Jump to content
Dogomania

Mapa schronisk w Polsce - pomóżcie zbudować ich bazę.


Malwi

Recommended Posts

Jakiś czas temu zakładałam podobny wątek, nie wiem dlaczego został usunięty :|
[CENTER][COLOR="#006400"][B][SIZE="5"]
Pomóżcie umieścić na mapie wszystkie schroniska/przytuliska/punkt zbiorcze/schroniska fundacyjne i inne punkty w których znajdują się zwierzęta do adopcji

oto co jest w tej chwili:
[url]http://mapy.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&oe=UTF8&msa=0&msid=110382814615323825801.0004931ed22725b906ee8[/url]


Proszę o dane WSZYSTKICH schronisk - przede wszystkim tych których na mapie jeszcze nie ma , ale te co są, a nie są już uzupełnione również.

Proszę o informacje w formie :

[B]NAZWA SCHRONISKA[/B]
[U]Kierownik schroniska: [/U]
[U]Adres:[/U]
[U]Schronisko czynne jest:[/U]
[U]Telefony:[/U]
[U]Strona www:[/U]
[U]e-mail:[/U]
[U]liczba psów:[/U]
[/SIZE][/B][/COLOR]



linki do wątków schronisk na dogo proszę zamieszczać tutaj:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/123324-Zbior-wszystkich-watkow-Schronisk-na-dogo[/url][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Proszę o dane WSZYSTKICH schronisk - te co są już na mapie również.

Proszę o informacje w formie ( na przykładzie "mojego" schroniska ):

[B]Międzygminne Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt "POD WIATRAKAMI" w Wysocku Wielkim koło Ostrowa Wielkopolskiego. [/B]
[U]Kierownik schroniska: [/U]Sebastian Tabaka
[U]Adres:[/U] Ul. Pruślińska 3 63-400 Wysocko Wielkie
[U]Schronisko czynne jest:[/U] poniedziałek-piątek: godz. 8:00 - 19:00 sobota, niedziela, święta: godz. 8:00 - 14:00
[U]Telefony:[/U] 505 114 585 (czynny w godzinach pracy schroniska) 796 138 458 (alarmowy)
[U]Strona www:[/U] [url]www.ostrowschronisko.pl[/url]
[U]e-mail:[/U] [email][email protected][/email]
[U]liczba psów:[/U] ok.120

Link to comment
Share on other sites

[B]Schronisko dla bezdomnych zwierząt we Wrześni[/B]
Kierownik schroniska : Komendant Straży Miejskiej Mirosław Morawski
Adres : Ul. Sikorskiego 38, 62-300 Września
Schronisko czynne jest :
Telefony : 500191039 (pracownik schroniska całą dobę) lub 500191034 (do 15:00 Komendant Straży Miejskiej)

W styczniu 2011r. w schronisku przebywało około 125 psów.

Link to comment
Share on other sites

[B]Gaj[/B]
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju
63-100 Śrem
Schronisko czynne jest całą dobę.
Adopcje w godz 10-19
Paula(kierowniczka) 603-653-128
Ewelina (opiekun zwierząt) 723-615-093
Schronisko w Gaju 661-222-200
kontakt e-mailowy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[URL]http://gaj.schronisko.net/index.html[/URL]
liczba psow:

[B]Brodnica[/B]
Brodnickie Schronisko dla Zwierząt "Reksio"
87-300 Brodnica
ul. Ustronie 20B
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
tel. 0-56 498 26 29
e-mai : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[URL]http://www.reksio.cdmedia.pl/[/URL]?
INTERWENCJE
tel. kom. 606 881470
liczba psow:


[B]Orzechowce[/B]
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach
37-712 Orzechowce 3
tel. 16 672 07 07 (najlepiej dzwonić do godziny 15:00)
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].
[URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/[/URL]
Wydawanie zwierząt odbywa się codziennie (również w soboty,niedziele i
święta od godziny 9:00 do zmierzchu).
liczba psow:


