Jump to content
Dogomania

Spacerki Chorzowski park!


Basia&Safi

Recommended Posts

Ja kupiłam bandamkę, właściwie głównie dlatego, że dochód zesprzedaży ma byc przeznaczony na schroniska... Jutro wstawię zdjęcie Niutka i bandamki :)
Niutek po "torze agility" przebiegl bardzo ładnie, szkoda że tor taki malutki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czangowska1']Madzika a mysmy cie pozniej z Atena widzialy jak sie bawilas z akim frisbee..
:multi: :multi:[/quote]no wiesz aki i tak go zlapac w locie nie umie wiec dalam mu pobiegac dla zabawy :D i zeby go wybiegac przyszedl do domu i padl za namowa poszedl ze mna na spacer o 20 gdzie go Logan molestował jak pancie sie bawiły frisbee:-o :-o

Ale super mam psa nie:cool3:

A tak btw dzieki wszystkim za mile spotkanie (trzeba powtorzyc przeciez park jest duzy i raj dla psów)

Link to comment
Share on other sites

ohh, jejku, jakie pochwały tu lecą :-o chyba sie zawstydzę :oops: ;) a tak na powaznie, to faktycznie udał mi się ten Tosiek :loveu: ona kocha wszystko i wszystkich :lol: no, może nie zawsze, ale w Chorzowie była tak grzeczna, że jestem z niej bardzo dumna :D

Link to comment
Share on other sites

:razz: :loveu: :loveu: Nie no przyznam ze to pierwszy mily amstaff ktorego widziałam. Niestety miałam przyjemnośc poznac psa morderce ( na 90% brał udział w walkach i szczerze mowiac pies ktory ponoc "tylko psów" nie trapił wywoływał u mnie respekt prawie strach.

A tu taki słodziak pociagowy :loveu: :loveu: Do weight pullingu w sam raz.

A ten czarny siersciuch a terrierek a......:loveu: :loveu: :loveu: Nie no ja kocham psy i sie ciesze ze po 24 latach sama naleze czynnie do spolecznosci psiarzy :

Link to comment
Share on other sites

Małe pytanie- jest ktoś chętny na spacerki ze szczeniaczkiem w chorzowskim parku??? Jestem z Katowic i poszukujemy kompana do psiej zabawy.
Teqila ma dopiero 3,5 miesiąca i super czuje się w różanym parku który dodatkowo jest zagrodzony, wiec tam chetnie ją spuszczam z linki.:lol:

Pozdrawiam i zapraszam:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='tobb']Z tego co kojarzę to wydaje mi się, ze do różanego parku jest zakaz wprowadzania psów a już na pewno spuszczania ich ze smyczy.[/quote]

Bardzo dobrze kojarzysz.Tzn mozna tam wejsc z psem ale tylko na smyczy :p .Ja niestety nie mieszkam juz w Katowicach ale kiedys bywalam w parku chorzowskim codziennie,jak nie 2 razy dziennie :razz: .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z tego co mi wiadomo, pola marsowe to legalny wychodzek dla psów i tam czesto bywa policja przy psich spotkaniach i nigdy nie mówi słowa. Psiaki mają nielada zabawę. Prawdopodobnie okoliczni psiolubcy schodzą sie okolo 17-18 codziennie. Niekiedy uda mi sie tam podejść, ale czesto brakuje nam goldenkowych zabaw...:roll:

Link to comment
Share on other sites

No ja tez w rozarium spuszalam akulca i nikt mi nic nie mowil:cool3: :cool3:

Ale tak mozemy sie spotkac na polach marsowych ale wpierw umowic jakis termin bo ja mam czas jak co tylko w pon i piatki narazie.

A mam borderka w wieku 5,5 miesiecy wiec raczej wykonczy ci zabawowo goldenka:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...