Jump to content
Dogomania

Mikrosunia, malutka Kika, młoda suczka - JUŻ W DS!


LadyS

Recommended Posts

to kolega Kiki:(
[B][COLOR="#ff0000"]dziewczyny pomóżmy malawaszce a tym samym dajmy szansę pechowemu Kleksowi z naszego schronu! TO TEN CO MIAŁ MIEĆ JUŻ DT A DALEJ PRZEZ LUDZKĄ POMYŁKĘ JEST W SCHRONIE [/COLOR][/B]

Bardzo Was proszę o głosowanie na nr 17 jeśli wygram to chciałabym dla Kleksika te pieniążki przekazać
[url]http://www.dogomania.pl/threads/201347-Bazarek-fotograficzny-ZAPRASZAM-NA-G%C5%81OSOWANIE-STR.4-POST-89-92-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-20.02?p=16315586&viewfull=1#post16315586[/url][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='E-S']Ale widzisz - do innych psów nie doskakiwała, to już coś :) Nie była zazdrosna jak inne się zbliżały ? nie warczała na nie, nie gryzła ?
Poza tym o ile wiem ktoś z Lublina nowy szykuje się na DT. Madallena chyba z Piranhą rozmawiała na ten temat, poleciła Kikę.[/QUOTE]

Nie doskakiwała, ale i one niechętnie podchodziły, tam chyba najbardziej nieufne psiaki siedziały razem z nią. Do domu z psami będzie okej, ale jest mocno ruchliwa i "gadatliwa", więc niektórym to może nie pasować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']E-S, sama wiesz, że trudno jest określić psa ze schroniska według takich kryteriów - ona w schronisku była radosna, do innych psów nie doskakiwała, ale jaka będzie w domu? To tylko w DT można sprawdzić..[/QUOTE]

Ale widzisz - do innych psów nie doskakiwała, to już coś :) Nie była zazdrosna jak inne się zbliżały ? nie warczała na nie, nie gryzła ?
Poza tym o ile wiem ktoś z Lublina nowy szykuje się na DT. Madallena chyba z Piranhą rozmawiała na ten temat, poleciła Kikę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Ale widzisz - do innych psów nie doskakiwała, to już coś :) Nie była zazdrosna jak inne się zbliżały ? nie warczała na nie, nie gryzła ?
Poza tym o ile wiem ktoś z Lublina nowy szykuje się na DT. Madallena chyba z Piranhą rozmawiała na ten temat, poleciła Kikę.[/QUOTE]

Nie doskakiwała, ale i one niechętnie podchodziły, tam chyba najbardziej nieufne psiaki siedziały razem z nią. Do domu z psami będzie okej, ale jest mocno ruchliwa i "gadatliwa", więc niektórym to może nie pasować.

Link to comment
Share on other sites

po zachowaniu w boksie czyli w większej grupie można wiele wywnioskować ale nie mozemy nic wiedziec napewno
to ze suka nie wdaje się w bojki moze oznaczac albo ze jest uległa i jednoczesnie zadna dominatorka nie obrała sobie jej za ofiarne, albo ze jest silnym charakterem ktory sobie suki podporzadkowal i nie musi pokazywac kto tu rządzi bo inne suki po prostu to respektują juz bez zbednego przypominania im o tym...
bez wyciagnięcia suki na dt,na dt któro ma pojęcie o sprawdzaniu psa, o obserwacji i wyciąganiu właściwych wniosków z nich ja nie moge polecić tego psa jako do domu z dzieckiem, innym psem, staruszką,kotem itp itd

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Argat']Nie znalazł się transport[/QUOTE]

Jakiś problem chyba z transportami w tamtych okolicach. Z tego co słyszałam to DT jakiejś bezdomnej suni ze Szczebrzeszyna rozwaliło się definitywnie z powodu fizycznej niemożliwości przejechania z nią jakimkolwiek środkiem transportu kosmicznej odległości 17 km między Szczebrzeszynem a Zamościem dzielnica Płoskie ...
Ale może ktoś będzie jechał ??? Chociaż to nie jest popularna trasa ... Szybciej by się transport znalazło by Lublin.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie E-S jedyny facet, który zgłosił możliwość pojechania na tej trasie, chciał 300 zł... Jakiś randomowy gość, odpowiedział na ogłoszenie. Tutaj jest tragedia po prostu z tym, żeby wyprosić transport, jest kilka osób, na których można zwykle polegać i tyle. Ale jak coś od Ciebie chcą - to już musisz, bo foch, nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Właśnie E-S jedyny facet, który zgłosił możliwość pojechania na tej trasie, chciał 300 zł... Jakiś randomowy gość, odpowiedział na ogłoszenie. Tutaj jest tragedia po prostu z tym, żeby wyprosić transport, jest kilka osób, na których można zwykle polegać i tyle. Ale jak coś od Ciebie chcą - to już musisz, bo foch, nie?[/QUOTE]

Oszalał, 300 zł, problem w tym, że chyba mało kto z Zamościa ma potrzebę jeżdżenia do Janowa lub Mielca i w odwrotną stronę tak samo.
Czy ktoś ją "rezerwował" ? Bo nie wiem czemu może być problem z zabraniem jej ? Tylko błagam, nie chcę czytać, że "zniknie", właśnie poczytałam sobie na goldenline o kilkudziesięciu psach z DT Madalleny, które w/g niektórych "znikają" i która była powodem "zniknięcia" ok. 5 psów ze schroniska w Zamościu, które zabrała na DT, nie mogę dłużej, sory, to dawno przekroczyło granicę paranoi. Jakoś jak czytam na innych wątkach - Żunia, Goldenek, dziewczyny od chow-chow rezerwują psy, psiaki nie "znikają", zabierają i wszystko gra, więc da się. Tylko może zależy od tego KTO to załatwia i JAK - czy żeby się udało i faktycznie psa zabrać, czy żeby mieć o czym trąbić, że kolejny "zniknął".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...