Jump to content
Dogomania

GOLD CHARGER BULDOŻER kwalifikacja na CRUFT'07 !!!!!!


bongobongo

Recommended Posts

[COLOR=black]W ubiegłym tygodniu, gościliśmy na wystawach w Finlandii i Estonii, skąd wróciliśmy z ogromnymi sukcesami :lol: ! [/COLOR]

[COLOR=black]Wystawa w [B][FONT=Verdana]Finlandii [/FONT][/B]była rangi krajowej i odbyła się w Heinoli. Stawka, to 29 staffików.[/COLOR]

[B][COLOR=red][FONT=Verdana]CAC[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black] przyznawany jest jeden na płeć i zdobył go nasz [/COLOR][SIZE=4][B][COLOR=navy][FONT=Verdana]GOLD CHARGER[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=navy][FONT=Verdana]BULDOŻER (FCI)[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]
[B][COLOR=navy][FONT=Verdana]:klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: [/FONT][/COLOR][/B]



[COLOR=black]W [B][FONT=Verdana]Estonii [/FONT][/B]walczyliśmy o tytuł [B][SIZE=4]Zw. Estonii 2006[/SIZE][/B] i o [/COLOR][B][COLOR=red][FONT=Verdana][SIZE=4]Kwalifikację na Cruft. [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]

[COLOR=black]Nasz Chargerek był jedynym polskim staffikiem, ale nie jedynym, jeśli chodzi o polskie pochodzenie :terazpol: .[/COLOR]

[COLOR=black]W kl. młodzieży pokazał się [B][FONT=Verdana]DAY NIGHT BERSERKER ,[/FONT][/B] który otrzymał Zw. MŁ. [/COLOR]
[COLOR=black]W kl. otwartej na pierwszej lokacie stanął [B][FONT=Verdana]BRONTE BOY SORTIS, [/FONT][/B]z którym mieliśmy przyjemność dalej rywalizować, ponieważ w Estonii, także przyznawany jest jeden CAC na płeć.[/COLOR]


[B][COLOR=darkgreen][FONT=Verdana][SIZE=3]SERDECZNIE GRATULUJEMY POLSKIM HODOWCOM !!![/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]:multi: :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/B][COLOR=darkgreen]
[/COLOR]

[B][COLOR=darkgreen][FONT=Verdana]W SZCZEGÓLNOŚCI [/FONT][/COLOR][/B][SIZE=5][B][COLOR=red][FONT=Verdana]Ewie i Andrzejowi [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT=Verdana]TOKOŃ[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][B][COLOR=red][FONT=Verdana][SIZE=4],[/SIZE] [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black]ponieważ [/COLOR]

[SIZE=5][B][COLOR=navy][FONT=Verdana]GOLD [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=navy][FONT=Verdana]CHARGER BULDOŻER[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][B][COLOR=navy][FONT=Verdana][SIZE=4] (FCI)[/SIZE] [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black]zdobył: [/COLOR]

[B][COLOR=red][FONT=Verdana][SIZE=5]CAC, BOS, CACIB, BOB[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]

[COLOR=black]oraz tytuł[/COLOR]

[B][COLOR=red][FONT=Verdana][SIZE=4]ZW. ESTONII 2006[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT=Verdana] [COLOR=black]i[/COLOR][/FONT][/COLOR][/B]

[B][COLOR=blue][FONT=Verdana][SIZE=3]KWALIFIKACJĘ NA PRESTIŻOWĄ WYSTAWĘ W [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]

[B][COLOR=blue][FONT=Verdana][SIZE=3]ANGLII [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]-[/SIZE] [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT=Verdana][SIZE=5]CRUFT'07 !!!!!!!!![/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]

[B][COLOR=black][B][FONT=Verdana]:laola: :laola: [/FONT][/B][/COLOR][/B]

[COLOR=black]Z uwagi na to, że nasz [B]Ch. RUS, UA, EST, MD, BIH, UAW’06, ESTW’06, JCh. PL, RUS, EST,LV, LT, BALT, JWLT’06 [/B][/COLOR][B][COLOR=navy][FONT=Verdana]GOLD CHARGER BULDOŻER [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black]jest już od czerwca [/COLOR][B][COLOR=navy][FONT=Verdana]Ch. Estonii,[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black]zdobyty przez nas [B]CAC[/B] został przekazany psu z 2 lokaty , którym chyba był [B][FONT=Verdana]BRONTE BOY SORTIS[/FONT][/B] [/COLOR][COLOR=black]( jeśli się mylę to przepraszam).[/COLOR]
[COLOR=black]Może wstyd się przyznać , ale po zdobyciu 1 lokaty, nie obserwowałam już, co dalej się dzieje, ponieważ upał był taki, dosłownie żar płynął z nieba (w Polsce podobno nie było tak gorąco), że natychmiast zajęłam się schłodzeniem psa, bo przed nami było jeszcze wyjście o BOB-a.[/COLOR]
[COLOR=black]Konkurowaliśmy o niego, z równie utytułowaną suczką - JCH EST,LV, GEO CH EST,LV, LT, BALT, CH FCG, LVWO4 [B][FONT=Verdana]MOONCRAFT`S THE SOUND OF DO-RE-MI,[/FONT][/B] która na tej wystawie zdobyła [/COLOR][B][COLOR=red][FONT=Verdana]CACIB-a.[/FONT][/COLOR][/B]


[COLOR=black]Dzięki uprzejmości znajomego, mam kilka fotek, które Jacek obiecał wstawić wieczorem.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]WOW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/COLOR][/SIZE]:smilecol: :beerchug: :laola: :terazpol: :drink1: :BIG: :ylsuper: [/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=blue]BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA MIŁE SŁOWA I GRATULACJE!!!!! :lol: :loveu: :lol: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][B]GIOVANI! Trzymamy Cię za słowo,:mad: że córeńka pójdzie w ślady Tatuśka, a sądząc po fotach, to ostro razem pracujecie ;) . Oby tak dalej![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ło matko, troche mnie tu nie było (wakacje!:eviltong:) i tyle się narobiło nowych świetnych, wiadomości, nowych psiaków małych, że jeszcze się nie mogę połapać... i chyba z tydzień mi to zajmnie zanim się odnajdę...
[SIZE=4][COLOR=SandyBrown][B][COLOR=DarkOrange]Ale w tym miejscu serdeczne gratulki i buziaki dla Rudaska i jego dzielnej rodzinki!!!! :multi:[/COLOR]:multi::multi:
[COLOR=DarkOrange]
Tak dalej kochani ! :loveu:[/COLOR]
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy DUMNI z wnuczka CHARGERKA wel RUDASEK.Pozwolę sobie na malą nieskromność.Cieszę się bardzo z NOMINACJI NA CRUFTS 2007,wręcz jestem dumna że to właśnie pies urodzony w mojej HODOWLI z przydomkiem BULDOżER,będzie reprezentował POLSKę i moją HODOWLę.
Dziękuję KASIU i JACKU za trud i wytrwałość oraz częste pokazywanie RUDASKA na ringach w kraju i za granicą.
Jeszcze raz GORąCO WAM GRATULUJEMY:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:
Dla każdego z osobna BUZIACZKI:buzi::buzi::buzi::buzi:
RUDE jest PIęKNE, NIECH MOC BęDZIE Z WAMI:thumbs::cool2::thumbs::cool2::thumbs::cool2:
Babcia ''Buldożer'' i Dziadek HUN

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...