Jump to content
Dogomania

onkowe jedzonko - kto czym, jak i dlaczego (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A słyszały o karmie Dog Club?.Jak to piszom:nie zawiera konserwantów i antyutleniaczy(BHT,ETHOXYQuin),wolne od GMO(nie zawiera genetycznie modyfikowanych organizmów).niektóre rodzaje zawierają naturalne antyutleniacze-ekstakt rozmarynu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']A słyszały o karmie Dog Club?.Jak to piszom:nie zawiera konserwantów i antyutleniaczy(BHT,ETHOXYQuin),wolne od GMO(nie zawiera genetycznie modyfikowanych organizmów).niektóre rodzaje zawierają naturalne antyutleniacze-ekstakt rozmarynu.[/quote]
nieslyszaly.o kennel's favourite tez nie slyszalam-do dzisiaj.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bo ja sie o tej karmie dowiedziała z "Mojego psa":cool1: .I patrze,że mam dystrybutora na miejscu:razz: ,wiec zadzwonłam,za 2 godziny przywiózł mi karme:p (jeszcze jakis gratis sie wytarga 4 kilowy:diabloti: ).Jak narazie najlepsze koopy i ogólny wygląd to nutra i właśnie dog club.znajde ulotkie to napisze składy,bo wór za cięzki żeby z niego spisywać.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']widze maksa i bu na lambie.nie ma dodatkow kurczaka.jedyne to....23bialka.dawka 360g na ona.[/quote]
Ayshe a jest tam pszenica? Bo jak tak to Bublasta odpada. Jeśli nie to może umówimy się z Agis i zakupimy na spółkę jeden worek na próbę.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Karmie psa tą Puriną dokładnie od tygodnia czy to możliwe ze przez to iz organizm się przestawie pies mi się coś dużo drapie i gryzie?:placz: Dostałem propozycja aby jednak przejść na Orijen ale bym wtedy już 3 raz w ciagu kwartału zmieniał karme... nie wiem czy sie zdecydować....

Link to comment
Share on other sites

halo halo a jak sie sprawzda ppp athletic czy jakos tak?ta dla duzych aktywnych psow z jagniecina?:> jak jest naprawde z jej wydajnoscia? bo msuze mlodemu akrme zamowic.. psy dojadaja 2 worek ppp salmoona;p wiec czas na zmiany.. i cos pod katem aktywnosci cek. bo al. je acane light teraz..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...