Jump to content
Dogomania

Podatek od psa


Juszes

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam niedawno o tym z mamą i teraz wiem, że popełniłam błąd w moim poprzednim poście w tym wątku, więc tamten kasuję, a tu się wypowiem:
U nas podatki się płaci, my również to robimy. Jest to cena około 40-50zł.
Pomyliłam się i myślałam, że psy ze schroniska są w ogóle z tego zwolnione, ale to nieprawda. Nie płaci się za takiego psa tylko w pierwszym roku.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mieszka się na wsi to wiele gmin ma tak, że na jedno gospodarstwo, przypada jeden pies za darmo. Lub czasem jest tak, że na każdą osobe w gospodarstwie przypada jeden pies za którego nie trzeba płacić podatku. U mnie jest akurat ta pierwsza wersja.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Vella']W Lublinie podatek wynosi 50 zł, dla emerytów i rencistów - 25 zł.

Numerka sie nie dostaje, zniżek czy darmowych szczepień nie ma, o czipowaniu nie wspominając.[/quote]
[COLOR=navy]W Warszawie emeryci, renciści i właściciele psów ze schroniska są zwolnieni z opłaty. Otrzymują numerek.[/COLOR]

[COLOR=navy]Byłam w sprawie Bastka, miałam przy sobie papiery ze schroniska, nikt o nic nie pytał. Wystarczyła im ustna informacja.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...