Jump to content
Dogomania

klub pudla


aneta

Recommended Posts

  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, zwłaszcza że bardzo chętnie kluby rozwiązują co widać na stronie ZK.
To ciekawe, że każdy ma jakieś "ale" ale na zebrania przyjeżdża tylko garstka. Nawet jak było w Łodzi to nie wszyscy Łodzianie czy Warszawiacy się pofatygowali.
Na wystawach też jakoś brakuje odwagi żeby podejść i porozmawiać. Najlepiej to stanąć za plecami i .... Szkoda nawet pisać. Szczęście świadczy to tylko o kulturze osobistej co niektórych osób.
No, za to na dogomanii każdy ma jakieś "ale" i się jakoś nie krępuje.
Bardzo czekam na to zebranie z różnych powodów:evil_lol: Zastanówcie się kto chce pracować w zarządzie bo drugiej okazji może nie być.
Już widzę te tłumy...:diabloti: :eviltong: Zwłaszcza, że "na etacie" to właściwie nic się nie robi, dostaje się niezłe "wynagrodzenie i zbiera śmietankę. Może to zachęci co niektórych.
Aha i jeszcze jedno jeśli ktoś jeszcze chciałby złożyć wypowiedzenie to proszę pamiętać że zaległość składkową należy jednak uregulować .

Miłej zabawy sylwestrowej.

Link to comment
Share on other sites

Nie jest tak jak pisze IraKa w ostatnim zdaniu,że zaległość składkową trzeba uregulować.
Członka Klubu obowiązuje Statut Związku Kynologicznego,który mówi,że członkowstwo w Związku
ustalo w przypadku nieopłacenia składek członkowskich za rok bieżący do końca danego roku,
z wyjątkiem gdy Zarząd uzna zwłokę za usprawiedliwioną.
To jeśli ktoś nie płaci składek przez rok to jego członkowstwo w Związku czy Klubie automatycznie ustaje.

Link to comment
Share on other sites

Ale też jest taki zapis:
§ 15
Członek Związku jest zobowiązany:
...
6) płacić regularnie składki członkowskie, podstawową, obowiązującą wszystkich członków Związku, oraz klubowe, wnoszone przez osoby, które zadeklarowały udział w działalności Klubu.

Oczywiście każdy zrobi jak mu przyzwoitość podpowiada i skorzysta z zapisów które są mu na rękę w danym momencie.

A zarząd moim drodzy nie wybrał się sam.
Najlepiej umyć ręce i udawać że sprawa go już nie dotyczy.

Jeśli osoby które zadeklarowały swój udział po przez złożenie deklaracji nie opłacą składki to zapewne spotkanie w styczniu zamknie działalność klubu tylko ciekawe do kogo będziecie mieć wtedy pretensję.
Najwłaściwszym będzie regulamin ZK

Link to comment
Share on other sites

Zgdzam się z Roofi.
I ja z tego co dobrze pamiętam i z tym jak postępuje ZK w zgodzie z regulaminem członkiem ZK czy też Klubu przestaje byc osoba która na dzień 31.12 nie ma uregulowanej składki bądź złoży rezygnację a członkowstwo może reaktywować poprzez pisemną deklarację lub spłatę zaległych składek.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana]63 opłacone składki ....
... czytam i jestem troszkę zaskoczona, bo w Biuletynie nr2/2009 w Sprawozdaniu z działalności klubu za 2008 rok, napisano, że „W pierwszym roku działalności Zarządu w nowym składzie, [B]ilość członków Klubu Pudla wzrosła z 70 do 130[/B] ([U]ilość składek opłaconych na koniec roku 2008[/U])”
Jest dla mnie bardzo zadziwiające, że 67 osób nie uregulowało składek za kolejny rok, czyli 2009 ... 70 nowych członków wstąpiło do klubu .... 63 członków nie uregulowało składek ...[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witam jeszcze raz pudle mam 25lat ale nie wystawialem ich nie czulem takiej potrzeby do momentu agi czyli 2 lata nie jastem wtej dziedzinie super dobry ucze sie ale chcialbym zeby klub byl dlatego prosze nie rezygnujecie ja osobiscie nie mam do nikogo pretesji duzo osob mi pomoglo ale moze dlatego ze jestem staym chlopem ze wszystkimi dobrze zyje ale wiem jaka jest atmosfera jak wam sie nie podoba to wtbierzmy inny zarzad .dlaczego musimy sie nienawidzic moze byc inaczej sprobujmy jak ewa cheritka sprzedala mi age to do dzisiaj rozmawiamy prawie codziennie az jej maz jest chycba zly
prosze uratujmy klub

Link to comment
Share on other sites

A ja robaczki powracam do zebrania które odbędzie się pok koniec stycznia i moje pytanie za 100 pkt czy ma ktoś ochotę dołączyć się do wyjazdu do Wrocławia lub do kogoś się podłączyć. Moja przewidywana trasa to Ostróda okolice Włocławka lub Torunia i dalej tam w dół do Wrocławia. W kupie raźniej i taniej tym bardziej że przez całą polskę trza gonić. Ktoś chętny??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Mam pytanie, być może gdzies tu na wątku juz padło, ale dogo mi się wiesza, więc darujcie. Czy do klubu można się zapisać przez internet czy trzeba drukować, wysyłać itd?? Drukarka mi się sfajczyła i nie bardzo mam jak.[/QUOTE]

