz lakierowania, myślę, że sędzia będzie temu przychylny :D

Ważne, żeby wszyscy mieli w miarę równe szanse, bo przecież nie każdy jest mistrzem w robieniu główek, a i po co niszczyć włos...

Nie piszę tego bezstronnie :wink: , bo jak na szybko policzyłam, musiałabym zrobić 10 główek :evil: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...