Jump to content
Dogomania

klub pudla


aneta

Recommended Posts

Nie było nowych wyborów, bo na zebranie stawiło się raptem [B][SIZE=4]9 :roll: osób.[/SIZE][/B]
Mnie i Bi-Bi również nie było, ale nie dlatego, że nam nie chciało się jechać, ale ten weekend Sheila miała robione badania i zabieg w klinice w Bielsku, niestety babcia nie domaga :shake:

Zebranie w Warszawie - ciekawy pomysł, a masz Ewaa dostęp do darmowego lokalu i pewność, że lokalu nie wymówią na parę dni przed terminem zebrania tak jak to miało miejsce właśnie w Łodzi ;) ?

Przynależność do klubu jest dobrowolna i nie można nikogo do niej przymuszać :roll: niestety gdy nie będzie odpowiedniej liczby członków - zainteresowanych osób klub będzie musiał się rozwiązać, niestety :cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=6]9 osób[/SIZE][SIZE=3] to ja mogę w domu przyjąć, albo możemy się umówić gdziekolwiek w kawiarence. Jak trzeba będzie to pomyślę i załatwię lokal.[/SIZE]
[SIZE=3]Wstawiłam kilka zdjęć z wystawy PUDLI[/SIZE]
[SIZE=3][URL]http://free4web.pl/3/1,100348,257549,Threads.html;jsessionid=FD773A57D7C875D028E7FAAB212F8E18[/URL] zapraszam do wstawiania swoich, mnie nie przeszkadzają reklamy.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Czy ja dobrze zrozumiałam, że Klub Pudla jest na granicy rozpadu? To by było okropne. Tak się cieszyłam, kiedy powstawał...
Ja co prawda jestem taka pudlara flirtująca z V grupą, ale bardzo tę rasę kocham. Mam 13-letniego pudelka i on by mi nie wybaczył, gdybym się w takiej sytuacji nie zapisała do Klubu Pudla. Zawsze jedna składka więcej się przyda ;-)
Przyjmiecie mnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewaa'][SIZE=6]9 osób[/SIZE][SIZE=3] to ja mogę w domu przyjąć, albo możemy się umówić gdziekolwiek w kawiarence. Jak trzeba będzie to pomyślę i załatwię lokal.[/SIZE]
[SIZE=3]Wstawiłam kilka zdjęć z wystawy PUDLI[/SIZE]
[SIZE=3][URL]http://free4web.pl/3/1,100348,257549,Threads.html;jsessionid=FD773A57D7C875D028E7FAAB212F8E18[/URL] zapraszam do wstawiania swoich, mnie nie przeszkadzają reklamy.[/SIZE][/quote]

No to Ewaa do czynu :cool3: przedstaw swoją propozycję zarządowi Klubu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda Olga']Czy ja dobrze zrozumiałam, że Klub Pudla jest na granicy rozpadu? To by było okropne. Tak się cieszyłam, kiedy powstawał...
Ja co prawda jestem taka pudlara flirtująca z V grupą, ale bardzo tę rasę kocham. Mam 13-letniego pudelka i on by mi nie wybaczył, gdybym się w takiej sytuacji nie zapisała do Klubu Pudla. Zawsze jedna składka więcej się przyda ;-)
Przyjmiecie mnie?[/quote]

Oczywiście ;) zawsze nam miło powitać nowego pudlomaniaka :multi:
Tylko musisz być jeszcze członkiem ZKwP.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda Olga']Czy ja dobrze zrozumiałam, że Klub Pudla jest na granicy rozpadu? To by było okropne. Tak się cieszyłam, kiedy powstawał...
Ja co prawda jestem taka pudlara flirtująca z V grupą, ale bardzo tę rasę kocham. Mam 13-letniego pudelka i on by mi nie wybaczył, gdybym się w takiej sytuacji nie zapisała do Klubu Pudla. Zawsze jedna składka więcej się przyda ;-)
Przyjmiecie mnie?[/quote]
Oj Madziu zaraz dam Ci deklarację i już jesteś na naszej liście [COLOR=blue]ZAKRĘCONYCH PUDLOWICZÓW.[/COLOR]
[COLOR=navy]A kiedy chcecie zorganizować to zebranie, tak wstępnie ???[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewaa']Oj Madziu zaraz dam Ci deklarację i już jesteś na naszej liście [COLOR=blue]ZAKRĘCONYCH PUDLOWICZÓW.[/COLOR]
[COLOR=navy]A kiedy chcecie zorganizować to zebranie, tak wstępnie ???[/COLOR][/quote]

W tej sprawie musisz się już kontaktować z członkami Zarządu Klubu Pudla.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]To w takim razie bardzo się cieszę i czuję się zaszczycona :-)[/COLOR]
[COLOR=black]Do ZK należę już ponad 2 i pół roku. Tylko muszę zapłacić składkę - ciągle zapominam, chyba sobie w końcu na ścianie zapiszę, żeby wreszcie pamiętać ;-) [/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black]Jestem bardzo zdziwiona, że tak niewiele osób angażuje się w Klub Pudla. To taka wspaniała rasa! Rzeczywiście z Klubem jest tak źle...?[/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black]A pudlomaniak to ja nie jestem taki znowu nowy, bo w swojej psince się kocham od 13 lat. Dziadunio nie ma co prawda rodowodu, czyli teroretycznie wcale nie jest pudlem, ale jest tak "pudlopodobny", że nie do odróżnienia. Czyli pudel ;-)[/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black]Do ZK wybierałam właśnie się z myślą o "pudlach na wieki" i jako miłośniczka tej rasy trafiłam do pana Zygmunta Jakubowskiego. A on - wiadomo - grupa V... I tak się wciągnęłam, że teraz najchętniej skrzyżowałabym pudla z akitą amerykańską. Ale to może kiedy indziej ;-)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

O pudlowych ogonach:
[URL]http://www.kpachp.cz/cs/o-rase/standard-pudla/zajimavosti/[/URL]

Mr.Dupas, prezident francouzského pudl klubu, vyobrazil nesen�* ocasu v tomto schematu vzhledem ke standardu F.C.I.-Standard č. 172 / 18.04.2007 / GB, který naleznete v rubrice ke stažen�*.

