Jump to content
Dogomania

GOLD CHARGER BULDOŻER kwalifikacja na CRUFT'07 !!!!!!


bongobongo

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bongobongo'][SIZE=4][COLOR=blue]BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA MIŁE SŁOWA I GRATULACJE!!!!! :lol: :loveu: :lol: [/COLOR][/SIZE]


[COLOR=black][B]GIOVANI! Trzymamy Cię za słowo,:mad: że córeńka pójdzie w ślady Tatuśka, a sądząc po fotach, to ostro razem pracujecie ;) . Oby tak dalej![/B][/COLOR][/quote]


[SIZE=6]NIE NO Z PODZIWU PO PROSTU WYJŚĆ NIE MOŻEMY!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/SIZE]


[SIZE=4][B]ps>BĘDZIEMY SIĘ STARAĆ![/B][/SIZE]
[B][SIZE=4]WKOŃCU RODZINA BULDOŻER,[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]A TO JUŻ ZOBOWIĄZUJE;) [/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Nasze psiaki,[/B] [SIZE=4][COLOR=navy][B]Kochani Dogomaniacy[/B][/COLOR][/SIZE] [B]:loveu: odnoszą mniejsze, czy większe sukcesy, jednak ważne jest, że kiedy dzielimy się swoją radością, otrzymujemy tyle miłych i ciepłych słów, czego My w tej chwili od Was doświadczamy, dlatego jeszcze raz - [COLOR=red][SIZE=5]WIELKIE[/SIZE] [SIZE=5]DZIĘKI !!!![/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE]
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=black]Zdobycie kwalifikacji, to pierwszy krok. Teraz czas na drugi, czyli przygotowanie do tej podróży Nas i Chargera a jeśli chodzi o niego, to pod względem "papierowym", wyjazd do Anglii, jak pewnie wiecie, nie jest taki prosty, więc bieżemy się do pracy, aby ze wszystkim zdąrzyć ;) .[/COLOR][/B]
[B]Chociaż muszę przyznać, że niektóre przygotowania już za nami:lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo'][SIZE=3][B]Nasze psiaki,[/B] [SIZE=4][COLOR=navy][B]Kochani Dogomaniacy[/B][/COLOR][/SIZE] [B]:loveu: odnoszą mniejsze, czy większe sukcesy, jednak ważne jest, że kiedy dzielimy się swoją radością, otrzymujemy tyle miłych i ciepłych słów, czego My w tej chwili od Was doświadczamy, dlatego jeszcze raz - [COLOR=red][SIZE=5]WIELKIE[/SIZE] [SIZE=5]DZIĘKI !!!![/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE]

[B][COLOR=black]Zdobycie kwalifikacji, to pierwszy krok. Teraz czas na drugi, czyli przygotowanie do tej podróży Nas i Chargera a jeśli chodzi o niego, to pod względem "papierowym", wyjazd do Anglii, jak pewnie wiecie, nie jest taki prosty, więc bieżemy się do pracy, aby ze wszystkim zdąrzyć ;) .[/COLOR][/B]
[B]Chociaż muszę przyznać, że niektóre przygotowania już za nami:lol: [/B]

[/quote]
[B]Jesteśmy pewni sukcesu naszego Rudaska!!![/B]
[B]Powodzenia!!!:happy1: :happy1: :happy1: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Times New Roman]Zaraz po Waszych sukcesach:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Jacek do mnie dzwonił i prosiłam by Was mocno ucałował od Buldożerów z Kołobrzegu, ale teraz mogę już sama :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=red][FONT=Times New Roman][SIZE=7]GRATULACJE !!!!!!!!!![/SIZE][/FONT][/COLOR]

