Jump to content
Dogomania

Główny wątek informacyjny


sari

Recommended Posts

Wg mojej wiedzy na spotkaniu tym mają być przedstawiciele Gazety Wrocławskiej , Lubińskiej TV Kablowej, Gazety Fakt, Super Expressu, Portalu Wirtualnej Polski oraz TVN. Czy wszyscy się stawią - nie wiadomo.
Co do przykładu: Artykuł z dnia 25,08,06 portal Lubin .
cytuję (pisownia dosłowna): " - Wtedy jeszcze nie widziałam, że choruje na raka jąder"
[SIZE=3][B]Sms -16.08.2006 – godz. 12.04 – ZuziaM do Agnieszki:"Psiak jest teraz w mieszkaniu –bloku I donosnie szczeka ( rowniez w nocy) upominając się o wyjscie.[/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]Potwiedzilo sie, ze jest gluchy, ma 5-6 lat i nowotwor”[/B][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]SMS - 16.08.2006 - godz. 12.07 Agnieszka do Zuzi_M:„ Rozumiem, ze nowotwor da się zlikwidowac,[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]a jest mozliwosc przywiezienia psa do Lubina, bo chcialabym go[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]nawet po takich przejsciach"[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mikka924']znam policję. wiem, że strasznie nie lubią, jak osoby prywatne robią za nich to, co należy do ich obowiązków (z których zazwyczaj kiepsko się wywiązują).
wiem, że czasem ktoś chce dobrze, a jednak działania obracają się przeciwko niemu.

to nie są moje "zarzuty" wobec Was, bo niby jakim prawem miałabym oceniać Wasze działania. sama nic w tej sprawie nie zrobiłam i z poniekąd powinnam siedzieć cicho.
ale bardzo zależy mi na poznaniu dalszych losów, a ten brak informacji jest nie tylko niepokojący, ale też mocno uruchamia wyobraźnię.

pozdrawiam[/quote]

Na tym etapie nie mamy żadnych zastrzeżeń co do podjętych przez policję działań. Podeszli do sprawy ze zrozumieniem i fachowo. Są w kontakcie z osobami zgłaszającymi sprawę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faro']Medar - mając "coś wspólnego z psychologią" wiem, że nie ma mozliwości przy takiej ilości róznych osób jak na dogo , by i nowo powstały watek słuzył wyłącznie celowi dla którego chcemy go stworzyć - czyli przekazywaniu na ile to będzie mozliwe aktualnych info dot. sprawy Ozzego przez jedna osobę "będącą blisko sprawy" . Nie ma siły by nie zaczęły sie nowe komentarze i kolejna "pykówka" ( przepraszam,ale wiele wpisow w zamknietych juz wątkach tylko tak można nazwac !)
Jest to jedynie mozliwe w sytuacji, kiedy tylko ta jedna osoba miałaby mozliwośc pisania a dla innych wpisów watek byłby zablokowanu.
Nie wiem czy takie rozwiazanie jest mozliwe "technicznie" - tu potrzebna pomoc nawet nie modów tylko admina !!! (próbuję sie z nim skontaktować)[/quote]

Będę wdzięczny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faro']Jest to jedynie mozliwe w sytuacji, kiedy tylko ta jedna osoba miałaby mozliwośc pisania a dla innych wpisów watek byłby zablokowany.
Nie wiem czy takie rozwiazanie jest mozliwe "technicznie" - tu potrzebna pomoc nawet nie modów tylko admina !!! (próbuję sie z nim skontaktować)[/quote]
Jeśli mogę podpowiedzieć, może trzeba zawiadomić modów, Admin chyba rzadko bywa tutaj. Może ktoś z modów ma do niego telefon?
Oczywiście za jakiś czas wykasuję ten swój post.

