Jump to content
Dogomania

Skatowany,uratowany. Nie ma na hotel - wraca do schronu. To będzie wyrok.POMOCY


monika55

Recommended Posts

kurcze szkoda Teresko, ze mnie rozłożyło choróbsko i nie miałam siły zejść bo byl u mnie Patryk który wiózł Puszka do Lilki przywiózł mi fakturę za pobyt Puszka w lecznicy- to bylyby zdjecia...tak trzeba pewnie bedzie poczekac - moze Lilka da rade zrobic na dniach:)
Faktura za pobyt - 468zl

Puszek ok - podobno bardzo fajny, na smyczy ladnie chodzi, Waldek z hoteliku byl z Nim juz na spacerku, przytulasny
ma przepisane 2 recepty, gips ma na cala noge
dzis lub max jutro Lilka opisze wszystko

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Puszek jest spokojnym i tulaśnym psiakiem ale widać, że wymęczony:placz: dużo musiał ostatnio przejść...mimo to lubi się tulić i chętnie dał wczoraj przemyć ranę pod okiem po pogryzieniu. Wet napisał tak: stare zadawnione złamamia, złamanie paliczków lewej tylnej kończyny, złamanie miednicy gips na ok 4 tygodnie, liczne rany po pogryzieniu. Kaszel o podejrzeniu kaszlu kanelowego. Leki Dalacin 300 i Cefaleksyna (chyba jak dobrze przeczytałam).Jest sam w boksie...ma apetyt...jeszcze nie zauważyłam aby był jazgotem raczej wczoraj był spokojny...na spacerze chodzi posłysznie przy nodze na czterech łapach. Dziś w dzień lepiej go pooglądam.:multi:Będzie dobrze cioteczki.
Przyda sie go odrobaczyć i jak szczepienia czy coś wiecie?

Link to comment
Share on other sites

Nie miał szczepień. Odrobaczany raz, ale warto powtórzyć. W schronisku miał biegunkę, dostawał antybiotyk też na te pogryzienia.
Może być to kaszel kennelowy, ale może być i zwykłe przeziębienie. Boksy u nas zimne, wyłożone płytkami, nie dopilnujesz psa żeby położył się na posłaniu a nie na podłodze.
A co z biegunką, ma?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanti'].........
A co z biegunką, ma?[/QUOTE]
w klinice już nie miał biegunki

co do zaplaty za hotelik to Alinko jak calosc sie uzbiera
kurcze to co bylo do tej pory na koncie OTOZu pojdzie na klinike i transport, teraz trzeba wykupic jescze te leki, a do hoteliku brakuje co miesiac 140zl

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, piszecie, ze odwiedzacie Puszka i ze on czuje sie coraz lepiej.... ale czemu nie zrobicie mu zadnych fotek z obecnego stanu?? Zrobcie prosze! Chcialabym zobaczyc jak on teraz po tej lekarskiej wizycie wyglada i w jakim miejscu jest? Opis, ze to czy tamto, to chyba jednak troche za malo.... Przez tego psa wyplakalam litry lez i bardzo zalezy mi na tym, zeby go zobaczyc.... Przepraszam, ze znow o tym wspominam ale to jest wazne dla osob,ktore mu pomagaja na odleglosc... moze o tym ktos pomysli? Dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

Tereso2209. Pies przyjechał do hotelu u Lilki zaledwie parę dni temu. Ja mieszkam w Lublińcu 50 km od hotelu. Kiedy tam byłam.... był już wieczór więc żadne zdjęcia nia miały sensu. Lilka jest teraz w reakcie sterylizowania suk i kastracjii chlopaków. Ma mnóstwo związanej z tym pracy.Do tego pracuje zawodowo. Naprawdę ma się czym zajmować. Mój mąż nagrał filmik kiedy był z Puszkiem na spacerze. Taki pod latarnią ogrodową, bo jak wspominałam....ciemno było. Jeśli chcesz to Ci go wyślę....bo ja nie potrafię go zamieścić. Uzbrój się w cierpliwość....zapewne za kilka dni zdjecia sie ukażą.a to z Lilką jestem codziennie na telefonie i wiem ,że Puszek jest psem bezproblemowym. Szybko zakwaterował sę w swoim m2.Ale póki co jest sam. Damy mu czas na rekonwalescencję. Chodzi z Waldkiem na spacerki.... i ani myśli się od Niego oddalać. Widać ,że ten pies tak wiele w swoim życiu przeszedł ,że teraz już tylko chce jeść i odpoczywać. Mamy nadzieję ,że czas na szaleństwa i zabawy jeszcze dla Niego nadejdzie ,bo towarzystwo w hotelu jest baaaardzo rozrywkowe.

Link to comment
Share on other sites

ON CHODZI I WIDAĆ, ŻE JEST SZCZĘŚLIWY I CIESZY SIĘ ŻYCIEM!!!!!!!
To jest naprawdę WYJĄTKOWE PSISKO!!!
Mam nadzieję, że będziecie dokonywać dokładnej selekcji chętnych na adopcję Puszka, tak żeby trafił do domu IDEALNEGO i żeby już NIGDY nie został skrzywdzony przez swojego ludzia!!

P.S. już kilka razy na innych wątkach zaobserwowałam, że kobiety określają swoich mężów jako TZ... co to do licha znaczy :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']kurcze szkoda Teresko, ze mnie rozłożyło choróbsko i nie miałam siły zejść bo byl u mnie Patryk który wiózł Puszka do Lilki przywiózł mi fakturę za pobyt Puszka w lecznicy- to bylyby zdjecia...tak trzeba pewnie bedzie poczekac - moze Lilka da rade zrobic na dniach:)
Faktura za pobyt - 468zl

Puszek ok - podobno bardzo fajny, na smyczy ladnie chodzi, Waldek z hoteliku byl z Nim juz na spacerku, przytulasny
ma przepisane 2 recepty, gips ma na cala noge
dzis lub max jutro Lilka opisze wszystko[/QUOTE]

Oki! To poczekam..........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...