Jump to content
Dogomania

Wątek maleńkich wystraszonych 'bidulek" z Sosnowca czy ktoś im pomoże na czas???


abra64

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiesz może z którego on jest boksu? Bo jeśli z 1 to byłam z nim wczoraj.
Nie jestem pewna czy to ten sam, bo na wszystkich zdjęciach ma położone uszy, a tamten jak podniesie to ma takie fajne, duże (trochę jak nietoperz ;p)

Link to comment
Share on other sites

A ja chciałam tu wrzucić tę psinkę, którą widziałam 2 tygodnie temu w sobotę - cały czas leżała w kąciku w boksie, pokazała mi ją inna wolontariuszka. Myślałyśmy początkowo, że to jakiś młody, przerażony piesek, okazało się jednak, że ma chyba 13 lat i nie widzi:-(

Może zwróci uwagę kogoś, kto jest w stanie jej jakoś pomóc..dodałam ją też na staruszki. Zdjęcie zrobiła jej Emiś.

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-p0NTOwy2L-s/TeIC7ObPDkI/AAAAAAAAGCk/6J4B0XD_8k8/s720/DSC_24360.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Gosia, nic o nic więcej nie wiem. Być może jest na stronie schroniska więcej info, ale strona nie działa.

Ślepka też mnie niepokoi, koniecznie trzeba z tym psiakiem coś zrobić. Niestety nic o nie nie wiem. Emiś pewnie spisała datę przybycia, wiek i skąd się wzięła. I tyle, więcej nic nie wiemy. Konieczny byłby jakiś dt, bo w schroniksu nikt o nią nie zadba należycie. Ona cały czas leży w kącie.

Link to comment
Share on other sites

Założyłam ślepej suni wątek, tak na szybko, jak coś jest nie tak, to wołajcie....
Filomen pisała na wątku ogólnym psów z Sosnowca, że pomoże finansowo w razie PDT, ja też pomogę, może ktoś mógłby ją zabrać?
Czy możecie się czegokolwek o niej dowiedzieć?
Jeśli ona nic nie je i nie jest dopuszczana do miski przez inne psy, to czy jest sansa przenieść ją do szczeniaków albo do jakiegoś boksu osobnego?
Czy jakiś pracownik mógłby ją karmić?
Przepraszam, nie znam schroniska w Sosnowcu....

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/208690-Ma-13-lat-nie-widzi-jest-malutka-i-czarna-jak-węgielek...schron-w-Sosnowcu..DT[/URL]!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że to karmienie chyba nie wypali, bo codziennie musieli by tylko ją z boksu wyciągać, żeby zjadła. Gdyby była sama w boksie to pewnie by się dało.

Może jutro uda nam się coś o niej dowiedzieć, o ile będzie tyle osób, żeby boks wziąć.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB.
"Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Ceglarek Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='gosia2313']Wydaje mi się, że to karmienie chyba nie wypali, bo codziennie musieli by tylko ją z boksu wyciągać, żeby zjadła. Gdyby była sama w boksie to pewnie by się dało.

Może jutro uda nam się coś o niej dowiedzieć, o ile będzie tyle osób, żeby boks wziąć.[/QUOTE]

co z sunia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...