Jump to content
Dogomania

Moje Chow Chowy


Błyskotka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Błyskotka']
Wasima ma teraz ruje i Sułtan biedaczek nie daje jej spokoju :placz:.
[/quote]
I chociaż fajnie byłoby mieć parę hodowlana, to właśnie dlatego raczej się nie zdecyduję trzymać w mieszkaniu psów i suczek :shake:. Wystarczy mi jak 3 tygodnie prowadzam Saidi tylko na smyczy i jeszcze odganiam jaj adoratorów, a bidula nawet nie może spokojnie koooo... zrobić :mad:

Bardzo lubię uśmiechnięte mordki :p
[url]http://img381.imageshack.us/img381/2528/dscn6267.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987'][URL]http://img86.imageshack.us/img86/6903/dscn6244.jpg[/URL]
wow ile flag_!![/quote]
Bardzo fajnie to wyglądało :).

[quote name='Asiaczek']Teren wystawowy wygląda bardzo zachęcająco...

Pzdr.[/quote]
Był całkiem fajny. Ringi były duże. Było mało stoisk z akcesoriami ale za to głodni nie narzekali. Można było płacić w euro. No i 7 min. samochodem do pensjonatu :cool3:.

Jedynie płacenie w sekretariacie wydało mi się bez sensu :roll:. Na zgłoszeniu było wyraźnie napisane że można płacić w euro. A tu się okazuje że najpierw trzeba podejść do pani która wymienia euro na leje a dopiero potem zapłacić za wystawy w lejach :roll:.

[quote name='jamnicze']I chociaż fajnie byłoby mieć parę hodowlana, to właśnie dlatego raczej się nie zdecyduję trzymać w mieszkaniu psów i suczek :shake:. Wystarczy mi jak 3 tygodnie prowadzam Saidi tylko na smyczy i jeszcze odganiam jaj adoratorów, a bidula nawet nie może spokojnie koooo... zrobić :mad:
[/quote]

Można wytrzymać. W sumie trzeba :evil_lol:. Czasem jednak brakuje mi pomieszczeń aby psy rozdzielić, zwłaszcza gdy np. pada.
No i żal mi Sułtana jak tak piszczy a mu zabraniają :diabloti:.
Ale jest już spokojniej.

Dla zainteresowanych trochę chowów ze Światówki
[URL="http://picasaweb.google.pl/AnnaSleziak/WDS2009BratislavaChowChow#"]http://picasaweb.google.pl/AnnaSleziak/ ... aChowChow#[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Jedynie płacenie w sekretariacie wydało mi się bez sensu :roll:. Na zgłoszeniu było wyraźnie napisane że można płacić w euro. A tu się okazuje że najpierw trzeba podejść do pani która wymienia euro na leje a dopiero potem zapłacić za wystawy w lejach :roll:. [/quote]

Faktycznie głupio to wymyślili. :cool1:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam książkę: " Grzeczne, psotne i kudłate jak wybrać psa idealnego dla siebie i swojej rodziny".

Większych bzdur o chowach dawno nie czytałam. Wszystkie są agresywne, ludzi dosłownie rozszarpują :diabloti:. Wymagają szkoleń bo bez tego nie da się z nimi żyć :diabloti:. Nie nadają się dla rodzin tylko dla pustelników :diabloti:.

Brak słów :shake::shake::shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A co napisali o baskach?

pzdr.[/quote]

Tak myślałam że zapytasz :cool3:. Napisali min. że:

* Potrafią być złośliwe wobec dzieci
* Nie są wielkimi fanami kotów
Przecież twoje baski mieszkają z kotami :diabloti:.
* Potrzebują dużo ruchu
* Są agresywne w stosunku do innych psów
* Atakują koty i inne małe zwierzęta :crazyeye:
* Nie szczekają a wyją

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Tak myślałam że zapytasz :cool3:. Napisali min. że:

* Potrafią być złośliwe wobec dzieci
* Nie są wielkimi fanami kotów
Przecież twoje baski mieszkają z kotami :diabloti:.
* Potrzebują dużo ruchu
* Są agresywne w stosunku do innych psów
* Atakują koty i inne małe zwierzęta :crazyeye:
* Nie szczekają a wyją[/quote]
Matko,nic tylko się powiesić a psy zastrzelić...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']... a potem trzeba prostować takie głupoty w rozmowach przedwstępnych...

Pzdr.[/quote]
Oj tak ......
Ludzie bardzo często wierzą w to co czytają i sami wyciągają wnioski. A tak naprawdę tylko hodowcy i osoby które przebywają z psami wiedzą jaka jest dana rasa.
Takie głupie opisy są bardzo krzywdzące :(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...