[B]Warszawa-Falenica[/B] Psi Aniol
Fundacja Azylu pod Psim Aniołem
ul. Kosodrzewiny 7/9
04-979 Warszawa
czynny od poniedziałku do niedzieli w godz. 11-17
tel. 22 612 62 97
Biuro Fundacji
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-16
tel. 22 615 20 15
Kontakty telefoniczne
W sprawach bieżących: 509 117 723
Reklama i Promocja: 501 258 303
Budowa Nowego Schroniska: 509 833 048
Azyl: 515 022 401
Interwencja: 510 190 786
Adopcja: 501 258 303 lub 502 385 252
[URL]http://www.psianiol.org.pl/o_azylu[/URL]
liczba psow:


[B]Warszawa, na Paluchu[/B]
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Jednostka budżetowa Miasta Stołecznego Warszawy
ul Paluch 2 , Warszawa 02-197,
KONTAKTY DO SCHRONISKA :
dyżur całodobowy - tel. 022 - 846-02- 36,
022 - 868-06-34 , 022- 868-15-79
numery tel. wewnętrzne :
Sekretariat - nr 1 /od poniedziału do piątku w godz. 8-16/ ;
Biuro Adopcji - nr 4 / przez cały tydzień w godz. 8- 20/ - sprawy
interwencyjne dot. tylko zwierząt w godz 20 - 8 .
Księgowość - nr 2 / od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 / ;
Promocja i Wolontariat - nr 3 / przec cały tydzień w godz. 8-16/
fax - 022 846-02-50,
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
WIZYTY : (codziennie włącznie z weekendami)
adopcje - /wiosenno-letnie, od dn. 15 maja do 15 września/ - w godz.12-17
adopcje /jesienno-zimowe/ - w godz. 12-16
poszukiwanie zagubionych zwierząt - w godz. 10-18
dostarczanie znalezionych zwierząt - całodobowo - na ogół powinno być
realizowane za pośrednictwem Straży Miejskiej- tel. 986
[URL]http://www.paluch.org.pl/index.php[/URL]
liczba psow: ca 2300

[B]Hajnówka[/B]
Schronisko Ciapek w Hajnówce
[URL]http://schroniskociapek.npx.pl/news.php[/URL]
liczba psow: 170


[B]Leszno[/B]
Punkt Zatrzymań Bezpańskich Psów
PZBP mieści się w Lesznie w Parku 1000-lecia przy ul. 17-go Stycznia (Mini ZOO).
Wszelkie informacje na temat psiaków można otrzymać na miejscu w PZBP
w godz. od 7.00 - 14.30 lub pod nr telefonu 065 529 66 56 ; 65 529 93
67
[URL]http://cms.halpress.eu/news_view.php?tpl=128&nid=68766[/URL]
liczba psow:

Watek na dogo [URL]http://www.dogomania.pl/threads/148198-Przytulisko-dla-ps%C3%B3w-w-Lesznie.-Aktualizacja-pierwsze-posty[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

Watek na dogo o schronisku w Radysach
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/137949-Radysy-k-Białej-Piskiej-kolejna-mordownia-Kto-zna-ten-schron[/URL]

Watek na dogo o schronisku w Lesznie
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/148198-Przytulisko-dla-ps%C3%B3w-w-Lesznie.-Aktualizacja-pierwsze-posty[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

Stacja kwarantanny Gryfino - "Gryfiński Kojec"
[U]Adres:[/U] Ul. Targowa 1, 74-100 Gryfino
[U]Schronisko czynne jest:[/U] poniedziałek-piątek: godz. 8:00 - 15:00
[U]Telefony:[/U] 091 416-30-51 wew. 130, 694-539-289 (czynny w godzinach pracy schroniska) 694-539-289 (alarmowy)
[U]Strona www:[/U] [U][url]www.kojec-gryfino.bloog.pl[/url][/U]
[U]e-mail:[/U] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Stacja kwarantanny, ale nie obrazimy się jeśli się tam znajdziemy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kolorki pinesek to podział na województwa, EMIR to fundacja, ale jeśli jest schronisko/przytulisko to wrzucę.

ogólnie chciałabym żeby na mapie były wszystkie miejsca w których znajdują się bezdomne zwierzęta ( bez różnicy czy to pies/kot/koń/gryzonie czy inne)
czyli : schroniska/przytuliska/punkt zbiorcze/schroniska fundacyjne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']kolorki pinesek to podział na województwa, [B]EMIR to fundacja, ale jeśli jest schronisko/przytulisko to wrzucę.[/B]

