Jump to content
Dogomania

FIDO - malutki sznupkowato-terierkowato-kudłaty piesek - Ma DOM!!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

Kotek ma na imię Kropeczka, nie pozwoliła w nocy Fidusiowi zbliżać się do mojego łózka, które dotąd było jej terytorium i tak ma najwyraźniej zostać... Znalazł sobie miejsce na kanapie w innym pokoju (teraz też tu właśnie leży) i jest ok:) On sam jest bardzo miły i spokojny, jeszcze nie słyszałam jego warczenia, ani szczekania (ciekawa jestem jak szczeka?). Moja Kochana Przytulanka!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='princessafi7']Fido w domu!!!!!!!!!!!!!
Jechał ze mną z przesiadką w Toruniu, dość długi i dosć daleko, ale był bardzo grzeczny, choć na samym początku troszeczkę się bał, jednak trzymałam go na rękach, a potem na kolanach i uspokoił się bardzo szybko. Myslałam, że uśnie, ale on zaczął się ciekawie rozglądać i nawet chciał zejsc z kolan. Pozwoliłam mu jednak tylko na siedzenie obok mnie. Potem poszedł ze mną do toalety i tez był bardzo spokojny, tylko ciekawski (mądry chłopak!), podczas przesiadki też było wszystko ok. jedynie po schodach nie chiał chodzić, ani wchodzić sam i wychodzić z pociągu. Musiałam go wówczas brać na ręce. Ale po schodach do naszego mieszkania... prawie wfrunął!!! Byliśmy już też przed chwilką na spacerku i był bardzo zadowolony (mam nadzieję, że ze mnie też...). Dla kotka jest grzeczny, jeszcze nie słyszałąm jego warczenia, i nie wiem jak on szczeka, choc kotek trochę zapragnął... zaznaczyć teren.. ale jest spokój, obywa się bez kłótni. Hurrra!!!! Piesku, masz domek na zawsze! Dziękuję Wam wszystkim za FIDA![/QUOTE]
To my dziękujemy Ci princess, że podarowałaś Fidusiowi upragniony domek, zobaczysz, jak on się odwdzięczy dozgonną miłością.Będziecie na pewno zadowoleni.Skoro Fido jest grzeczny, miejmy nadzieję, że on ma taki charakter i dogada się razem z kotkiem.

Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki i Wujkowie, wybaczcie, ale ja dopiero UCZĘ się tego portalu... Jak zrobię Fido porządne zdjęcia (co nie jest łatwe, bo on się strasznie wierci), i -co ważniejsze, NAUCZĘ SIĘ je tu zamieszczać, to macie jak w banku fotki Fidusia w jego DOMKU:)
Wszystko ok, Fiduś coraz lepiej czuje się u nas:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='princessafi7']Kochane Cioteczki i Wujkowie, wybaczcie, ale ja dopiero UCZĘ się tego portalu... Jak zrobię Fido porządne zdjęcia (co nie jest łatwe, bo on się strasznie wierci), i -co ważniejsze, NAUCZĘ SIĘ je tu zamieszczać, to macie jak w banku fotki Fidusia w jego DOMKU:)
Wszystko ok, Fiduś coraz lepiej czuje się u nas:)[/QUOTE]

widze, ze aklimatyzacja przebiega dobrze, i twoja kochana Przytulanka ma pelne rece roboty z poznaniem nowego miejsca , ludzi i kotka....
a zdjecia najlepiej robic znienacka, takie nieustawiane wychodza z reguly bardzo dobrze...
ja tez nie umiem wstawiac zdjec na dogo.... ciezko kapujaca czy co? ale znalazlam jedna cioteczke, ktorej podsylalam zdjecia i ona je wstawiala dla mnie...
jak bedzie trzeba, to napewno ktoras tobie pomoze....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='princessafi7']Kochane Cioteczki i Wujkowie, wybaczcie, ale ja dopiero UCZĘ się tego portalu... Jak zrobię Fido porządne zdjęcia (co nie jest łatwe, bo on się strasznie wierci), i -co ważniejsze, NAUCZĘ SIĘ je tu zamieszczać, to macie jak w banku fotki Fidusia w jego DOMKU:)
Wszystko ok, Fiduś coraz lepiej czuje się u nas:)[/QUOTE]
To dobrze,że Fiduś się powoli przyzwyczaja, czekamy na foteczki, dziękujemy raz jeszcze za okazane serce
[INDENT] :multi::multi::multi::multi::multi: [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']A no co tam na NK? Bo ja nie mogę zaglądnąć. Nie posiadam konta.[/QUOTE]

prinzess i Fido wygladaja na wspaniala pare, maly trafil do domku w ktorym jest prawie ze noszony na rekach...
sypia z pancia w lozeczku i grzeje dooopke wsrod swoich
na spacerki chodza i dobrze im chyba ze soba.....
to tak w skrocie...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzwoniła pani. :) Chorowała, dlatego się nie odzywała. Fido z początku powarkiwał trochę na jej synka, ale teraz jest już wszystko w porządku, razem świetnie się bawią. :) Fido jest grzeczny, zachowuje w domu czystość. Na spacerach boi się ludzi, nie chce być przez obcych głaskany. Kociaka nie goni, ale za to kotek go ustawia. Fido nie próbuje tego zmieniać. Daje pani duuuużo radości. :) Ma wspaniały dom. :)

[IMG]http://tinypic.pl/46xcz91url5r[/IMG]
[IMG]http://tinypic.pl/46xcz91url5r[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Dzisiaj dzwoniła pani. :) Chorowała, dlatego się nie odzywała. Fido z początku powarkiwał trochę na jej synka, ale teraz jest już wszystko w porządku, razem świetnie się bawią. :) Fido jest grzeczny, zachowuje w domu czystość. Na spacerach boi się ludzi, nie chce być przez obcych głaskany. Kociaka nie goni, ale za to kotek go ustawia. Fido nie próbuje tego zmieniać. Daje pani duuuużo radości. :) Ma wspaniały dom. :)

[IMG]http://tinypic.pl/46xcz91url5r[/IMG]
[IMG]http://tinypic.pl/46xcz91url5r[/IMG][/QUOTE]

No to oby więcej takich wiadomości!! Źyczymy pani Fidunia i Fidusiowi dużo zdrówka :)

Link to comment
Share on other sites

Witam! Rzeczywiście Fido ma się coraz lepiej, właśnie nawet w tej chwili bawi się z moim Synkiem, oboje mamy z nim dużo radości! Jest posłuszny, nie mam z nim problemów:)
A co do zdjęć - obiecałam Pauli, ze jej wyslę na pocztę, choć na razie mam tych zdjęć bardzo mało.. .Rzeczywiście choroba mnie unieruchomiła na kilka dni... Nawet na net nie miałam ochoty. Pozdrawiam wszystkich:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...