Do Klubu Pudla można również zgłosić się przez internet, ale jest jeden problem - deklarację trzeba podpisać, więc należałoby ją wydrukować, wypełnić, podpisać, zeskanować i wysłać.
Ale również można przyjechać na zebranie, tam złożyć deklarację, zapłacić składkę i już się jest członkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olle']Do Klubu Pudla można również zgłosić się przez internet, ale jest jeden problem - deklarację trzeba podpisać, więc należałoby ją wydrukować, wypełnić, podpisać, zeskanować i wysłać.
Ale również można przyjechać na zebranie, tam złożyć deklarację, zapłacić składkę i już się jest członkiem.[/QUOTE]


Tiaaaa.... bo z Rzeszowa do Wrocławia jest "marne" ileś tam... 600?? kilometrów :)

No to wolę drukować.

Link to comment
Share on other sites

Moi kochani pudlarze. Nie mam zbyt wiele czasu na pisanie i branie udziału w dyskusjach na forum, ale muszę coś napisać, bo nie mogę zrozumieć niektórych spraw.
Jestem jedną z osób, które były w składzie Komitetu założycielskiego naszego Klubu. Prawie cztery lata walczyliśmy o to by ten Klub powstał. Zawsze myślałam, że MY PUDLARZE jesteśmy jedną wielką zgraną rodziną. Niestety przez minione lata działalności Klubu okazało się, że jest wręcz odwrotnie. Po kolei przewodniczący Klubu rezygnowali, z przyczyn niewiadomych, bo były to osoby zbyt kuluralne, żeby wyjawić swoje prawdziwe powody. Nie chciałabym, żeby moje i innych założycieli wysiłki poszły na marne. Dokładnie jest tak jak piszecie "nikt nie pozwoli nam już założyć nowego Klubu". Decyzję o likwidacji Klubu, można podjąć bardzo łatwo i szybko, bo wystarczy tylko brak 100 członków, no i wystarczy tylko nie zapłacić składki za ro 2009 i to już jest koniec. Podobnie było na zebraniu w Kaliszu, gdzie przyjechało tylko kilka osób i praktycznie nie można było nawet zrobić wyborów uzupełniających. Tam wówczas też można było Klub rozwiązać. Do tego jednak nie doszło i mam nadzieję, że tym razem, też do tego nie dojdzie.
Wiem, że są pretensje do Zarządu, ale powinniści to powiedzieć otwarcie, a nie na forach. Trzeba mieć cywilną odwagę i powiedzieć co nas boli, co nam się nie podoba, co źle robi Zarząd. Trzeba to zrobić oficjalne a nie pośrednio.
Może Zarząd nie wie co robi źle. Przecież my żeśmy ten Zarząd wybrali, on pracuje (oczywiście społecznie) dla nas i ten Zarząd powinien wiedzieć co my chcemy, jakie są nasze oczekiwania, jakie mamy problemy, i co byśmy chcieli w dziedzinie naszych pudli zmienić. Jeżeli Zarząd nie działa tak, jak byśmy tego oczekiwali, to możemy zgłosić votum nieufności i wybrać nowy, a nie rezygnować poprzez niepłacenie składek. Ważne jest jednak, żeby Zarząd wiedział co robi żle, a nie tylko się domyślał, albo nawet się nie domyślał. Sprawę trzeba postawić otwarcie i szczerze i to właśnie na zebraniu.
z mojej obserwacji mogę powiedzieć, że na zebrania przyjeżdża tylko garstka członków, a nawet Ci którzy przyjadą milczą, po prostu nie mają nic do powiedzenia. Natomiast na forum są różne dyskusje, pretensje itd. itp.
Moi kochani, tak jak wszyscy kochacie swoje pudelki, tak samo pokochajcie nasz KLUB, on jest tylko dla nas i on musi działać tak jak byśmy tego oczekiwali. Dlatego zjednoczmy się, przyjedżmy na zebranie w ilości co najmniej 100 członków i szczerze omówmy nasze spawy, po to by załatwić nasze problemy raz na zawsze, by spotykać się w przyszłości na piknikach (szkoda,że nie doszło do niego w ubiegłym roku), wystawach, zebraniach, zadowolonym i uśmiechniętym.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

"Na życzenie osób zainteresowanych udziałem w zebraniu informujemy, że został zmieniony termin spotkania:

zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków Klubu Pudla

13.03.2010 o godz. 12.00


siedziba Związku Kynologicznego o/Wrocław

przy ul. Leszczyńskiego 7 "

Ze swojej strony serdecznie zapraszam zwłaszcza, że jest do obsadzenia parę funkcji m.in. skarbnika ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

witam i jako miłośnika pudli zapraszam Cię na wątek "pomocowy" dla tychże (na pierwszej stronie aktualny spis piesków do adopcji, zapraszamy też do udzielania się i prezentowania nowych pomysłów!) :)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/177924-Pudle-i-pudlowate-w-potrzebie-prosimy-o-og%C5%82oszenia-i-wsparcie-skarbonki%21%21%21?p=16602965#post16602965"]http://www.dogomania.pl/threads/177924-Pudle-i-pudlowate-w-potrzebie-prosimy-o-og%C5%82oszenia-i-wsparcie-skarbonki!!!?p=16602965#post16602965[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...