Jump to content
Dogomania

zapomniany Aramis znalazł cudowny dom


Olena84

Recommended Posts

Nie jest bardzo duży około 10kg- raczej masywny.Pisząc o tym, że dużym psiakom trudniej znaleźć DS,miałam na myśli porównanie do młodziutkich szczeniaczków lub nawet starszych,ale filigranowych psiaków :roll:. Co do wieku Aramisa, to raczej starszy gość około 7-8 lat,nie wiem dokładnie ( może Olena wypowie się precyzyjniej :) )

A tak przy okazji :) Prośba gorąca do Sylwiaso :oops: : Czy udałoby się zdobyć nowe fotki Aramiska? Bardzo by nas ucieszył widok pysia :)

Edited by ivette3
Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']melduje sie u Aramiska na zaproszenie Ivette:)
niestety finansowo juz nie dam rady.....[/QUOTE]

Pieniądze to jedno - a ruch na wątku i dobre myśli dla Aramiska to drugie i równie potrzebne :). Dzięki, że jesteś i bardzo prosimy zostań z nami i Aramiskiem :roll:.On tak bardzo niczyj, że każdy "ludź" na wagę złota :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]na razie deklaracje stałe;[/COLOR]
[COLOR=#000000]- SBD - 10zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]- Sylwiaso - 20zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]- Olena84 - 10zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]- Lida - 30zł
[/COLOR]- Kami_23 - 15zł
[COLOR=#000000]- cancer47 - 10zł od II

Czyli: 95zł na razie, czekam na odp jeszcze jednej osoby by wpisac na pierwszy post[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

hmm, owszem istnieje :evil_lol:, to chyba ja, już teraz, a załozycielką wątku była koosiek, która jakiś czas temu pisała do mnie na pw na facebooku że ma problemy z dogomanią... niestety to już mój kolejny wątek przejęty od osoby która niestety się psem mało lub wcale nie interesuje.
Aramis należy do koosiek która ma umowe z panem Gabrysiem u którego jest Aramis.
Aramis jest podwórkowy, ma kojec.
Z karmą był taki problem, że psies nie miał deklaracji i funduszy, więc Sylwiaso, która jest sąsiadką pana Gabrysia litowała się cały rok i dawała psu karmę od siebie lub pan G. kupował ją sam, dlatego była nie rozpisywana.

Link to comment
Share on other sites

Aramisek będzie miał profesjonalne fotki w poniedziałek,przyjadą do mnie wolontariusze z Pogotowia dla zwierząt,którzy bardzo mi pomagają i zaraz wstawimy je na wątek!A co do Koosiek to chciała dziewczyna jak najlepiej,ale przerosło ją to wszystko.Ja osobiście przywiozłam go i Portoska z pod Warszawy i byli u mnie w hoteliku,ale potem zaistniały bardzo nieprzyjemne sytuacje o których wolę nie pisać i chłopaki znalażli się u mojego sąsiada.Portoska Gabryś adoptował,a Aramisek biedula siedzi, bardzo często się widzimy, wynajęłam od sąsiada pole i tam zrobiłam kolejny wybieg i jak Aramisek tam biega to wchodzę do niego.Kochana psina troszkę powsinoga,ale ogólnie fajny gość z niego!

Link to comment
Share on other sites

Czyli prawnie właścicielem jest koosiek i to ona powinna na psa płacić, tak? Czy któraś z Was ma z nią jakiś kontakt? Czy zostawiła Wam psa licząc na Wasze dobre serca i całkiem zniknęła? Czy ktoś wie jaki Ona ma plan? Jeżeli jakiś ma...
Jak czytałam ile trwała procedura adopcyjna Portosa, to podziwiam cierpliwość Pana Sąsiada. A ewentualnej adopcji Aramisa to sobie nie wyobrażam w ogóle, z punktu widzenia formalności. Załóżmy, że ktoś chce go zabrać do domu- co wtedy?

Link to comment
Share on other sites

Tak, do spłaty długu za karmę będzie 200zł. Sylwiaso prosze podpytaj sąsiada czy to już będzie ok, podejrzewam, że dużo więcej wydaliście, ale inaczej nie da się tego zrobić, sąsiad i tak bierze za psa 225zł a minimalna cena to 300 - 350zł z tego co widze na dogomanii.
Co do koosiek, no niestety, to nie jedyna osoba, która chce pomóc i ją przerasta. Na dogomanii jest pare użytkowników co jak sie robią długi udaja że psy są nie ich, niech inni się martwią. Trochę nie fair... Moze i nie mówie tu o koosiek - no trudno wyszlo jak wyszlo...
sąsiad ma cierpliwosc nieziemską, bo nie dosc ze czekal nie wiadomo ile na umowe to placic sam za karme. Byla tu tez taka nieprzyjemna sytuacja z adopcją Portosa (nie z winy pana Gabrysia oczywiscie), ale to juz nie wracajmy.

Link to comment
Share on other sites

Możemy nie wracać, tylko w przypadku potencjalnej adopcji, brak kontaktu z właścicielem jest problemem. Chyba ze umowa adopcyjna zostanie podpisana z Panem Gabrielem? Albo pies pojedzie do nowego domu bez papierów? Cuda się zdarzają - na mojego Maksia trafiłam przez absolutny przypadek, nie szukałam psa. Trafiłam, pokochalam, wzięłam do domu. Umowa adopcyjna gotowa była w godzinę...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][B][U]Tekst do ogloszen, rowniez poprawione wszystko w 1 poscie.
[/U][/B][/COLOR]
[CENTER][COLOR=#000000][B][U]
Wspaniały, grzeczny Muszkieter – Aramis szuka domu![/U][/B]

Aramis to nieduży, około 10 kg, sympatyczny i wesoły psiak szukający domu. Aramis ma ok. 7 lat, a przed nim co najmniej drugie tyle! Może zamieszkać w domu z dziećmi, akceptuje inne psy i koty, więc jest całkowicie bezproblemowy. Umie chodzić na smyczy, nie ciągnie. Nie jest wymagający ani absorbujący – ciepłe miejsce do spania, pełna miska i od czasu do czasu drapnięcie za uchem – to wszystko czego mu potrzeba. Jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Jeśli jesteś zainteresowany dać dom Aramisowi zadzwoń lub napisz: [/COLOR][B]660 - 116 - 551[/B], [B]695 - 291- 610[/B], e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[/CENTER]

Edited by Olena84
Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Malo tu ludzi to i na FB mało. Postaram się jeszcze dziś, jak nie to jutro rano napisać PW do kilku cioteczek, które wesprą choć dobrym słowem. Nigdy nie zawiodły, mam nadzieję, że i teraz przydrepczą...[/QUOTE]


:loveu::loveu:
Podczytuję i jestem pod wrażeniem.
Wątek jak po kapitalnym remoncie :)

Olenka miała sporą dawkę ekstremalnych "porządków" do zrobienia (po odziedziczeniu wątku ) i aż nadziwić się nie mogę, że to dźwignęła tak fajnie :). Zwłaszcza, że ma sporo prywatnych spraw,przeprowadzkę i kłopoty z dostępem do neta...które jej nie ułatwiały zadania :)

Cioteczka obiezyswiat dała konkretnego "kopa"-pozytywnego ( finasowego i informacyjnego w pytaniach) w dobrą stronę...i jeszcze obiecuje zwołać aktywne ciotki :).

Sylwiaso lada dzień da nowe foty...:loveu:


Czyli kochany Aramis zaczyna mieć wszystkie sprawy na bardzo dobrej drodze :).
Ale fajnie :loveu::mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...