Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam! Grafit buziaki przesyła;) Apetyt ma ogromny, podobno tej karmy, która z nim przyjechała było 3 porcje, no cóż....... Grafit zjadł wczoraj tę karmę + prawie kg. mojej + kawał mięcha = zadowolony piesek i zero problemów z brzuszkiem, chyba dość szybko doprowadzę go do normalnego wyglądu z tego szkieletorka, jakim jest biedak teraz. Ponieważ z kasą u mnie nieciekawie, a jeszcze na nieodpłatny tymczas mam wziąć dwa spore psiaki, więc czekam z utęsknieniem na ten worek karmy od Was, na kości z mięchem narazie mam, w razie problemów dam znać i poproszę o wsparcie. A poza tym Grafit chciał się Wam pochwalić, że "zjadł" w nocy kapeć mojego męża;) Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiera']Witam! Grafit buziaki przesyła;) Apetyt ma ogromny, podobno tej karmy, która z nim przyjechała było 3 porcje, no cóż....... Grafit zjadł wczoraj tę karmę + prawie kg. mojej + kawał mięcha = zadowolony piesek i zero problemów z brzuszkiem, chyba dość szybko doprowadzę go do normalnego wyglądu z tego szkieletorka, jakim jest biedak teraz. Ponieważ z kasą u mnie nieciekawie, a jeszcze na nieodpłatny tymczas mam wziąć dwa spore psiaki, więc czekam z utęsknieniem na ten worek karmy od Was, na kości z mięchem narazie mam, w razie problemów dam znać i poproszę o wsparcie. A poza tym Grafit chciał się Wam pochwalić, że "zjadł" w nocy kapeć mojego męża;) Pozdrawiam:)[/QUOTE]

Czyli apetyt u was mu wrócił z czego się cieszę,bo już myślałam że może jest chory:roll:

Karmę postaram się wysłac w tym tygodniu,kupię ją z pieniędzy za hotel,a jak dojdzie wpłata Figi ureguluję opłaty.

[COLOR=red]Dziewczyny,mam pytanie do osób które deklarowały wpłaty na Grafita,ponieważ koszt worka dobrej karmy to około 110zł i dla mnie jednej to spory koszt,czy możemy tak zrobić,że zmniejszymy deklaracje każdej do 10zł wtedy uda się uzbierać część a na resztę będę robić bazarki,tak by to wyglądało:[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Figa-10zł[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Cleo2008-10zł[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Memory-10zł[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Smadalena-10zł[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Marchewa i Horacy-20zł[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]BasiaD i Romenka wycofały swoje deklaracje.[/COLOR]

[COLOR=#ff0000]Może ktoś jeszcze się dołoży po 10zł?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

U nas tez miał apetyt ale dostawał po półtora kubka karmy trzy razy dziennie. Ja się boję co może być po przekarmieniu, szczególnie u psiaka po przejściach. Ja się dołożę 10 zł miesięcznie dla Grafita. W maju proszę o pw z danymi do przelewu. W kwietniu odlicz sobie tą kwotę od opłaty hotelowej Grafita. Był do 10 kwietnia czyli zaokraglając w dół:) i licząc po 11 zł za dzień proszę o przelanie na konto hotelowe 90 zł, a 10 zł niech idzie jako moja kwietniowa deklaracja.

Link to comment
Share on other sites

Zwrócę uwagę na to, żeby go nie przekarmić przypadkiem, ale biorąc pod uwagę to, że już od jakiegoś czasu jest pod dobrą opieką i że jest strasznie chudy, to wydaje mi się, że powinien jeść więcej - nie rzuca się na jedzenie i nie zjada go łapczywie jak to robią wygłodzone zwierzaki, tylko ma dobry humorek i sporo ruchu i kontaktu z ludźmi, więc pewnie dlatego apetyt dopisuje:)

Link to comment
Share on other sites

Moja wplata powinna juz dojsc - z konta pieniazki wyszly :hmmmm:

Ja podtrzymuje swoja deklaracje 60zl do momentu az Grafitek znajdzie dom ;) W jego "skarpecie" moze byc wiecej, nigdy nie zaszkodzi, a i w razie potrzeby bedzie w zapasie. Jak znajdzie dom to na pewno znajdzie sie bida, ktora rowniez wsparcia potrzbuje, a ja wtedy nie dam rady wytrzasnac wiekszej sumy, dlatego te 15€ wole podtrzymac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Moja wplata powinna juz dojsc - z konta pieniazki wyszly :hmmmm:

Ja podtrzymuje swoja deklaracje 60zl do momentu az Grafitek znajdzie dom ;) W jego "skarpecie" moze byc wiecej, nigdy nie zaszkodzi, a i w razie potrzeby bedzie w zapasie. Jak znajdzie dom to na pewno znajdzie sie bida, ktora rowniez wsparcia potrzbuje, a ja wtedy nie dam rady wytrzasnac wiekszej sumy, dlatego te 15€ wole podtrzymac ;)[/QUOTE]

Dzięki Figa;)
Na razie pieniążki nie wpłynęły dlatego zapożyczyłam z tych na hotel i zamówiłam Grafitowi taka karmę w Krakvecie;
[B][COLOR=#ff0000]Royal Canin Special Club Performance Adult CC[/COLOR][/B]
[B]Zbilansowana sucha karma Royal Canin C.C. jest przeznaczona dla psów dorosłych wszystkich ras o normalnym poziomie aktywności.15kg-109zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam:) Grafitek dobrze zniósł przeprowadzkę do nowej budy, zaprzyjaźnił się z małym pieskiem sąsiadki o imieniu Groszek, powoli moja Finka się do niego przyzwyczaja, więc myślę, że wszystko się dobrze ułoży. Uwielbia spacery, jak podchodzę do niego ze smyczą to macha ogonkiem jak szalony:) Pozdrawionka

Link to comment
Share on other sites

TAAAAAK, buda to nie znaczy przecież łańcuch, a te spacery ze smyczą to poza terenem mojej działki, spacerki do lasu - bo na razie boję się go puścić luzem, żeby nie pobiegł za czymś fajnym i może się pogubił. I jeszcze jedna sprawa - chyba dostałam nie tę co trzeba książeczkę zdrowia, bo szczepienia są sprzed prawie roku a imię Figiel?

Link to comment
Share on other sites

Ups, no więc w książeczce jest wpisane Figiel, może Elmira dała mi nie tę, którą miała dać z pośpiechu......?
Karma doszła wczoraj wieczorem, dziękuję bardzo:)
Grafitkowi sierść pięknie się wygładziła, biega po działce jak szalony, ma niesamowitą energię i chęć do zabawy. Uwielbia się bawić w zabieranie i rzucanie patyka:) I w ogóle jest kochany, taki pieszczoch i lizus:) Ale spacery do lasu na razie na smyczy, bo boję się, żeby nie zwiał. Miałam wstawić dziś fotki, ale robiłam telefonem i posiałm gdzieś kabel, więc dziś z fotek nici; jak naładuję akum.w aparacie, to coś mu cyknę i wrzucę na stronę. I dzięki jeszcze raz za karmę, bo apetycik ma SPORY, pozdr:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...