1 – Ocas nasazen a nesen výborně
2 – Ocas nasazen a nesen výborně
3 – Ocas stočen na záda, což je vážná vada: bez titulu CAC, bez titulu CACIB, bez známky Výborná. Pouze známka Velmi dobrá, pokud je pudl jinak kvalitn�*, jinak známka Dobrá.
4 – Ocas nen�* úplně stočen na záda, ale je nad zády srolovaný bez toho, že by se zad dotýkal. Pouze známka Velmi dobrá, pokud je pudl jinak kvalitn�*, jinak známka Dobrá.
5 – Ocas je srolovaný přes bok pudla. Pudl je diskvalifikován, známka Nedostatečná, bez posouzen�*

[url]http://www.kpachp.cz/kpachp.cz/ocas.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

ja też nie znam czeskiego :evil_lol: lepiej mi z niemieckim

Witam
W Polsce z tego co wiem nie ma pudli srebrnych dużych, a gdzie najbliżej są? Tak sobie myślę że za rok góra dwa w naszym domku zawitałby duży pudel. Raczej nie morelka(bo morelkę mam w wersji mini;)) raczej nie czarny i biały, bo te w Polsce są , a że moim zupełnie pierwszym pudelkiem był mały srebrniczek, tak i sentyment do koloru został. Tylko skąd go (a właściwie ją wziąć) Może jakieś sugestie (linki):lol::modla:

Belunia to był zakup szybki (o genealogii jakoś nie myślałam:oops:), a teraz chciałabym sobie najpierw parę hodowli poobserwować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']O pudlowych ogonach:
[URL]http://www.kpachp.cz/cs/o-rase/standard-pudla/zajimavosti/[/URL]

Mr.Dupas, prezident francouzského pudl klubu, vyobrazil nesen�* ocasu v tomto schematu vzhledem ke standardu F.C.I.-Standard č. 172 / 18.04.2007 / GB, který naleznete v rubrice ke stažen�*.

1 – Ocas nasazen a nesen výborně
2 – Ocas nasazen a nesen výborně
3 – Ocas stočen na záda, což je vážná vada: bez titulu CAC, bez titulu CACIB, bez známky Výborná. Pouze známka Velmi dobrá, pokud je pudl jinak kvalitn�*, jinak známka Dobrá.
4 – Ocas nen�* úplně stočen na záda, ale je nad zády srolovaný bez toho, že by se zad dotýkal. Pouze známka Velmi dobrá, pokud je pudl jinak kvalitn�*, jinak známka Dobrá.
5 – Ocas je srolovaný přes bok pudla. Pudl je diskvalifikován, známka Nedostatečná, bez posouzen�*

[url]http://www.kpachp.cz/kpachp.cz/ocas.jpg[/url][/QUOTE]

1 i 2 ocena doskonała
3 i4 ocena dobra-ogon zrolowany lub mocno przechylonyna grzbiet,nie dotykający zadka
5 dyskwalifikacja ogon zrolowany,układający sie na boku

Czeski znam o tyle o ile z racji sasiedztwa i znajomych.
Zresztą to co niby przetłumaczyłam i tak można zrozumieć bez tłumaczenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']Witaj Oleniek :) ja tez planuje gdzies do 2 lat przywieść Duzego pudliszona tylko że albo morela albo brąz :) chyba ze sie skonczy na dwoch naraz :D żeby mój obecny grzywek mial sie z kim bawic i nie zameczał mnie 20 h na dobe, bo ja wytrzymuje tylko do 10 h zabawy :)[/quote]
No to ja się pod tym podpisuje,
tylko że ja biorę pod uwagę:
1 apricot
2 biały
3 brąz.
Brązik na końcu się znalazł ze względu na to że za szybko traci kolor i przestaje być wystawowy :placz:

Link to comment
Share on other sites

nie żartujcie z morelki i brąza czarny:crazyeye:. No jakoś mi to kolorystycznie nie wychodzi:lol: Myślałam że wyszedłby bardziej intensywnie morelowy, albo jaśniejszy brąz:oops:. No nic nie będę z pewnością próbować

To, jak w takim razie wychodowano redy? Myślałam że właśnie z krycia moreli brązem.:oops:
Albo skąd wzięły się srebrne pudle?

Link to comment
Share on other sites

"If your dog is black the possible genotypes are: BBEE, BBEe, BbEE, BbEe.
If your dog is brown, the possible genotypes are: bbEE, bbEe.
If your dog is cream, white, apricot or red with a black nose Possible genotypes are: BBee, Bbee.
If your dog is cream, white, apricot or red with a Brown nose Your dog is genotypes bbee"Sorry - ale nie chce mi sie tłumaczyć.
Natomiast srebrny to znowu gen G - i jego działanie jest takie samo jak w rasach kerry blue, bedlington terier.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...