[FONT=Times New Roman][COLOR=black]PS chciałam wstawić wiecej całusków, ale dogo nie chce przyjąć więc musicie Sobie wyobrazić, że jest ich więcej[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][SIZE=4][B]GRATULACJE! OGROMNE GRATULACJE ! ! !
[COLOR=DarkRed][SIZE=2][COLOR=Red]I DLA HODOWLI [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=Blue][SIZE=4][B]BULDOŻER[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red][SIZE=4][B][COLOR=DarkRed][SIZE=2][COLOR=Red] I DLA WŁAŚCICIELI ! ! ![/COLOR]

[/SIZE][/COLOR][/B][SIZE=2][COLOR=DarkRed][COLOR=Black]Coś mi się wydaje, że do Anglii wybierze się całkiem niezła ekipa. Bo to i dwie nominacje, a i intery mogą się też przecież wybrać ... :loveu:[/COLOR]
[/COLOR][/SIZE][B][COLOR=DarkRed][SIZE=2]
[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Na stronie Brytyjskiego Kennel Klubu [URL="http://www.the-kennel-club.org.uk/"]http://www.the-kennel-club.org.uk[/URL] z obrazkowego menu na górze wybierasz [B][COLOR=Black]Crufts[/COLOR][/B][COLOR=Black], potem z menu po lewej [B]Exhibitors[/B], dalej [B]Qualifications for Entry of Dogs [/B]i tam masz wszystko. Jest tam i o tym co trzeba ugrać w Poznaniu żeby się załapać :lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sortis'][COLOR=red][SIZE=4][B]GRATULACJE! OGROMNE GRATULACJE ! ! ![/B][/SIZE][/COLOR]
[B][SIZE=4][COLOR=red][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=red]I DLA HODOWLI [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=blue][SIZE=4][B]BULDOŻER[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=red][SIZE=4][B][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=red] I DLA WŁAŚCICIELI ! ! ![/COLOR] [/SIZE][/COLOR][/B]

[SIZE=2][COLOR=darkred][COLOR=black]Coś mi się wydaje, że do Anglii wybierze się całkiem niezła ekipa. Bo to i dwie nominacje, a i intery mogą się też przecież wybrać ... :loveu:[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

[/SIZE][/COLOR][/quote]


[SIZE=5]Córeczka Rudaska również przyłącza się do gratulacji dla hodowli -:laola: [B][SIZE=7]BULDOŻER!!![/SIZE][/B]:laola: [/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=6][COLOR=red]Stafikowe Gratulacje![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][B]Jesteśmy dumne z Chergera.[/B][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=purple]Gratulacje dla Hodowli Buldożerków.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6]Gorąco pozdrawiamy Państawa Tokoń - naszą rodzinkę.[/SIZE]
[SIZE=4]Dziękuję za piękne dzieci.[/SIZE]
[SIZE=4]Jednego:lilangel:a drugiego :diabloti:[/SIZE]
[SIZE=4]Przesyłamy :buzi: .[/SIZE]
[SIZE=4]Szabelskie.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam foto z porównania psów :loveu:

[url]http://republika.pl/baba_sbt/images/b/bronte/eesti1.jpg[/url]

[IMG]http://republika.pl/baba_sbt/images/b/bronte/eesti_voitja_2006_2.jpg[/IMG][IMG]http://baba-sbt.republika.pl/images/b/bronte/eesti_voitja_2006_2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

bongobongo, ja na dogomanię rzadko wpadam ale jak tu jestem to MUSZĘ sprawdzić co słychać u Chargerka. I co widzę? CRUFTS!:multi: :multi: :multi:

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS. Bardzo miło było Cię poznać w kolejce do sekretariatu w Częstochowie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='naomi']bongobongo, ja na dogomanię rzadko wpadam ale jak tu jestem to MUSZĘ sprawdzić co słychać u Chargerka. I co widzę? CRUFTS!:multi: :multi: :multi:

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS. Bardzo miło było Cię poznać w kolejce do sekretariatu w Częstochowie;)[/quote]

Miło, że jak zaglądasz, to o nas pamiętasz:lol: !!!!!!

W kolejce fajnie mi się z Tobą stało, więc pozdrawiam i do następnej kolejki....;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...