Jump to content
Dogomania

Żegnaj Raptusku


Kati

Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzisiaj z trudem powstrzymałam łzy.
Myślałam, ze to mam juz za sobą, ale jednak sie myliłam.
Przyszedł do mnie 5 letni syn kuzynki i nie wiem co mu się przypomniało, ale smutnym głosem stwierdził, że mu smutno, że Raptus juz nie zyje. :(
Chociaż zawsze bardzo sie bał raptusa :roll: ale kote teraz też sie boi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

13 miesięcy już mineło. :(
Dzisiaj zauważyłam, ze za kazdym razem jak wracam do domu i zadzwonię dzwonkiem, to czekam na psie szczekanie, a jak nic nie słysze, to od razu sie zastanawiam, czy ktoś w domu jest i mi otworzy. Na szczęście przy drzwiach zawsze wita mnie Ruduś. Wprawdzie nie umie szczekać, ale szczekania niedługo tez sie doczekam. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Selenne, każdy właściciel psa musi sie z tym liczyć, że jego przyjaciel kiedyś odejdzie, ale nie ma sensu zamartwiać sie tym. Trzeba cieszyć sie chwilą obecną, a nie bardzo odległa przyszłością.

Ja po śmierci Raptusa bardzo bałam sie brać kolejnego zwierzaka, ale teraz cieszę sie, ze mam fajnego kota i wierzę że jeszcze bardzo wiele lat spędzimy razem.

Raptus zachorował na niewydolność nerek. Jest to choroba nieuleczalna, mozna było jedynie wspomagać pracę nerek i czekać na cud. Niestety nie udało sie...
Spędziliśmy razem wspaniałe 8 lat i tylko to jest najważniejsze, te złe wspomnienia też na zawsze zostaną, ale już tak bardzo nie bola.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='LAZY']Powiedz Raptuskowi, zeby pogonil Lazy, bo ona cos się obija! Jedne odwiedziny w ciagu 1,5 roku to troszkę mało...
:mad:[/quote]
Jak tylko przyjdzie, to na pewno mu powiem ;)
Raptus może sie boi, że będę teraz myśleć tylko o nowym psie i o nim zapomnę :oops: ale tak nie będzie.
Raptusku, nie zapomnę o tobie. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...