Jump to content
Dogomania

Dżafar już w swoim domku :) Trzymamy kciuki za 'zgodność charakterów'


sylwija

Recommended Posts

[quote name='sylwija']hotelik jest opłacony - przeze mnie, czyli ja mam większy debet niż zwykle :(

troszkę nam wpadnie z bazarków..

a domek się nie dołoży.. nie może niestety - z przyczyn osobistych, rodzinnych.. ma nieprzewidziane wydatki i pan musiał wziąć druga prace, stad tez nie może podjechać do yumanji..[/QUOTE]
Warto pogadac z domkiem,czy zdaje sobie sprawe,ze utrzymanie takiego duzego psa kosztuje,odpchlenie,odrobaczenie,szczepienia,a poza tym Dzafar nie jest juz mlodzieniaszkiem,wiec zawsze jest pewne prawdopodobienstwo,ze bedzie czesciej odwiedzal weterynarza.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Igam']Dokładnie. Jeśli już mają ciężką sytuację.... :(

Postaram się dołożyć jeszcze grosik do Dżafarka, jeśli nie w tym, to w przyszłym tygodniu[/QUOTE]

dziekuję w imieniu Dżafara :)

Z kosztów utrzymania zdaje sobie Pan sprawę, mieli sunię owczarka niemieckiego przez ładnych parę lat :)
Moim zdaniem dobrze, że uczciwie stawia sprawę.
Ale nie ma obaw, na siłę, na pewno nie będziemy wciskać.
a kastrację Dżafar i tak musi mieć, więc nawet, jak z tego domku nic nie wyjdzie, to się przecież nie zmarnuje :) a czekać nie ma na co, im starszy pies, tym gorzej może znosić narkozę - zawsze jej się najbardziej boję..

przy okazji - pilnie potrzeba jest niewielka pomoc dla haszczanki, którą chcemy uratowąc od uspienia [url]http://www.dogomania.pl/threads/202426-pomoc-pilnie-potrzebna-niewielka-konkretna-i-i-bardzo-pilnie?p=16324052#post16324052[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Poszło 50 pln na Dżafarka. Pieniążki dała moja koleżanka (dziękuję Agnieszko :) ) W zamian dostała ładny wisiorek, który zamiast na bazarek ;) trafił wprost do niej.[/QUOTE]

Dżafarek dziękuje :) Bardzo :)

z info od yumanji - kastracja umówiona na czwartek. powinno być 200-250 pln

z kasą Dżafar kiepsko stoi, a jeszcze w pn kolejna rata do zapłacenia za hotelik.
I karma się skończyła, więc muszę podwieźć nową pakę..

trudne te sprawy finansowe..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija'] kastracja [...] 200-250 pln
z kasą Dżafar kiepsko stoi, a jeszcze w pn kolejna rata do zapłacenia za hotelik.
I karma się skończyła.[/QUOTE]

LILUtosiu, czy mogłabyś inaczej pokazać stan Dżafarkowej skarbonki, tzn. uwzględniając koszty
Bo z tego co czytam, to Dżafar zebrał 242,95 pln, a sam hotelik kosztuje 300 pln, czyli nie ma szans być na plusie ponad 70 pln

A już niedługo płatność za kolejny miesiąc + potrzeba jeszcze 250 pln na sterylkę (o karmie, którą sylwija kupuję nie wspomnę).

Chyba, że czegoś nie doczytałam i jeśli tak, to przepraszam ;)

Link to comment
Share on other sites

byliśmy dzisiaj w odwiedzinach u Dżafara
powiem tak - [B]wielkie dzięki dla yumanji z[/B]a opiekę i dbałość o naszego chłopaka
zapomniałam aparatu, niestety.. ale.. hm.. Wyprzystojniał Dżafar :) zeszczuplał, oczy błyszczące, sierść błyszcząca, odmłodniał :)
zachowanie - nie ten sam pies: kontaktowy, domagający się uwagi, otwarty i dużo lepsza kondycja :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']LILUtosiu, czy mogłabyś inaczej pokazać stan Dżafarkowej skarbonki, tzn. uwzględniając koszty
Bo z tego co czytam, to Dżafar zebrał 242,95 pln, a sam hotelik kosztuje 300 pln, czyli nie ma szans być na plusie ponad 70 pln

A już niedługo płatność za kolejny miesiąc + potrzeba jeszcze 250 pln na sterylkę (o karmie, którą sylwija kupuję nie wspomnę).

Chyba, że czegoś nie doczytałam i jeśli tak, to przepraszam ;)[/QUOTE]

Sylwia jest na razie w plecy, jak się uzbiera reszta to najpierw trzeba jej to wyrównać a dopiero zbierać na nowy miesiąc.Tak to rozumiem.
Ja wpisuje wpływy i wypływy z konta a o ustaleniach wewnętrznych nie decyduje. Skarbnik liczy a kto inny wydaje dyspozycję ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...