Link to comment
Share on other sites

Może wystarczy [SIZE=4]APEL[/SIZE] aby więcej czytać, mniej pisać i zadawać tylko istotne pytania. Odpowiem zgodnie z posiadanymi materiałami.(pamietajcie że jestem tylko "skrzynką kontaktową" która gromadzi informacje i dokumenty. )

Link to comment
Share on other sites

Tak więc rzeczowe pytania:
[quote name='medar']W dniu dzisiejszym odbędzie się spotkanie z mediami[/quote] Mniej więcej o której godzinie? Czy będziemy poinformowani jak się spotkanie odbyło?
[quote]przekażemy informacje i dokumenty które poświadczą że większość dotychczasowych wypowiedzi Agnieszki mija się znacząco z prawdą. [/quote] Czy będzie już wynik sekcji na piśmie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='r_2005']Tak więc rzeczowe pytania:
Mniej więcej o której godzinie? Czy będziemy poinformowani jak się spotkanie odbyło?
Czy będzie już wynik sekcji na piśmie?[/quote]

Spotkanie odbędzie sie o godzinie 16. Miejsca nie ujawnię. "Czy będzie wynik sekcji na piśmie?" - tego jeszcze nie wiem, czekam na informacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='r_2005']Dziękuję. Czy pokrótce napiszesz swoje wrażenia ze spotkania?[/quote]

Na spotkaniu będą j/w podałem tylko media i osoby które miały bezpośredni kontakt z Ozz'ym i Agnieszką. Nie będę więc na nim obecny. Jeśli otrzymam jakieś informacje do przekazania to je oczywiście przekaże.

ps. nie dziwcie się że czasem odpowiadam z opóźnieniem ( jestem w pracy i muszę wypełniać swoje służbowe obowiązki ).

Link to comment
Share on other sites

Medar, zycze powodzenia. Bede trzymac za Was kciuki. Jestem nowa i sledze ten watek z uwaga, mam nadzieje ze zbedne emocje opadna i nie zaszkodza zbytnio sprawie....

pozdrowienia dla Wszystkich ktorzy tworza Mózg Operacji :) Trzymajcie sie, wiele osob jest z Wami i wierzymy ze sprawe uda sie doprowadzic do konca pomimo trudnosci.

pozdrowienia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar'] Jeśli otrzymam jakieś informacje do przekazania to je oczywiście przekaże.[/quote] Z góry dziękuję.
[quote]ps. nie dziwcie się że czasem odpowiadam z opóźnieniem ( jestem w pracy i muszę wypełniać swoje służbowe obowiązki ).[/quote]
Najważniejsze, że coś mówisz i możemy chociaż trochę czuć, że sprawa toczy się dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka']Nie ma jeszcze wyników sekcji. A jak będą - zostaną ujawnione.

[B]Z uwagi na fakt, że dużo osób loguje się na forum tylko po to, żeby zaszkodzić tej sprawie [SIZE=5][COLOR=red]PROSZĘ ADMINISTRATORA, ŻEBY SKASOWAŁ WSZYSTKIE DOTYCHCZASOWE WĄTKI O OZZYM[/COLOR][/SIZE] (zaśmiecione już przez różne nipoeważne i szkodliwe posty) i REGULARNIE USUWAŁ WĄTKI, KTÓRE POWSTAJĄ. [SIZE=5][COLOR=red]Jednocześnie prosze Medara, żeby na stronie o Ozzym publikował bieżące informacje o rozwoju sprawy.[/COLOR][/SIZE][/B][/quote]


I ja rowniez dolaczam sie do tego apelu.
Sytuacja zaczyna powoli przerastac wielu z nas i mysle ze dobrze by bylo scislej kontrolowac to,co dzieje sie na forum....

Wyniki sekcji zwlok beda na pewno podane do wiadomosci publicznej wiec nie widze sensu zeby teraz sie emocjonowac. Poczekajmy spokojnie az sprawa sie wyjasni - przeciez to co piszemy uderza w cale forum nie tylko w autora. Emocje emocjami ale nie wolno nam lamac zasad sa one dla wszystkich jednakowe. Pamietajcie o CELU: wyjasnic smierc Ozziego i ukarac winna osobe za to co zrobila a nie za to co chcielibysmy zeby bylo.
Prosze nie zrozumiec ze bronie A.W. Po prostu czekam na sekcje zwlok bo dla mnie AR z Wroclawia i ludzie tam pracujacy maja range ekspertow. Ja tylko kocham psy i mam jednego w domu :) co nie znaczy ze wiem wszystko i moge wydawac pochopne opinie i sady.