[B]ogólnie chciałabym żeby na mapie były wszystkie miejsca w których znajdują się bezdomne zwierzęta[/B] ( bez różnicy czy to pies/kot/koń/gryzonie czy inne)
czyli : schroniska/przytuliska/punkt zbiorcze/schroniska fundacyjne[/QUOTE]

Malwi żartujesz czy uważasz że ja jakaś głupia? Wybacz nie wiem czy śmiać się czy pultać? [B]Jesteś częstym gościem na forum EMIRA, a nawet udało ci się kiedyś szperać po zamkniętym forum na skutek błędu jednego z junioradminów [/B][COLOR=silver](datę i ilość spędzonego czasu podać?)[/COLOR]. Proszę nie rób ze mnie idiotki - uwierz nie jestem.

Wytłmasz mi prosze zatem czym jest np Medor czy Psi Anioł. Chyba najpierw to Fundacje/Organizacją. Czyż nie tak.

Jak widzę nie ma problemu aby były, nie wspomnę że jak już tak dokładnie to dlaczego sa Punkty Zatrzymań, przytuliska. No i jak deklarujesz chcesz [B]żeby na mapie były wszystkie miejsca w których znajdują się bezdomne zwierzęta[/B]

I nie mów mi że nie wiesz że EMIR ma swoje psy w schronisku w Żabiej Woli.

Link to comment
Share on other sites

początkowo planowałam wrzucać tylko schroniska i przytuliska, dlatego z fundacji jest tylko Medor i Psi anioł....

wiem że Emir gdzieś psiaki ma , ale nigdy nie dociekałam gdzie one dokładnie są, jakoś nie interesowało mnie to więc nie drążyłam dokładnie tematu...

proszę o adres - wrzucę na mapę

i nie rozumiem tekstu o moim odwiedzaniu forum EMIRA - co to ma do rzeczy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']początkowo planowałam wrzucać tylko schroniska i przytuliska, dlatego z fundacji jest tylko Medor i Psi anioł....

[B]wiem że Emir gdzieś psiaki ma[/B] , ale nigdy nie dociekałam gdzie one dokładnie są, jakoś nie interesowało mnie to więc nie drążyłam dokładnie tematu...

proszę o adres - wrzucę na mapę

[B]i nie rozumiem tekstu o moim odwiedzaniu forum EMIRA[/B] - co to ma do rzeczy ?[/QUOTE]

Malwi nie rób ze mnie idiotki ok? Wpsiywałas sie na benkach emirowych, doradzałaś Anecie jak ma poprawić profil schroniska EMIRowego na NK, oferowałaś nawet pomoc w ogłaszaniu benków EMIRowych.

No cóż... nie denerwuj mnie proszę bo ja i tak na dragach od paru dni po ciężkim ataku astmy. Nie wspomnę że mam [I]alter ego[/I] (Cyceron)

[IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4664/badziew1a.png[/IMG]

gorzko, gorzko, gorzko ... po encortonie i flixotide
i smutno, że i tu jest dyskryminacja, bo tak to widzę.

Link to comment
Share on other sites

Isadora - to może zobacz kiedy ostatnio byłam na forum EMIROWYM skoro tak wszystko wiesz ... kompletnie nie rozumiem twoich postów i tego co masz do mnie ....
oferowałam pomoc przy ogłaszaniu benków ale z tej pomocy nie skorzystaliście ... z resztą nie tutaj wątek na takie sprawy - masz coś do mnie napisz jasno na PW bo ja na prawdę nie rozumiem o co Ci biega, a bardzo bym chciała zrozumieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi'][COLOR=red][B][COLOR=black]Isadora - to może zobacz kiedy ostatnio byłam na forum EMIROWYM skoro tak [/COLOR]wszystko wiesz ... [COLOR=black]kompletnie nie rozumiem twoich postów i tego co masz do mnie .... [/COLOR][/B][/COLOR]
oferowałam pomoc przy ogłaszaniu benków ale z tej pomocy nie skorzystaliście ... z resztą nie tutaj wątek na takie sprawy - masz coś do mnie napisz jasno na PW bo ja na prawdę nie rozumiem o co Ci biega, a bardzo bym chciała zrozumieć.[/QUOTE]

