Jump to content
Dogomania

Czarnuszek spod choinki błaga o pomoc!


Jetrel

Recommended Posts

[i] Zostałem sam, jest mi zimno nie ma nikogo kto będzie przy mnie... zabrali moją towarzyszkę do lepszego świata...a co będzie ze mną? Zostanę...sam?[/i]


Witajcie,

historia smutna, jak ostatnio często o zwierzętach w polskim internecie można przeczytać :(

dwa psiaki od świąt Bożego Narodzenia mieszkają pod choinką na rynku w Warce, najprawdopodobniej zostały wyrzucone... ładny prezent na święta

sunia trafiła pod opiekę naszej fundacji Adopcje Malamutów i w piątek jedzie na tymczas do Wrocławia, mogliśmy zostać obojętni wobec losu biednego Czarnuszka. Szukamy psiakowi domku najchętniej domku stałego, jeśli nie to przynajmniej tymczasowego gdzie będzie bezpieczny, jesteśmy w stanie zaopatrzyć go w karmę i zapewnić opiekę weterynaryjną.

Czarnuszek jest średniej wielkości, jest dość nieśmiały, ale daje się głaskać osobom które go dokarmiają jest bardzo spolegliwy w stosunku do suczek, malamucia księżniczka która mieszkała z nim pod choinką owineła go sobie wokół palca, no a teraz chłopak tęskni.

nie bądź obojętny on potrzebuje pomocy!!! jeśli masz możliwości pomocy Czarnuszkowi a mieszkasz daleko daj znać być może uda nam się wspólnymi siłami zorganizować transport dla psiaczka.

kontakt w sprawie pomocy:
fundacja Adopcje Malamutów
Izabella Dobrosz
608-201-555
[email][email protected][/email]
szukamy ewentualnie osób chętnych do comiesięcznych regularnych wpłat na psiaka abyśmy mogli go umieścić w hoteliku gdzie by był bezpieczny. wszelkie deklaracje proszę kierować na adres [email][email protected][/email] lub [email][email protected][/email]

każdy grosz się liczy!
[img]http://i54.tinypic.com/25ut9qu.jpg[/img]
[img]http://i56.tinypic.com/sflclg.jpg[/img]
[img]http://i55.tinypic.com/hv1au0.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Każda złotówka się liczy...
Co do konkretnej kwoty za hotelik,dam znać. Wpłaty prosimy kierować na:
FUNDACJA ADOPCJE MALAMUTÓW W POZNANIU
ul. Krotoszyńska 13
61-315 Poznań
REGON: 301420901
KRS 0000355142


nr konta: 20 1500 1054 1210 5008 3156 0000


KONIECZNIE z dopiskiem "Dla czarnuszka spod choinki"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoko100']ja moge zadeklarowac jedyne 5 zl:(([/QUOTE]
każde wsparcie się liczy! :D

To ja zaproponowałam DT dla suczki, jednak jak zostało już powiedziane - nie dam rady przyjąć chłopaka :( właśnie negocjujemy cenę hotelu i kombinujemy transport dla czarnuszka. niby mamy zajmować się malamutami ale nie mamy serca zostawiać go samego pod tą choinką :(

Dlatego gorąco prosimy o ogłaszanie, reklamowanie i wspieranie nas w całej tej akcji. psiak jest śliczny i bardzo potulny - malamutka owinęła go sobie wokół pazurka i to ona rządziła w ich małym stadku. dlatego szczerze wierzymy że chłopak szybko znajdzie nowy domek. Ale bez Waszej pomocy będzie naprawdę ciężko!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Diesel_']każde wsparcie się liczy! :D

To ja zaproponowałam DT dla suczki, jednak jak zostało już powiedziane - nie dam rady przyjąć chłopaka :( właśnie negocjujemy cenę hotelu i kombinujemy transport dla czarnuszka. [B]niby mamy zajmować się malamutami ale nie mamy serca zostawiać go samego pod tą choinką[/B] :(

Dlatego gorąco prosimy o ogłaszanie, reklamowanie i wspieranie nas w całej tej akcji. psiak jest śliczny i bardzo potulny - malamutka owinęła go sobie wokół pazurka i to ona rządziła w ich małym stadku. dlatego szczerze wierzymy że chłopak szybko znajdzie nowy domek. Ale bez Waszej pomocy będzie naprawdę ciężko![/QUOTE]

i to jest podejscie Fundacji godne szacunku!

Link to comment
Share on other sites

Piesio śliczny, miałam bardzo podobnego niedawno w DT.
Czy macie zaklepane miejsce dla niego i transport ? Czy ktoś na miejscu w Warce psiaka dogląda ?
Mogę przetrzymać psiaka do poniedziałku jeśli trzeba, mam wolny kojec ale w poniedziałek przyjeżdża sunia z Ostrowca Św.
Mieszkam dosyć niedaleko bo w Konstancinie.

Link to comment
Share on other sites

REWELACJA!
Jutro pogadamy z Izą bo to w sumie ona to koordynuje i będziemy coś ustalać :D bo mnie to okropnie męczy ze on tam teraz samieńki siedzi :(

Chyba ze ktoś zna jakiś sprawdzony i [U]tani[/U] hotelik w okolicy? że już nie wspomnę o DT (wszystkie wydatki dotyczące psiaka pokrywamy)

Link to comment
Share on other sites

gdyby była potrzeba - to moge, to znaczy moj TZ :), mógłby go przewieźć z Warki do Konstancina - tylko będę poza netem - Iza ma mój telefon, więc dajcie znać. I tak go molestuję (męża znaczy..), żeby pojechał tam zdjęcia zrobić..
Tylko co potem? w poniedziałek?

Link to comment
Share on other sites

witajcie tu Iza z Adopcji Malamutów, Gajowa jakbyś mogła go do poniedziałku przetrzymać, ja teraz nie mogę się tym zając bo jutro wiozę jego koleżankę do Pauliny do Wrocka, wracam w sobotę lub niedzielę, w poniedziałek bym go zabrała do hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...