Czekam cierpliwie na wyniki, na efekt spotkania, na dalsze wiadomosci. Inaczej pomoc nie moge jak sciskajac mocno kciuki i pamietajac o Was, dzielni dogomaniacy w wieczornej modlitwie. Ale wiem ze to tez duzo.
Pozdrowienia, trzymajcie sie i duuuzo sily zycze.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="Red"]To jest w tej chwili "oficjalny" wątek sprawy Ozzy'ego.
Osoby zaangażowane w sprawę będą podawać tu informacje, które uznają za warte upublicznienia.

Bardzo prosze o powstrzymanie się od niepotrzebnych komentarzy i gróźb!

Mod
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

W materiale wyemitowanym przez TVL , nową linią obrony p. Agnieszki jest wersja, że pies uwidoczniony na zdjęciu w prasie (po śmierci) NIE jest psem którego ona miała. Osobom, które są w stanie ogądać drastyczne zdjęcia proponuję porównać zdjęcie Ozzy'ego leżącego na kanapie u Ani_M i zdjęcia zwłok. Zwłaszcza lewą tylną łapę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Czy mogę prosić o link do miejsca, gdzie mogłabym zobaczyć zdjęcie Ozziego u Ani, właśnie w celu porównania? - Zdjęcie z artykułu mam.[/quote]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29280&page=8"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29280&page=8[/URL] post 73 zdjęcie drugie

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29280&page=49"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29280&page=49[/URL] link do zdjęć zrobionych przez Ulvedinn ( UWAGA!!! nie dla dzieci .)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.ermad.com.pl/polig/MOJE/porown_1.jpg"]http://www.ermad.com.pl/polig/MOJE/porown_1.jpg[/URL]
[URL="http://www.ermad.com.pl/polig/MOJE/porown_2.jpg"]http://www.ermad.com.pl/polig/MOJE/porown_2.jpg[/URL]

Nie umiem jeszcze wklejać zdjęć ale proszę oto porównanie zdjęć. Mogą oglądać również dzieci.

[B]poza tym SMS od Agnieszki do Ani W 18-08-06 o godzi 10:27 brzmiał tak:[/B]
[B]"Nie wiem czy to zbieg okolicznosci ale chyba tez tego zyczylas wlasnie pies nie moze zlapac oddechu i jedzie do lekarza"[/B]

bez komentarza...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy już była podawana ta informacja, jeśli tak to proszę usunąć ten post.
Tutaj jest link do materiału nt. Ozzy'ego wyemitowanego w informacjach telewizji Lubin :
[URL="http://www.lubin.pl/?n=203&id=154"]http://www.lubin.pl/?n=203&id=154[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Spotkanie zakończyło się. Jesteśmy pewni, że jeśli obecne tam media zamieszczą kolejne materiały, będzie zdecydowanie mniej przekłamań.
Po uporządkowaniu podamy kolejne informacje. Oczywiście "wyszło" kolejne
mijanie się z prawdą p.Agnieszki. Przypominam że naszym celem jest wyjasnienie całej prawdy.

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałem informację, że redaktorka Faktu nie mogła dojechać i przeprosiła ( materiały otrzyma) . Redaktor SE jest umówiony na rozmowę jutro. Całość spotkania była nagrywana i powstanie zapewne z tego materiał. Pani Agnieszka W. została zaproszona na spotkanie, aby mieć możliwość konfrontacji z obecnymi osobami i przedstawienia swojej wersji wydarzeń. Niestety- [COLOR=red][B]ODMÓWIŁA [/B][/COLOR][COLOR=black]. Przeprowadzona była tylko rozmowa telefoniczna, która dała nam kolejne dowody na to, że p. Agnieszka po raz kolejny mija się z prawdą.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar'][COLOR=black] Przeprowadzona była tylko rozmowa telefoniczna, która dała nam kolejne dowody na to, że p. Agnieszka po raz kolejny mija się z prawdą.[/COLOR][/quote]


Czy to kolejna nowa wersja wydarzeń P Agnieszki, czy potwierdzała to co wczesniej mówiła prasie, i jeżeli to była nowa wersja to czy można ją nam przedstawić ?

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...