Jump to content
Dogomania

klub pudla


aneta

Recommended Posts

  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam nadzieję, że nie na północy :wink:

Też jestem ciekawa czy dostaniemy w ogóle prawo zarganizowania klubówki, bo troszkę kłód nam pod nogi rzucają.

Ale jak wiem z doświadczenia nie znajdziemy terminu i miejsca które by wszystkim pasowało :wink: , ale najważniejsze, aby w ogóle jakieś znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, a gdzie ja napisałam, że chcę żeby była na południu?

Ja mam w zasadzie jedno podstawowe wymaganie -

miejsce pod dachem.

Np. ostatnia klubówka KPaChP była zorganizowanaw Znojmo w jednym z wyremontowanych budynków byłego klasztoru.

Miejsce - przepiękne, :D

a stare miasto w Znojmo - to był szok.

Bo tyle razy przejeżdżałyśmy przez to miasto nie podejrzewałyśmy, że ma taką starówkę :D

Link to comment
Share on other sites

Wystawa Europejska:

przetestowałam obie sędziny i szczerze mówiąc nie jestem zachwycona obsadą sędziowską na miniatury i średniaki :cry:

a sędzina węgierska- :evil: :evilbat:

Bardzo układowa jeśli chodzi o swoich i wyznaje jakiś dziwny wzorzec pudla :-?

Mam nadzieję, że stanie się jakiś cud i wymienią przynajmniej sędzinę na średniaki.

Link to comment
Share on other sites

Sędzina od miniatur jest super jeśli chodzi o moje mizerne doświadczenie z jej osobą ,ale ja niestety nie mam miniatury .Węgierka układowa dla swoich ?Zdaje mi się ,że są u nas średniaki ,które mają węgierską krew.Niestety nie moje.Co masz na myśli pisząc ,że sędzina preferuje dziwny typ pudla?

Link to comment
Share on other sites

No, do Machowej oprócz tego że cierpi na rusofilię i "manię wielkości"- w zasadzie nie ma nic :wink: , bo jako hodowca pudli przynajmniej zna się na tym co ocenia.

Sędzina Petik bardo starannie waży kto jest doczepiony do drugiego końca ringówki, ale bynajmniej nie chodzi o wystawianego pudla i od tego uzależnia lokaty.

Dlatego mam dylemat co i czy w ogóle wystawić na europejskiej.

A jaki typ pudla jest preferowany przez sędzinę... tego sie nie da opisać to trzeba zobaczyć i odczuć na własnej skórze :wink:

Link to comment
Share on other sites

Aleście się rozgadały

Trochę zapracowany człowiek nie zagląda na forum i zaraz ma zaległości.

A tu składki nazbierane a tu pudlarzy coraz więcej

Witam Cię Gina&Tiger

Daleko idące plany wystawowe. Żyć nie umierać :multi:

A propos wystaw zanim będzie europejska po drodze jest jeszcze Poznań - przyznać się bez bicia kto jedzie. Chciałabym wasze pudlaki pooglądać na żywo i może zamieć ze dwa zdania chociaż z Wami osobiście - będziemy biegać na zawodach to na więcej może nie starczyć mi czasu zwłaszcza, że po drodze muszę pokazać rudą. Byłoby mi niezmiernie miło spotkać pudlarzy bo na spacerach nie ma z kim pogadać. Same tylko yorki albo husky itp. Wystawy mi zostają, żeby się napatrzeć i pogadać.

Pozdrówka z ciemnego już Wrocławia

I&A&I

Link to comment
Share on other sites

Poznań to piękna wystawa ,szkoda że obsada sędziowska nie specjalna.Jeśli nastąpi zmiana sędziego to czemu nie .Zazdroszczę Ci biegania po torze .Też kiedyś biegałyśmy.Agility to świetny sport ,a pudel to rewelacyjny bardzo kontaktowy zawodnik .Jednym słowem właściwy pies na właściwym miejscu.My już nie startujemy ,ale wy pokażcie borderom i nie tylko gdzie raki zimują.Będziemy trzymać za was kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie sie mogę odezwać i dokończyć to co zaczęłam pisać....bo zostałam w podstępny sposób pozbawiona łącza ze światem.... :x

poprzednia odpowiedź byla oczywiście żartem

a więc mój typ pudla to przede wszystkim zdrowy psychicznie i fizycznie pies.

A tak bardziej obrazowo:

sylwetka wpisana w krótki prostokąt, długie kończyny, długa szyja, długa tępo zakończona kufa, głowa wąska z tzw. chińskim wyrazem (czyli skośnie osadzone migdałowe ciemne oko), głębokie kątowanie kończyn (ale bez przesady),prawidłowo noszony ogon, może być nawet niżej osadzony, sierść wełnista (a nie jedwabista), kolory soczyste, głębokie

ruch: energiczny, dynamiczny, swobodny, rozkładający się bardziej w pionie niż poziomie, czyli wykrok przedniej kończyny nie dalej niż linia oka, równoległy posuw kończyn

psychika: bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi, wesoły, odważny, temperamentny, ale też bez przesady

Tak skrótowo mogę opisać swoj ideał pudla, :D

a jaki jest wasz?

:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...