Nie mam nic do Ciebie absolutnie. Zadałam proste pytanie w poscie 11
[quote name='Isadora7'][B]A jakie są uwarunkowania do zamieszczenia? Bo widzę że np EMIRa nie ma, a wydaje mi się że powinno być.[...][/B][/QUOTE]

i mam odpowiedź już i wiem jakie są "uwarunkowania"
[quote name='li1'][B]Czy mozecie wykasowac posty od nr 11, bo sa niepotrzebne ? [/B]
[/QUOTE]

Dzięki i wszystko jasne, upominanie się o to aby na mapie było schronisko Fundacji Emir jest niepotrzebne. Dodam, ze na mapie która jakoby wg zapewnień ma przedstawiac docelowo wszystkie miejsca bezdomności zwierzat schronisko Fundacji Emir. Od kilku tzw niepotrzebnych postów są odpowiedzi "wokoło":

[LIST]
[*]nie wiedziałam że Emir ma schronisko
[*]wiem że Emir gdzieś psiaki ma [I](a tu okazuje się że mapa ma gdzieś Emir)[/I]
[*][B]a o co chodzi[/B]
[/LIST]
No właśnie o co chodzito już wiem, bo wyjaśnione. Malwi zapytała co jeszcze nie umieszczone. Ja zapytałam jakie są warunki bo widzę ze nie ma EMIRA. Teraz wiem NIEPOTRZEBNE.Malwi... przykro mi że nie wiesz o co biega, ja mam to również nie mogę się doszukać postu w którym piszę, że [COLOR=red][B]wszystko wiem[/B][/COLOR][I]. Nie rozumiem kompletnie co masz do mnie że wciskasz mi to czego nie mówiłam/nie pisałam. Nigdy nigdzie nie pisałam, że [/I][COLOR=red][B]wszystko wiem.

[COLOR=black]Nadal nie wiem i nie rozumiem dlaczego nie ma schroniska Fundacji EMIR na tej mapie, która[/COLOR]
[/B][/COLOR]
[QUOTE]chciałabym [COLOR=red][B]żeby na mapie były wszystkie miejsca w których znajdują się bezdomne zwierzęta ( bez różnicy[/B][/COLOR] czy to pies/kot/koń/gryzonie czy inne)[/QUOTE]Skoro ma nie być różnic....

Od 20.45 kiedy został zamieszczony [B][U]niepotrzebny post[/U][/B] można już było umieścić i byłoby po ptakach. Proste jak konstrukcja cepa.

Pozdrawiam jednakowoż Malwi. Nic do Ciebie nie mam i nie miałam, zgłosiłam jedynie [B]niepotrzebne[/B] uwagi w [B]niepotrzebnym poscie 11[/B]. Byłoby po sprawie gdybyś zwyczajnie zamiesciła EMIRA po tej uwadze. Amen.


[SIZE=2]ps. myślałam, że to będzie naprawdę fajne miejsce, do prezentowania, reklamowania i pokazywania ludziom takie bez podziałów[/SIZE] - tylko biedne stworzenia a nie rozgrywki. Widziałam, że jest Li, wiem że ma na bakier z EMIREM. Ale ja ciągle sądzę wg siebie. Nie jest tajemnica że pomagam o ile mogę również psom z tej drugiej strony lady emirowej. Bo dla mnie wazny jest pies a nie fakt ze ta Fundacja/organizacja/osoba mnie nie lubi czesto jedynie za tzw "kolor skóry".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']Isadoro - prosiłam o dokładniejszy adres schroniska EMIRA- chyba to przeoczyłaś ....
( dokładnie w poście nr 14 )[/QUOTE]

Czytam czytam i oczom własnym nie do końca wierzę...

Malwi skoro bywałaś na forum Fundacji Emir to doskonale wiesz jaki jest jej adres. Chyba, że nie rozumiem pytania i pytasz o inny adres niż jest na stronie.

Podpowiem innego nie ma.

Może zgodnie z sugestią li posty zostaną usunięte, nie zmienia to jednak faktu iż, człowiek inteligentny potrafiący czytać, jedną z pierwszych rzeczy które robi po wejściu na forum to po prostu patrzy gdzie co i jak.

Skoro jednak to taki kłopot i zgubiłaś swój login do strony, podpowiem - nie trzeba się logować by znaleźć adres, wystarczy wejść w zakładkę kontakt.

