Jump to content
Dogomania

GOLD CHARGER BULDOŻER kwalifikacja na CRUFT'07 !!!!!!


bongobongo

Recommended Posts

[quote name='hun']Bongobongo powiedz Rudaskowi że narodziły się kolejne CHARGERKOWE dzieci:razz::razz::lol:[/quote]

Tak, tak, już nie możemy się doczekać, żeby je wygłaskać :loveu:

A co na to Charger?, No cóż, konkurencja rośnie :evil_lol: , bo z tego, co wiemy od Babci, to jedno Rude jest :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bongobongo']Tak, tak, już nie możemy się doczekać, żeby je wygłaskać :loveu:

A co na to Charger?, No cóż, konkurencja rośnie :evil_lol: , bo z tego, co wiemy od Babci, to jedno Rude jest :mad:[/quote]
[B][I]:multi::multi::multi::multi:my chcieć zobaczyć Rude [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='hun']Hej Bongobongo jakie wieści z ostatniej wystawy ,proszę mi tu szybciutko nadawać bo jak nie to :angryy: :mad::mad::mad::mad: :eviltong:[/quote]:multi::multi::multi::multi::multi::multi:[B][I]wieści sa SUPER
[COLOR=Blue][SIZE=5]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/COLOR]
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Nasz Rudasek godnie zaprezentował siebie i swoich [SIZE=3]hodowców,[/SIZE] [B][SIZE=3]Ewę i Andrzeja Tokoń.[/SIZE][/B]

[COLOR=black][SIZE=3]Chcielibyśmy im ogromnie podziękować, bo to ich wieloletnia praca hodowlana stoi za sukcesami naszego Chargera.[/SIZE][/COLOR]

[COLOR=black][SIZE=5]GOLD CHARGER BULDOŻER[/SIZE][/COLOR]

[COLOR=black]Zdobył:[/COLOR]

[COLOR=black][SIZE=4][B][COLOR=red]CAC [/COLOR][/B][/SIZE][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=red][B]CACIB :laola: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=red][B]BOB[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[IMG]http://www.album.com.pl/aWx56aBx/240019.jpg[/IMG]
:evil_lol: Najnowsze trofea:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hej Chargerowie co tak cicho u was ? Wiem że w Poznaniu wam nie poszło,był doskonały a miejsca lokatowe są tylko trzy. Nie mogę się do was dodzwonić-chyba was nie ma w domu,może dzwoniliście do mnie na komórkę,ale już jej nie mam-komuś się spodobała.Mam już nową i nowy numer 0 781 751 072 - dajcie znać co u was nowego.Może gdzieś was poniosło? Hunowa

Link to comment
Share on other sites

No tak, dobre ;) Jak nie odbieramy........to nas poniosło :evil_lol: i rzeczywiście!

Pojawiliśmy się w Rydze, na ZOOEXPO.

[B][SIZE=3]Chargerek zdobył[/SIZE][/B] [SIZE=4][COLOR=blue][B][SIZE=5]CAC, [COLOR=red]CACIB[/COLOR], BOB !!!!![/SIZE] :multi: [/B][/COLOR][/SIZE]



[COLOR=black][B]Wróciliśmy z [SIZE=5][COLOR=darkorange]Rudym[/COLOR][/SIZE] :eviltong: [/B][/COLOR][SIZE=4][COLOR=red][B]CHAMPIONEM ŁOTWY !!! [/B][/COLOR][/SIZE]


[SIZE=4][COLOR=red][B]:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [/B][/COLOR][/SIZE]



Hunowa! Dzwoniliśmy do Ciebie, ale teraz wszystko jasne, czemu nie odbierałaś.
Szkoda, przyzwyczaiłam się do tego numeru....:placz:

Pozdrowionka!

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=6]:loveu: :loveu: :loveu: [/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=darkred][B][I]GRATULACJE DLA TATUŚKA!!![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=darkred][B][I]... I CAŁUSKÓW TRZY TYSIĄCE!!![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=6]:loveu: :loveu: :loveu: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...