Jump to content
Dogomania

Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)


AMIGA

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wiem wiem, tylko ile razy ja mogłabym się wybrać do małej, to już jest ciemno. A w mieszkaniu już lepszych zdjęć przy jej ruchliwości się nie zrobi. W ten wekend do Sylwii przyjeżdża rodzinka i tez nie damy radę się umówić na jakiś wspólny spacer

Link to comment
Share on other sites

Wiem, wiem. Nie pisze się postu pod swoim postem, ale to nie moja wina, że nas nikt nie odwiedza :-(
Dzięki [B]irenaka[/B] :loveu: Dorcia dzisiaj robiła furorę w Radiu Kraków. Pan redaktor patrząc na nią cały czas komentował, że niby to Dorcia jest do adopcji, ale nie wierzy, że ja ją potrafię oddać. Mała siedziała cały czas na rękach całkiem wtulona we mnie i co chwilkę dawała mi dowody miłości jęzorem. Przed programem mała nocowała u mnie i przez te kilka godzin miłość obopólna wybuchła. A tak w ogóle to przegrzeczny i przekochany psi dzieciak

Link to comment
Share on other sites

To się Dorci odmieniłoc:-) AMIGA ile masz wszystkich psów, że tak z czystej ciekawości zapytam :???:
Ta pani najpierw zadzwoniła do mnie gdy byłam w pracy bo do Ciebie nie mogła się dodzwonić ;-) Mimo, że od razu ją poprosiłam, żeby zadzwoniła lub napisała na maila podanego w ogłoszeniu i wytłumaczyłam, że ja tylko robiłam ogłoszenie i nie decyduje o niczym to pani chciała mieć pewność, że pies na nią zaczeka ;-) jakby u domki o psy się biły :niewiem: Ale miła babeczka, prawda? Jednak raczej cienko widzę tą adopcję ze względu na inny kraj. A może się mylę :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Mam sznaucerkę średnią - Amigę,. potem doszedł tymczasik Bonuś, ktory stal się już moim drugim psiakiem. Upsss on ma na imię Bono, ale waży 4,5 kg, to lepiej brzmi Bonuś. A ponieważ wciąż choruje, to najlepiej go nazwać Bonusik - taki mi się bonusik trafil, z którym wciaż są zdrowotne problemy.
No a "moich szczeniaczków" tymczasików to chyba tak szybko bym nie dala rady zliczyć.
A co do pani z Kopenhagi..
Mam wielki zgryz, bo wydaje mi się, że jak już ktoś wydzwania i z komórki na komórkę i potem ze skypa na moją komórkę, to chyba faktycznie Dorcia musiala nieźle jej zaleźć w serducho. Gorzej z tą wizytą i niejasna jest sprawa sterylki. Jej córka z zięciem mieszka w innym domu, ale mają niekastrowanego sznaucera. Pani twierdzi, że pies zaczyna się robić stary (8 lat! - moja sznaucerka ma też 8 i zachowuje się jak młoda wariatka) I myśleli, zeby mieć jakiegoś szczeniaczka.
No i co, jeśli pani mi obieca, że zrobi sterylkę małej w odpowiednim czasie, ale jak ja potem sprawdzę, czy pani dotrzymała słowa?
W Kopenhadze jest teraz mój siostrzeniec, mogłabym go poprosić, żeby zrobił tam wizytę, jednak siostrzeniec nie jest dogomaniakiem. I trochę bym miała obawy, czy mogę być pewna jego oceny.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem też. Tylko że ta kobieta jest taka napalona, że aż mi głupio jej odmówić
Ona już chciala przylecieć żeby Dorcię zobaczyć i żeby podpisać umowę. Na szczęscie wpadł mi do głowy pomysł wysłania jej ankiety przedadopcyjnej. I wysłałam jej wczoraj, ale jakoś do teraz nie mam odpowiedzi.
A Dorcia ma tak ok. 5,5 miesiąca. Nie jest jeszcze poszczepiona, więc choćby z tego powodu nie można jej jeszcze ciachać :-(

Link to comment
Share on other sites

Toż właśnie ja piszę, że to za wcześnie.
Pani z Danii odpowiedziala - cytuję "[FONT=Arial]Witam Dziekuje za szybkie przeslanie ankiety i pozdrowienia.Juz ja wypelnilam i odeslalam. Chetnie zaplace za wyrobienie paszportu i chip.Czy mam wyslac pieniadze? Kiedy mam przyjechac jezeli otrzymam zgode na adopcie Dory?Prosze mnie informowac w miare mozliwosci.Mozemy pisac smsy.Jestem gotowa zaadoptowac Dore bez przyjezdzania zeby ja zobaczyc.Tylko jak mialoby to wygladac.? Mysle ze to da sie uzgodnic.Pozdrawim serdecznie Krystyna Garde[/FONT]"
Pani mi odesłała wypełnioną ankietę przedadopcyjną i niby wszystko byloby ok, gdyby nie jedno zdanie. Nie potrafię tu wstawic tej calej ankiety,
Nie mogę skopiować, tylko muszę przepisać
Pytanie było : Jaki jest Państwa stosunek do kastracji/sterylizacji zwierząt?
I odpowiedź: "Jest to dobry sposób zapobiegania niechcianych psów, zdanych tylko na los lub dobrych ludzi. Ale to tylko wtedy gdy jest KONIECZNE"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Dzięki wielkie i Lidan :loveu: i Saththa (jak się to odmienia??) :loveu: za czuwanie w środku nocy[/QUOTE]


