Jump to content
Dogomania

Moje Chow Chowy


Błyskotka

Recommended Posts

[quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Pozdrawiamy, cicho tu coś... :evil_lol:[/FONT][/B]
[/CENTER]
[/QUOTE]
Również pozdrawiam i witam wszystkich :).
Cicho jakoś bo za bardzo nic się nie dzieje.

Pogoda okropna. Prawie cały czas pada. Wczoraj Sułtan był smutny no bo jak wyjść na podwórko gdy ciągle leje :placz:.
Wasima dzięki pani doktor w ciągu kilku dni przestała kuleć :multi:.
Fjona stwierdziła że teraz nie będzie mamą :-( i oszukała wszystkich, nawet panią doktor. Święta Bożego Narodzenia mogły być bardzo wesołe no ale raz na wozie a innym razem pod wozem. W wypadku Fjony to więcej pod :diabloti:. No cóż może przyjdzie mi niańczyć maluchy w przyszłym roku.
Chyba że usg kłamie i jakiś bąbel schował się bardzo umiejętnie :evil_lol:.
Teraz to czekam na początek roku bo wystawy się zaczną no i czas przeleci ..........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Błyskotka']Witam :).
U mnie dzisiaj również prawie wiosna.
Ale te nowe Dogo dziwne. Nie mogę pisać w przeglądarce Mozilla a tylko w IE które chodzi jak wół :(.
Masakra jakaś.[/QUOTE]

Ja też mam Mozillę i jakoś nie mam problemów, mam nawet subskrypcje, multicytat i emotki, tylko w subskrypcjach nie działa mi odsyłacz do pierwszego nieprzeczytanego posta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Ale te nowe Dogo dziwne. Nie mogę pisać w przeglądarce Mozilla a tylko w IE które chodzi jak wół :(.
Masakra jakaś.[/QUOTE]
Strasznie brzydka się zrobiła ta Dogomania :shake: ... U mnie w Mozilli działa ale tylko częściowo.
No nic, pozostaje życzyć Wam miłego weekendu :) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Się meldujemy, że jesteśmy![/quote]
Super :).

[quote name='Asiaczek']A z ta ciążą, to może jednak jakiś maluszek się tam w zakamarkach brzuszka schował...?:lol:

pzdr.[/QUOTE]
Raczej nic się nie schowało i panna mnie w balona ładuje. Cóż czekamy na cieczkę/ cieczki ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...