Jump to content
Dogomania

Proszę o kontakt właścicieli Goldenów z hodowli ONLY YOU


gasparo

Recommended Posts

[quote name='gasparo']No i jak było w Częstochowie? Pieski spełniły oczekiwania?
A czy udało się Wam spotkać Astona Martina?
Dajcie znać.
Pozdrawiam.[/quote]

W Cz-wie całkiem nieźle, o tym na "wystawowo". Dzięki za dobre i spełniające się zyczenia :lol: . Udało mi się porozmawiać z Panią od Astona, Dorcik chyba też z nią rozmawiała, przy mnie umawiała się z wetem na badania, nawet ceny padały (niewielkie ;) ). Myślę, że o niego możemy być spokojni. A jak Twoja dziewczynka?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki ogromne.
A moja psinka zrobiła nam ogromną niespodziankę. Byliśmy wczoraj na kontrolnych badaniach a po odebraniu wyników "fruwaliśmy" z radości.
Mocznik spadł do 17 (norma 3-7), - a 2 tygodnie temu był wciąż 26, Morfologia tylko ciut poniżej normy i tylko ciut podniesione leukocyty.
Tak "dobrych" wyników nie mieliśmy od ponad 2 miesięcy. Jestem bardzo szczęśliwa. Może jednak będziemy jeszcze świętować 2-gie urodziny Buni, a i pierniczki z choinki też będą podkradane.:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

A Wam dzięki za Astona.
Temat nadal aktualny, jeśli tylko gdzieś natkniecie się na nasz przydomek.
Właścicielka Carlosa nie odpowiedziała. Może poprostu nie zna żadnych namiarów.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo, bardzo sie cieszę, że suni się polepszyło :multi: ! Kochana, dzielna dziwczynka :loveu: ! Będzie dobrze! MUSI!!!!!
A podziękowania ... ? Za co :oops: ?! Nie spotkałam dotąd innych psów z tym przydomkiem, ale będę miała otwarte oczy .... I uszy ;) >
Trzymamy za Was kciuki. Dawaj znać co z Bunią.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...