Nie wiem :D Jak ktos chce odmieniac to pisze po prostu Sandrze :D Albo nie odmienia wogule jak i Ty :) Ja i tak późno chodze spać to tak podrzucam i piesy i bazarki aby rano wysokop były :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Wiem, wiem. Nie pisze się postu pod swoim postem, ale to nie moja wina, że nas nikt nie odwiedza :-(
Dzięki [B]irenaka[/B] :loveu: Dorcia dzisiaj robiła furorę w Radiu Kraków. Pan redaktor patrząc na nią cały czas komentował, że niby to Dorcia jest do adopcji, ale nie wierzy, że ja ją potrafię oddać. Mała siedziała cały czas na rękach całkiem wtulona we mnie i co chwilkę dawała mi dowody miłości jęzorem. Przed programem mała nocowała u mnie i przez te kilka godzin miłość obopólna wybuchła. A tak w ogóle to przegrzeczny i przekochany psi dzieciak[/QUOTE]

Potwierdzam, że Dorcia to anioł:loveu:, nie potwierdzam, że maczałam palce w występnie Dorci w programie. Wykazał się wujek Andrzej:loveu:
Szkoda, że program tak krótko trwał, bo podejrzewam, że drugi wujek ;)- Grzesiu, chyba by całkiem stracił głowę dla małej:evil_lol:

[quote name='MagdaM.']I wtedy będzie problem,bo chętnych na pieska będzie mnóstwo.Tak,że radziłabym się nad tym już zastanowić,póki nie jest późno.[/QUOTE]

Pani Magdo:loveu: witamy na dogo.
Jakim cudem, popełniła;) Pani już na tym forum 23 posty:-o

[quote name='AMIGA']Moim zdaniem też. Tylko że ta kobieta jest taka napalona, że aż mi głupio jej odmówić
Ona już chciala przylecieć żeby Dorcię zobaczyć i żeby podpisać umowę. Na szczęscie wpadł mi do głowy pomysł wysłania jej ankiety przedadopcyjnej. I wysłałam jej wczoraj, ale jakoś do teraz nie mam odpowiedzi.
A Dorcia ma tak ok. 5,5 miesiąca. Nie jest jeszcze poszczepiona, więc choćby z tego powodu nie można jej jeszcze ciachać :-([/QUOTE]

Olu, przeczytałam tą ankietę. Moim zdaniem, do sterylki to ten dom nie ma przekonania:shake:.
Ryzyko jest zbyt duże a Dorcia na tyle piękna i młoda, że znajdzie piernikiem domek w Polsce z możliwością Twojej kontroli.
Zdjęcia za moment wkleję, ale nie zacznę robić ogłoszeń, bo tak przemarzłam:shake:, że muszę dojść dzisiaj do siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Toż właśnie ja piszę, że to za wcześnie.
Pani z Danii odpowiedziala - cytuję "[FONT=Arial]Witam Dziekuje za szybkie przeslanie ankiety i pozdrowienia.Juz ja wypelnilam i odeslalam. Chetnie zaplace za wyrobienie paszportu i chip.Czy mam wyslac pieniadze?"[/FONT][/QUOTE][FONT=Arial]
Hi hi...to akurat chyba najmniejszy problem, a koszt zdaje się ok 100 zł.
[/FONT][quote]Pani mi odesłała wypełnioną ankietę przedadopcyjną i niby wszystko byloby ok, gdyby nie jedno zdanie. Nie potrafię tu wstawic tej calej ankiety,
Nie mogę skopiować, tylko muszę przepisać
Pytanie było : Jaki jest Państwa stosunek do kastracji/sterylizacji zwierząt?
I odpowiedź: "Jest to dobry sposób zapobiegania niechcianych psów, zdanych tylko na los lub dobrych ludzi. Ale to tylko wtedy gdy jest KONIECZNE"[/quote]No cóż...u nas jest to konieczne. A że nie ma możliwości sprawdzenia ani zmuszenia pani do poddania Dorci temu zabiegowi to chyba jednak nie będzie ten domek :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Moim zdaniem też. [B]Tylko że ta kobieta jest taka napalona, że aż mi głupio jej odmówić[/B]
Ona już chciala przylecieć żeby Dorcię zobaczyć i żeby podpisać umowę. Na szczęscie wpadł mi do głowy pomysł wysłania jej ankiety przedadopcyjnej. I wysłałam jej wczoraj, ale jakoś do teraz nie mam odpowiedzi.
A Dorcia ma tak ok. 5,5 miesiąca. Nie jest jeszcze poszczepiona, więc choćby z tego powodu nie można jej jeszcze ciachać :-([/QUOTE]

Pani Olu:mad:cwiczymy asertywnosc czy dajemy psa,bo Pani napalona i ciezko odmowic?:eviltong:
Lidan, zapytalam ile mala ma, a nie napisalam zeby ciachac oseski...nie popadajmy w paranoje....A swoja droga sterylizuje sie juz suki przed pierwsza cieczka....

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, tak, proszę o zdjecia.
O już mam - ale cuuuuuuuuuuuuuuudoooowności:-)

Narączkowa Dorcia

[IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/tn_Dora1-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/tn_Dora2-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/tn_Dora6-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/tn_Dora5-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/tn_Dora4-1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...