Żeby jednak pomóc Tobie w rozwiązaniu tej tak skomplikowanej i trudnej sprawy podaję adres:

Fundacja dla ratowania Zwierząt Bezdomnych "EMIR"
Oddział, ul. Słoneczna 4,
96-321 Żabia Wola

Link to comment
Share on other sites

Sporo schronisk dla zwierząt, bo aż 94 znajdują się na stronie, którą od niedawna prowadzę (link w stopce). Zapraszam osoby prowadzące schroniska do aktualizacji danych i dodawania informacji. Mam nadzieję, że ta informacja przyczyni się do dużej aktualizacji schronisk na mapie :)

Link to comment
Share on other sites

boże święty ...

NIE chodzi mi o adres FORUM ... a adres SCHRONISKA ... taki z ulicą i kodem pocztowym ....


owszem to nie kłopot wejść i znaleźć ... tylko nie kłopot dla tego który ma na to czas - założyłam wątek żeby zainteresowani wrzucali tutaj pełny adres schroniska z wszystkimi danymi ... czyli:

[B][U]NAZWA SCHRONISKA
Kierownik schroniska:
Adres:
Schronisko czynne jest:
Telefony:
Strona
e-mail:
liczba psów: [/U][/B]

żeby było szybciej, łatwiej sprawniej...



a.piurek : dzięki za dokładny adres, ale i tak trochę danych brakuje ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']boże święty ...


NIE chodzi mi o adres FORUM ... a adres SCHRONISKA ... taki z ulicą i kodem pocztowym ....


owszem to nie kłopot wejść i znaleźć ... tylko nie kłopot dla tego który ma na to czas - założyłam wątek żeby zainteresowani wrzucali tutaj pełny adres schroniska z wszystkimi danymi ... czyli:

[B][U]NAZWA SCHRONISKA
Kierownik schroniska:
Adres:
Schronisko czynne jest:
Telefony:
Strona
e-mail:
liczba psów: [/U][/B]

żeby było szybciej, łatwiej sprawniej...



a.piurek : dzięki za dokładny adres, ale i tak trochę danych brakuje ...[/QUOTE]


Malwi,


[quote name='Malwi']boże święty ... [/QUOTE]

Zaproponowałabym jako człowiek który popełnił studia na ATK pisać z wielkich liter...

Poza proszę o wyjaśnienie, co to znaczy:

[quote name='Malwi']
NIE chodzi mi o adres FORUM ... a adres SCHRONISKA ... taki z ulicą i kodem pocztowym ...[/QUOTE]


Pytałaś o adres i to umieściłam.
Ale jak sobie życzysz zgodnie z formularzem:

[B][U]NAZWA SCHRONISKA - ponieważ jest to schronisko Fundacji EMIR więc...
Kierownik schroniska: nie ma, natomiast szefową fundacji i osobą odpowiedzialną za psy jest Pani Prezes Krystyna Sroczyńska
Adres: jak wyżej (jak w poprzednim moim poście)
Schronisko czynne jest: nie ma od do...
Telefony: [/U][/B]046 857 88 27; fax: 046 857 88 27
[B][U] Strona: [/U][/B] [EMAIL="[email protected]"]http://fundacja-emir.pl/schronisko/schronisko-info.htm[/EMAIL]
[B][U] e-mail: [/U][/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[B][U] liczba psów: [/U][/B]ok 200


Pozwolę sobie na małą dygresję: Malwi tak szczerze - o co tu chodzi, bo lekko zgłupłam???

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]a.piurek dziękuję za podanie danych... [/B][/SIZE]


[quote name='Malwi']ja też lekko zgłupłam ... i nie wiem o co chodzi ... ale nic to .. dzięki za dane , już zamieszczam.[/QUOTE]

To ja tez zapytam o co biega? Nadal nie wiem. [COLOR=silver][B][COLOR=black]Powiedz mi tak szczerze[/COLOR][/B](naiwna chyba jestem)[/COLOR][B], skąd wprowadzałaś dane innych schronisk/przytulisk/organizacji?[/B] Bo tu nie widzę aby poza kilkoma podano wg tego schematu? Jakoś sobie poradziłaś prawda?

Nie masz problemu w poruszaniu się po stronach, forach prawda? Robisz to bardzo sprawnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...