Jump to content
Dogomania

Niezwykła zjawiskowa Dina ma już DS :)


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ech, przełożyłam na poniedziałek przez ambaras z tych maluchem, którego bardzo Dinka polubiła zresztą..:

[IMG]http://i55.tinypic.com/69kd9l.jpg[/IMG]

[IMG]http://i52.tinypic.com/34efbrs.jpg[/IMG]

[IMG]http://i55.tinypic.com/2ngesls.jpg[/IMG]

[IMG]http://i56.tinypic.com/s0wosj.jpg[/IMG]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/204881-Pako-zapewnijmy-mu-bezpieczn%C4%85-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87[/url]

w poniedziałek wieczorem z nią pojadę do okulisty. mam szczerą nadzieję, że to tylko formalność..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']Oczka śliczne i zdrowe :) jeszcze kropelki będą, ale wygląda wszystko dobrze.
i... [COLOR=green][B]chyba Dinka niedługo do swojego domku pojedzie[/B][/COLOR] :)[/QUOTE]

To super!:multi: Bardzo się cieszę i trzymam kciuki, żeby wszystko się udało!

Link to comment
Share on other sites

a ja.. jak na szpilkach, z jednej strony się cieszę, z drugiej boję (=denerwuję), z trzeciej ;) egoistycznie myslę, jak tęskno bedzie..
Z Pania rozmawiałam telefonicznie - wydaje się być bardzo zaangażowana, przejęta, rozsadna - szukała Dinki, myślę :)
HA wczoraj wizytę przeprowadziły przedadopcyjna, uznajac, że to dobry domek :)

Link to comment
Share on other sites

No to wspaniale!:multi:
W takim razie teraz nic, tylko się cieszyć i oczywiście życzyć Dince duuużo szczęścia i miłości w nowym domu!
No i rzecz jasna Ty musisz ocierać łzy tęsknoty;) Ale w tym wypadku są to mimo wszystko łzy radości.

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję,że przetrwam :D
głupi człowiek się przywiązuje..
ja nigdy nie miałam psów tymczasowo, a teraz i Dinka, i Saymon - i niewykluczone, że w tym samym czasie prawie pojadą do swoich domków.

Dinka jest tak cudowna, że musi być dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

sylwija nie zrozum mnie źle ,ale czy będziesz podpisywała umowę adopcyjną? Czasami rzeczowi ludzie okazują się potworami :(Znam historie jak kobieta marząca o białym buldożku francuskim pojechała po pieska ,bo niby tak bardzo chciała mieć takiego. Rodzina zaufała kobiecie,bo to jakaś znajoma-znajomej. Piesek był u niej może z 2 dni,doszło do wypadku samochodowego i machnęła ręką na tego pieska(operacja 1000zł). Buldożek błąkał się tydzień ze złamaną kością udową z asfaltem wbitym w łapki:( I nie wiem jakim cudem trafił do mojego bloku. Zawieźliśmy pieska do kliniki na warszawskim Bemowie ,a tam okazało się ,że technikiem weterynarii jest siostra owej kobiety,która dopuściła się tego okrutnego czynu pozostawiając pieska chorego bez leczenia. Świat jest bardzo mały..

Oczywiście nie ma co mierzyć wszystkich jedną miarą,a przypadek ,który znam z autopsji nie jest regułą ,ale też nie jest wyjątkiem:(

Buziaki dla Dinki i Saymona:*

Link to comment
Share on other sites

straszna historia :(
ja to jestem panikara i niezbyt ufna..i wiem, że nie ma pewnego sposobu, żeby się uchronić..

była ankieta, rozmowa kwalifikacyjna, wizyta przedadopcyjna, bedzie umowa i wizyta poadopcyjna - zgodnie z procedura serwisu HuskyAdopcje (Dinka ma charakter w typie haszczaków..)

poza tym nowi właściciele zawsze moga ja oddac - ale TYLKO DO MNIE, co zamierzam własnie im powiedzieć :)

podobnie sprawa wyglada z Saymonem..

Link to comment
Share on other sites

No tak prawda zapomniałam ,że zajmujesz się adopcjami co samo przez się rozumie ,że umowa musi być:)

Ja w każdym właścicielu psa widzę potencjalnego zwyrodnialca,ale nie ma się co dziwić,w psich sprawach lepiej w tykać nos w nie swojego psa,bo później są tragedie . Nie wiem czy czytaliście wątek o ON zagłodzonym na śmierć ,suka żyje waży 16kg! z ich córki 15cm glisty wychodzą:(
Sąsiedzi to wszystko widzieli,przepraszam Boże ,ale Ty też to widziałeś i nie zagrzmiałeś :( Ludzie to potwory

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']nie czytałam o tym :( pełno tragedi jest zwierzęcych :(

nie zajmuję się adopcjami - dlatego poprosiłam HuskyAadopcje o pomoc, a w przypadku Dżafara, takeigo ONka, którego znalazłam - poprosilam o pomoc Bajk21 :)[/QUOTE]

To prawda cała masa :(
Jak dla mnie ONki to najkochańsza,naj posłuszniejsza ,zrównoważona rasa. Obecnie mam psa w typie Buldożka Francuskiego(nie tego,którego znalazłam) i skrycie marzę o ON:(


Podpisuję się pod poprzednią wypowiedzią fotki,fotki i jeszcze raz fotki Dinuśki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajetanka']
Podpisuję się pod poprzednią wypowiedzią fotki,fotki i jeszcze raz fotki Dinuśki:)[/QUOTE]

Dinka w sobotę wieczorem ma jechać do domku..
Ponieważ to Warszawa, jak się nie będziemy mogli doczekać, to pojadę i zrobię ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...